Çene Estetiği En iyi cene doktoru?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

escuer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
474
312
Merhaba arkadaslar, arastiriyorum doktorlari ve biraz eski konulara da baktim...
Turkiyede cene ameliyatini en iyi yapan doktorlar kimdir?
Lutfen yardimci olun, psikolojik olarak ve özguven olarak kötuyum, simdiden tesekkurler...

Kimse yok herhalde bu konuyla ilgilenmis olan, arastirma yapan? :KK43: bekliyorum vardir belki..

Merhaba, ben de konuyu takip ediyorum.
Çene problemim 3sene evvel klik klik sesleriyle başladı. Mart 2015te şiddetli bir bağırma sonucu ağrı peyda oldu :KK43: çare aradım fakat agrı kesici ve kas gevşeticiden başka bişey geçmedi elime. 1ay öncesine kadar çok yorulduğum ve yoğun geçen günlerde ağrım oluyordu. 1 aydır sabahları ağrıyla uyanacak kadar kötüyüm. İlaçlar kâr etmiyor artık. Şu ara sürekli farklı doktorlara gidiyorum. Bağcılarda bi üniversite hastanesinde doktor botoks uygulama önerdi onu araştırıyorum. Dün gittiğim doktor "tedavi yok çekeceksin" dedi. (Allah onu bildiği gibi yapsın :). Çarşamba başka bi doktora gidicem yine yazarım :)

Cok gecmis olsun B b-yase daha cok ani bir hareket yaptigin icin icerden incinmis gibi, bir damar olabilir yada kemik bilmiyorum ama sanki botoksluk degilmis gibi?
cekeceksin mi :KK70: ... tövbe tövbe:)
tamam bekliyorum, bende arastirmaya devam ederim biraz :)

Ne tür bir çene ameliyatı olacaksınız
Kardeşim çift çene ameliyatı oalcak, gittiğimiz ortodontist bu ameliyatta en iyi doktor mehmet zeki güzel dedi. Henüz ameliyat olmadı kardeşim ortodontik tedavi görüyor şu an

Daha bir doktor ile görusemedim o yuzden cene problemimin ismini henuz bilmiyorum... O yuzden ilk önce doktor tavsiyeleri icin biraz arastiriyorum M mesudd , simdiden gecmis olsun :)) yazarsiniz gelismeleri :)

Bizim problem alt çenenin önce üst çenenin geride olması, Sakıp Sabancı gibi örnek olarak, yaklaşık iki sene ortodonti tedavisi gördükten sonra ameliyatla alt çene ileri üst çene geri alınıp düzgün bir kapanış yapılacak. Ortodonti tedavisine yeni başladık dolayısıyla yolumuz uzun

Umarım sizin probleminiz bu denli büyük değildir

tesekkur ederim bilgi ve tavsiye icin arastirayim bulabilirsem , belki önce ve sonra fotograflari vardir :)) tesekkurler

Merhaba arkadaslar, arastiriyorum doktorlari ve biraz eski konulara da baktim...
Turkiyede cene ameliyatini en iyi yapan doktorlar kimdir?
Lutfen yardimci olun, psikolojik olarak ve özguven olarak kötuyum, simdiden tesekkurler...

merhaba benim gittiğim bir estetik cerrah bana Zeki Güzel ismini önermişti en iyi çene doktoru diye ama ben henüz görüşmedim kendisiyle. halen arayıştaysanız bakabilirsiniz belki.

Merhaba, ben de konuyu takip ediyorum.
Çene problemim 3sene evvel klik klik sesleriyle başladı. Mart 2015te şiddetli bir bağırma sonucu ağrı peyda oldu :KK43: çare aradım fakat agrı kesici ve kas gevşeticiden başka bişey geçmedi elime. 1ay öncesine kadar çok yorulduğum ve yoğun geçen günlerde ağrım oluyordu. 1 aydır sabahları ağrıyla uyanacak kadar kötüyüm. İlaçlar kâr etmiyor artık. Şu ara sürekli farklı doktorlara gidiyorum. Bağcılarda bi üniversite hastanesinde doktor botoks uygulama önerdi onu araştırıyorum. Dün gittiğim doktor "tedavi yok çekeceksin" dedi. (Allah onu bildiği gibi yapsın :). Çarşamba başka bi doktora gidicem yine yazarım :)
AYNI ŞEYİ YAŞADIM ÇENE EKLEM DİSKİ ÖNDE DEDİLER ÇEKECEKSİN DEDİLER, EN SON BŞKENT ÜNİVERSİTESİ'NDE BİR DOKTOR EKLEMİ YIKAYALIM DEDİ, YIKADI SAĞ TARAF AĞRIYORDU SOL DA AĞRIMAYA BAŞLADI DAHA DAKÖTÜ OLDU DÖRT SENEDİR DOKTOR AAŞTIRIYORUM. HİÇ KİMSE GÜVEN VERMİYOR KESİN KONUŞMUYOR TÜRKİYE'DE BU İŞİN EHLİ BİRİ YOK MU :KK43:(

Bizim problem alt çenenin önce üst çenenin geride olması, Sakıp Sabancı gibi örnek olarak, yaklaşık iki sene ortodonti tedavisi gördükten sonra ameliyatla alt çene ileri üst çene geri alınıp düzgün bir kapanış yapılacak. Ortodonti tedavisine yeni başladık dolayısıyla yolumuz uzun

Umarım sizin probleminiz bu denli büyük değildir
Acaba sonuç ne oldu konu üzerinden baya geçmiş merak ettim aynı sıkıntı bende de var da şuan tedavim bitti ama bana ameliyat demediler dedi bir doktor ama ben istemedim sizin ne oldu hangi doktora yaptırdınız

Acaba sonuç ne oldu konu üzerinden baya geçmiş merak ettim aynı sıkıntı bende de var da şuan tedavim bitti ama bana ameliyat demediler dedi bir doktor ama ben istemedim sizin ne oldu hangi doktora yaptırdınız

Merhabalar, biz hala ortodontik tedavi sürecindeyiz bir buçuk sene oldu neredeyse, operasyon aşamasına gelemedik daha

Merhabalar, biz hala ortodontik tedavi sürecindeyiz bir buçuk sene oldu neredeyse, operasyon aşamasına gelemedik daha
Benim Tellerim çıktı ama dişlerim sanki eski haline dönmeye başladı artık kendimce acaba ameliyat olsam mı diye düşünüyorum bende kemik fazlalığı varmış alt çenemde onu kıracaklarmış ama kolay bir ameliyat değil TELleri biraz acele ettirdim evlenmiştim albüm çekimi yaptırmamıştım çıkartmak zorunda kaldım tedavim %90 tamamlanmıştı ama şimdi bakıyorum da tekrar dişler gidiyor geri bakalım diğer ay panaromik film istedi vida gibi birşey takacağım dedi bu işler zaten çok mahalliyetli 5000 lira ödedim esji Haline dönmeye başlayınca İnsan üzülüyor

X