EMSLİM YAPTIRACAĞIM

KALITE07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2021
3
4
46
Merhaba,

Bacaklarımda son bir kaç ayda aldığım kilolardan dolayı aşırı yağlanma oldu. Biraz da göbeğim var. Tabi spor yaparken çok göze çarpmayan selülitlerim de şimdi aldı başını gitti.

EMSLİM cihazı yanında formaplus ve body fix cihazına da deneyeceğim. Burada bilgi bulamadığımdan paylaşmak istedim. Gelişmeleri size haber veririm. Bu arada Antalya dayım. Doktorum Figen SAYIN. Uzun zamandır BOTOKS için gidiyorum ve oldukça memnunum. Bakalım nasıl olacak.

2 kez EMSLIM karın 1 kez bacak oldum. 2 kez de formaplus ve bodyfix uygulaması. Göbeğimde değişen birşey yok. Bacağa bugün EMSLIM yapıldı. Neredeyse 3 haftadır diyet yapıyorum 1 kilo hariç aynıyım. Niye bunları yazıyorum derseniz ben burada konuyla ilgili hiç bilgi bulamamıştım. Faydası olursa herkes denesin denemezse kimse boşuna para vermesin diye 🙃

2 kez EMSLIM karın 1 kez bacak oldum. 2 kez de formaplus ve bodyfix uygulaması. Göbeğimde değişen birşey yok. Bacağa bugün EMSLIM yapıldı. Neredeyse 3 haftadır diyet yapıyorum 1 kilo hariç aynıyım. Niye bunları yazıyorum derseniz ben burada konuyla ilgili hiç bilgi bulamamıştım. Faydası olursa herkes denesin denemezse kimse boşuna para vermesin diye 🙃
Merhaba, selülitler için sonuç alamadınız mı yani? Biraz zaman geçmiş bi değişiklik var mı?

Ben de mslim denemek istiyordum cok faydalı oldu paylaşımlar teşekkürler💕

Merhaba arkadaşlar konuyu araştırken net birşey bulamamıştım ve diyet eşliğinde 2 seans andülasyon ve 3. sean ems slim yaptırdım. andülasyona başladm ama daha çok titreşim dalgası ile dinlenme esneme metabolizma hızlandırma tarzı bi etkisi olacağı kanaatine vardım bıraktım diğer cihaza geçtim. ems ye gelirsek 2 bölgeye bağlanıyor ve cidden kaslara etki ediyor. 30 dk lık seanstan sonra baya yorulmuş hissediyorum. düzenli yürüyen biriyim ve kas ağrısı bende yapmadı. 13 günlük sonuçta herkes baya inceldiğimi ve zayıfladığı söylüyor. cihazı öneririm ama diyet ve yürüyüşle desteklenmesini tavsiye ederim daha hızlı sonuç almak ve kalıcı olması için...

Merhaba,

Bacaklarımda son bir kaç ayda aldığım kilolardan dolayı aşırı yağlanma oldu. Biraz da göbeğim var. Tabi spor yaparken çok göze çarpmayan selülitlerim de şimdi aldı başını gitti.

EMSLİM cihazı yanında formaplus ve body fix cihazına da deneyeceğim. Burada bilgi bulamadığımdan paylaşmak istedim. Gelişmeleri size haber veririm. Bu arada Antalya dayım. Doktorum Figen SAYIN. Uzun zamandır BOTOKS için gidiyorum ve oldukça memnunum. Bakalım nasıl olacak.
Merhaba,

Merhaba kızlar
Ben düzenli spor yaptığım halde gitmeyen hafif ayva göbeğim var. Bu nedenle EMS denemek istedim. Şu an 4.seans bitti fakat zerre değişim yok. Gereksiz zaman ve para kaybı. Bu cihaza gerçekten çok güvendim ama etkisi malesef yok.

X