en son bitirdiğiniz kitap

Elif Şafak-Siyah Süt'ü bitirdim..
Her kadının ve bir kadının hayatının evrelerinde neler hissettiğini bilmek isteyen kocalarının okuması gerektiğine inandığım bir kitap..
Kesinlikle öneriyorum.

siyah sütü gecen yil okumustum bende..guzeldi..

aslinda tutunamayanlari okuyorum ama sabah keyifsizdim esimin aldigi kitaplardan birine takildi gözüm ve oturup okudum 80 sayfalik bir kitapti bol sulu boya resimli
kücük prens kesinlikle okuyun
zaman zaman elinize alin yine okuyun

Sevmek Zorunda Degilsin Beni - Sinan Akyüz

Bir hayat kadininin hayat hikayesi...

Elif Şafagın aşk adlı kitabını okudum yordu beni onun üstüne Çağlar Cilaranın Çağrı isimli kitabı öykü sürükleyici trabzonda yaşanan içindeki gerçek aşk hikayesi beni çok etkiledi okuyanlar tavsiye etmişti okumaya deger gerçek aşk nasıl olur bunu gördüm o kitapta

En son Suzanne Colins'in Açlık Oyunları adlı kitabını okudum şimdide devamı olan Ateşi Yakalamak adlı kitabını okuyacağım gerçekten çok değişik bi konusu var beğendim.

Pınar Sarp'ın 'Benim Kasam Bacak Aram'

Bu kitapta hayat kadınlarının yaşamından kesitler sunuyor.

sana birşey söylicem ama gülmek yok... cumartesi öğleden sonra dinlenmek için okunursa keyifli vakit geçirilebilecek bir kitap..

cem şancı- bir kadın masal ister, bazı yerleri çok basit geliyor ama yine de eğlenceli bir kitap. yormuyor.

Duygu Asena-Aynada aşk vardı
zaten bütün kitaplarını seviyorum rahmetlinin :asigim:

inci aral- yeşil
ıkına sıkına bitirdim resmen
şimdi safran sarı'yı okuyorum
bu daha akıcı

en son elimde D&R dan aldıpım SON ÇİNLİ ŞEF diye bir kitap vard. yazarı yabancıydı ama hatırlamıyorum. bir ara araya zaman girdi veeee malesef yarım kaldı..
şimdi eskiden de bayılarak okuduğum Pariste son osmanlılar var elimde...
zaten remzi yayınevinin tarihi kitaplarını ve HIFZI TOPUZ u cok beğenirim....

X