Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Eklentiler

• IMG20240502135836.jpg
    IMG20240502135836.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar kaç gündür beyaz akıntım oluyordu, iki gündür de sarı akıntım oluyor. Ama kokuyorda. Adetime 5 gün var tahmin ettiğim. Geçen haftaki testlerim negatif cıktı. Adet gününü bekliyorum ama adet olurmuyum bilmiyorum aşırı düzensiz çünkü

Su damlattim bu şekilde sanki biraz silindi ama belli oluyor orda

Eklentiler

• IMG20240502140454.jpg
    IMG20240502140454.jpg
    138,2 KB · Görüntüleme: 36
Sabah ilk idrarla koyulasmaliydi. Aynisi çıkmış sanki dunkuyle

İnnovita marka gebelik testiyle yaptım negatif çıktı ovulasyon testi denedim resimde görülüyor koyu çıktı düzensiz olurum normalde ama 2 3 güne olmam gerekiyor göğsümde sızı daha arttırdı kasıklarım aynı şekil ovulasyon testi bu kadar koyu
Sabah ilk idrarla koyulasmaliydi. Aynisi çıkmış sanki dunkuyle

çıkması normal mi

Eklentiler

• IMG20240502151551.jpg
    IMG20240502151551.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 33
İnnovita marka gebelik testiyle yaptım negatif çıktı ovulasyon testi denedim resimde görülüyor koyu çıktı düzensiz olurum normalde ama 2 3 güne olmam gerekiyor göğsümde sızı daha arttırdı kasıklarım aynı şekil ovulasyon testi bu kadar koyu

çıkması normal mi
Ovulasyon testi gebelikte nasıl sonuç veriyor, o konuda fikrim yok maalesef

Benim bata da 5 gün var yani düzensiz normalde ama. Belirtilerim var test yaptım bugün yine negatif ağlıcam artık ya

Ay ne güzel hayırlı olsun belirtileriniz nelerdi. Benm de 7 gün fln var
Cnm kasik ağrısı bulantı halsizlik bn kendim hissettim zaten evde 15.gun testte pozitif çıkmıştı bugün de kanda da çıktı ama iki gün sonra tekrar verecem normal mi acaba Rabb'im kimsenin kucağını boş bırakmasın insaalah cnm içinde senin de dahil inşallah hayırlı haberlerle gelirsin sende🤲

Cnm kasik ağrısı bulantı halsizlik bn kendim hissettim zaten evde 15.gun testte pozitif çıkmıştı bugün de kanda da çıktı ama iki gün sonra tekrar verecem normal mi acaba Rabb'im kimsenin kucağını boş bırakmasın insaalah cnm içinde senin de dahil inşallah hayırlı haberlerle gelirsin sende🤲
Amin canım inşallah ama inşallah artışı görürsün çok heyecanlı anlar duygularını anlayabiliyorum benm 5.5 yaşında kızım var bu ay 2. Bebek ıcin denemelere basladık😍. Dün gibi ya resmen kızım için yaptığım testler ılkın heyecanı bı baskadır eger ılk bebegnse 🕊️

Merhaba, bende yeni üye oldum
Belirtileriniz neler?
8 aylık evliyim 4 ay eşim korundu sonra korunmamaya başladık ve bu ay 4. Deneme. Adet günüme 8 gün var ovulasyondan önce başladı sol kasık ağrım sizce belirtimi bu ayda negatif gorurmuyum😪

Merhaba, bende yeni üye oldum
Belirtileriniz neler?
8 aylık evliyim 4 ay eşim korundu sonra korunmamaya başladık ve bu ay 4. Deneme. Adet günüme 8 gün var ovulasyondan önce başladı sol kasık ağrım sizce belirtimi bu ayda negatif gorurmuyum😪
Vallla cnm bn regilim bitti iki gün sonra birliktelik oldu ondan sonra kasık ağrısı bulantı halsizlik yorgunluk oldu birliktelikten 15gun sonra test yaptım pozitif çıktı kanda da Çıktı 170 adetime beş gün var Rabb'im tez zamanda sanada o duyguyu tattirsin inşallah canım rabbim kucağını boş bırakmasın insaalah 🤲

Amin canım inşallah ama inşallah artışı görürsün çok heyecanlı anlar duygularını anlayabiliyorum benm 5.5 yaşında kızım var bu ay 2. Bebek ıcin denemelere basladık😍. Dün gibi ya resmen kızım için yaptığım testler ılkın heyecanı bı baskadır eger ılk bebegnse 🕊️
Benimde ikinci cnm beş yaşında Bir oğlum var çok heyecanlı ve aşırı derecede panik oluyorum istemsizce iki gün sonra insalah artmış olur dua ediniz ❣️

Benimde ikinci cnm beş yaşında Bir oğlum var çok heyecanlı ve aşırı derecede panik oluyorum istemsizce iki gün sonra insalah artmış olur dua ediniz ❣️
Yaaa ne guzelll sakin kalmya çalış çok sevindim ne guzel kacıncı denemede oldu peki ben ya olmazsa uzun zaman dıye uzuluyorum. Ama belirtilerim var pskoljkman mı yaşıyrm bılmyrm. Batmalarm kasık agrılarım var gece nedenszce uyanıyorum soguk ter atıyorum gogus sızım arada oluyor ozellkle gece. Aşırı gaz şişkinlik var 2 gündür de ,🙊

X