Elektrikli Mutfak Aletleri En güzel Türk kahvesi yapan kahve makinesi hangisi?

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
54.125
205.041
52
arkadaşlar,adam gibi kahve yapamıyorum. beceremedim bir türlü. zaten pekte sevmem. ama eve gelen misafire yapmaya kalkınca beceremiyorum. şöyle bol köpüklü kahve yapan kahve makinesi hangisidir. geçenlerde kahve dünyasından aldım. ama makine 4 cüde bozuldu

arçelik telve var bende tekli olanından, çok memnunum. ama soğuk su koyarsan olmuyor, oda ısısında lazım
teşekkürler. arkadaşım yeni aldı. eskileri teflonmuş. köpürüyormuş.oda buna güvenerek aldı.ama hayalkırıklığı yaşadı.
şimdikileri çelik. o yüzden köpürmüyor maalesef.

Okicim arçelik telve kullanıyorum tekli olanından çok ta mennunum tavsiye ederim sanada..
En fazla 3 fincanlık oluyor..

Arzum kullanıyorum çok çok memnunum. Bol köpüklü misler gibi yapiyor:) 6 fincan cikiyor daha fazlası da olabilir. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Arçelik telve türk kahvesi konusunda 1 numara. Cezveleride değişmedi bildiğim kadarıyla çiftlilerde 2 seçenek var. Teklilerde öyle bi durum yok diye biliyorum ama..

Annemde de ablamda da Arçelik Telve tekli var gayet memnunuz, babamda rahatça yapabiliyor istediği zaman. Bende de Sinbo nun uygun fiyatlı cezve şeklinde olanı var ama plastik değil açıkçası ben ondanda çook memnunum taş gibi çıktı makine.. Cezveler taşırıyor köpüğü kaçıyo gibi yorumlar okudum ama alakası yok, taşmasına fırsat vermeden atesten almak lazım sadece okadar. ama evdeki erkeklerinde rahatça kullanabilmesi için bence otomatik alın, yani telve

Korkmaz mırradan çok memnunum. Solak biriyim, çift ağız yaparak işimi çok kolaylaştırmışlar

Has bakır cezve alın, kahveniz muhakkak taze olsun, bir de altı kısık ateş olsun tamam. Cezveyi bakır olduğu için senede 1-2 defa kalaylatmalısınız ama. Normal cezve ile bakır cezvede yaptığım kahvede dünyalar kadar fark oluyor.

Has bakır cezve alın, kahveniz muhakkak taze olsun, bir de altı kısık ateş olsun tamam. Cezveyi bakır olduğu için senede 1-2 defa kalaylatmalısınız ama. Normal cezve ile bakır cezvede yaptığım kahvede dünyalar kadar fark oluyor.
keske bi kahve yapmak icin okdr bol vakit bulabilsek:KK55:

Stilevs kahve cezvesini aldım çok memnunum Türk markası olmasından dolayı daha uygun muadillerine göre

Kızlar ben tefal köpüklüm kullanıyorum közde pişirme özelliğide var çok memnunum

Homend kullanıyorum memnunum ama kahvesiz çalıştırmıyor ben su ısıtmak için de kullanmak isterdim. Nereden anlıyor kahve koymadığımı şaşıyorum ya, insanlar neler üretiyor hayret bir şey 🙄

Kesinlikle arzum okka grandio yeni serisi muhteşem kahve yapıyor iki secenegi var közde ve normal kahve olarak yapabiliyorsunuz iki seçenek arasında da çok fazla tat farklı var ama muhteşem bir makina tavsiye edıyorum biraz pahalı yanlız 😍

X