Davranış Bozuklukları Erkek arkadaşımın pedofili olduğundan şüpheleniyorum

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Soyafasulyesi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2022
9
1
27
Arkadaşlar merhabalar öncelikle bu satırları yazmak benim için çok zor. Erkek arkadaşımla sevişirken daha önce bir kız arkadaşımın 13 yaşındayken bekaretini kaybettiği konusunu konuşmuştuk. Kendisi de iki kız babası bir insan. Çocukları korumamız gerektiğini ona belirtmiştim. Daha sonra sevişirken bana o kız yerinde sen olmak ister miydin tazecikken benimle olmak ister miydin tarzında sorular sordu. Sonrasında ise o çocuğu siktircen mi bana şeklinde çok ağır cümleler kurdu. Kendisinden ayrıldım. Bu resmen pedofli değil mi ? Lütfen yardımcı olun kafayı yemek üzereyim.

Ayrılmışsınız, kafayı yiyecek bir şey yok.

Nasil bir yardim bekliyorsunuz?

Bir daha görüşmeyeceksiniz, engelleyeceksiniz her yerden, yolunuza çıksa yolunuzu değiştireceksiniz, bu kadar.

Arkadaşlar merhabalar öncelikle bu satırları yazmak benim için çok zor. Erkek arkadaşımla sevişirken daha önce bir kız arkadaşımın 13 yaşındayken bekaretini kaybettiği konusunu konuşmuştuk. Kendisi de iki kız babası bir insan. Çocukları korumamız gerektiğini ona belirtmiştim. Daha sonra sevişirken bana o kız yerinde sen olmak ister miydin tazecikken benimle olmak ister miydin tarzında sorular sordu. Sonrasında ise o çocuğu siktircen mi bana şeklinde çok ağır cümleler kurdu. Kendisinden ayrıldım. Bu resmen pedofli değil mi ? Lütfen yardımcı olun kafayı yemek üzereyim.
Endişeniz kız çocukları için ise sosyal hizmetlere şikayette bulunabilirsiniz ismsiz. Daha önce ilişkiniz olduğunu ve pedofili davranışları farkedince ayrıldığını o belirtin. Kurumdaki kişileri sosyolog pedagog psikolog incelerler. mutlaka bildirin

Ispat edemez ki.
Yani ama şüphe varsa ki pedafoli konuşmuştuk daha önce seninle. Saklı dürtülerin ortaya çıkmasıdır ve başka şekillerde maskelerler. Çok iyi saklarlar. Burda da dürtüyle çıkarmış adam . Eğer şüphesi var ise sosyal hizmetlere bildirmesi yeterli. Gerekli incelemeyi çocuklarla değerlendirmeyi yaparlar.

Evet endişwm çocuklar için. Ancak bu kişiler bulunduğumuz ilçenin en bilindik ailelerinden birinin oğlu. Sosyal hizmetlerde akrabaları çalışıyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

Allah'ım nasıl bir çağa nasıl bir döneme denk geldik,sen evlatlarımızı koru... her yerden engelleyin,görüşmeyi kesinlikle

Yani ama şüphe varsa ki pedagoli konuşmuştuk daha önce seninle. Saklı dürtülerin ortaya çıkmasıdır. Eğer şüphesi var ise sosyal hizmetlere bildirmesi yeterli. Gerekli incelemeyi çocuklarla değerlendirmeyi yaparlar.
Sevgili olarak onun verdiği beyan ne kadar ciddiye alınır bilemiyorum. Bir pedofilinin bu kadar aymaz olduğunu da sanmıyorum. Açık açık boyle konuşup kendini riske atmaz. Gizli saklı yaşamayı tercih eder. Konudan şüpheliyim.

. Erkek arkadaşımla sevişirken daha önce bir kız arkadaşımın 13 yaşındayken bekaretini kaybettiği konusunu konuşmuştuk.
Ne Garip bir ciftmissiniz, kiz arkadasinizin 13 yasinda sex yaptigini mi soylediniz sevgiline bravo , sizingibi arkadas dusman basina

Evet endişwm çocuklar için. Ancak bu kişiler bulunduğumuz ilçenin en bilindik ailelerinden birinin oğlu. Sosyal hizmetlerde akrabaları çalışıyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım
Hep boyle imkansızlıklar, kapalı yollar olur zaten, şaşmaz. Konunuz fake gibi.

Ne Garip bir ciftmissiniz, kiz arkadasinizin 13 yasinda sex yaptigini mi soylediniz sevgiline bravo , sizingibi arkadas dusman basina
Yargısız infaz yapmayın ben çocuklarının bazı konular hakkında daha dikkatli olması ve ve herşeyin zamanı gelince yaşanması gerektiğini anlatmak için bu konuyu kendisine açtım.

Sevgili olarak onun verdiği beyan ne kadar ciddiye alınır bilemiyorum. Bir pedofilinin bu kadar aymaz olduğunu da sanmıyorum. Açık açık boyle konuşup kendini riske atmaz. Gizli saklı yaşamayı tercih eder. Konudan şüpheliyim.
Evet konu şüpheli olabilir. Yok eskisi gibi değil. Tek şikayet yetiyor artık. En azından topluma bilgilendirme olsun. Şiddet ve diğer istismar edilen çocuklar varsa konu komşu çevrenizde. Direk polise haber vermeniz veya aile bakanlığı hattını aramanız ya da dilekçe vermeniz yeterli. Artık direk sorun araştırılıyor. Arkadaşımın yeni taşındığı yerde başına geldi. Çocukla su savaşı oynarken sesleri duyup direk polisi aramışlar. Islak ıslak kapıyı açtım. İfadeye gittim sosyal hizmetler araştırmaya geldi sonra dedi :) ama ben sevindim duruma birileri ve kurumlar artık daha duyarlı diye. Yani eskisi gibi amaan denmiyor artık.

Oğlum ve sınıfından bir kaç arkadaşı sinemaya gitmişti.
Kızlardan birisi babası ile yaşıyor, anne ile ayrılar ama kızı görsen su gibi derler ya aynen öyle insan bakmalara kıyamıyor.
Neyse bu kızıda babası almaya geldi.
Ben ve oğlum arkalarındayız, onlar da baba kız yanyana yürüyen merdivenlerdeyiz.
Babası elini kızın kalçasına götürdü ama kötü düşünmek istemedim, gayri ihtiyari mi yoksa bilerek mi bilemedim. 2 senedir halen o gelir aklıma. Acaba ne yapmam gerekirdi diye :olamaz:

Konu sahibi çok iyi yapmışsınız.

Evet konu şüpheli olabilir. Yok eskisi gibi değil. Tek şikayet yetiyor artık. En azından topluma bilgilendirme olsun. Şiddet ve diğer istismar edilen çocuklar varsa konu komşu çevrenizde. Direk polise haber vermeniz veya aile bakanlığı hattını aramanız ya da dilekçe vermeniz yeterli. Artık direk sorun araştırılıyor. Arkadaşımın yeni taşındığı yerde başına geldi. Çocukla su savaşı oynarken sesleri duyup direk polisi aramışlar. Islak ıslak kapıyı açtım. İfadeye gittim sosyal hizmetler araştırmaya geldi dedi :) ama ben sevindim duruma birileri ve kurumlar artık daha duyarlı diye. Yani eskisi gibi amaan denmiyor artık.
Buna ancak sevinirim.

Pedofili diye bahsedilen kişinin akrabalari sosyal hizmette calisiyormus. En taninan aileymis...

Gerizekalı adama bak sen 😳

X