Kalıcı Makyaj Uygulamaları Emine esen ve Egosu

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

milyontiplikiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2012
149
14
Merhabalar size benim durumuma düşmeyin diye kalıcı makyaj uygulaması eyeliner için bilgi vermek istiyorım . Acıbadem nes beatfy emine esen e gittim müşteri ağırlama falan hak getire kendisinin ole bi egosu varki hanfendi çıkıp balkondan bi hoşgeldiniz dahi demedi beni ordaki sekreter kızlar aldı odaya emineye diyorımki acıyacakmı hani bi ön bilgi falann versin diye bekliyorım yok kesinlikle bi acı sızı olmayacak dedi bi uyuşturucu ilaç sürdüler başladılar ama acı mütiş var ve söylüyorum işlem sırasında normal diyor neyse yapıyor bu artık dayanamadım göz kapağım kıpkırmızı şişti ve acı içindeyim normal geçecek dedi zaten fark ettim çok yapmadım dedi tamam dedim ödememi yaptım tüm parayı peşin alıyorlarmış ödedim tabii ikinci rötüş randevusunda daha cok yaparoz dedi şki seans oluyormuş zaten şiş ve acıda akşama geçer dedi eve geldim akşam oldu herkes gözüne ne oldu diyor şiş ve kırmızılık dahada arttı ve tam 3 gün acı ve şiş durdu hemde artarak arayarak bilgi verdiğimde sizin gözünüz çok hassasmış binde bir olur size denk gelmiş bu normal ve geçici sorun ypk dediler ben mikrop kaptım sandım. Dr a gideceğimi soledim gerek yok düElir dediler velhasıl 5 .gün oldu yeni şişler inmeye başladı . Ben arayıp ikinci seans yerine başka hizmet alıp ödemesini ona göre ayarlayalım kalanını ödeyeyim dedim kabul etmediler o zaman başka bişe yapalım dedim ister gelin ister gelmeyin başka bi hizmet ve iade söz konusu değil dediler yani ben bir müşteri olarak madur oldum resmen paramın üzerine yattılar kesinlikle tavsiye etmiyorım gitmeyin ucuz bile değil gatey iyi para alıyorlar ve egosu şişmiş lerle uğraşıyorsunuz

emine esen'in ne egosu var anlamış değilim. iki kere kaş konturu yaptırdım ki, ilk gittiğimde rotusta aktı. bi randevu verip 3. kez işlem geçti üzerinden. yaptığı işin gayet arkasında duruyor. sadece ben değil bi çok arkadaşımda emineye kaş yaptırdık. çokta memnun kaldık. piyasadaki benim diyen onca insandan daha kaliteli iş yaptığını biliyorum. başka bir arkadaşım 500 liraya kaş yaptırdı ki, yaptırmaması için yalvardım. 4. kez kontr yaptırmasına karşın aktı. eyeliner da aynı şekilde. aktı onda. eminenin ürünleri kaliteli. avukatı değilim, samimi de değilim ama göz bu mikropta kapar, kapmasıda normal. sonuçta bir hastane değil. ki işlemde çok sağlıklı bir işlem değil.

Ben 2 sene önce Emin'e hanıma kaş köntür yaptırdım. Çokta memnun kaldım. Hem yaptığı işin arkasında hemde gayet Güleryüzlü cici bir bayan.. Egosu varmış falan okuyunca şaşırdım açıkcası...
Şu an yine bir kuaförün azizligine uğradım. Kaşlarım incecik kaldı,yine Emin'e hanıma gidip kontürümü yaptıracağım. Ben öneririm kesinlikle,Harika kaşlar yapıyor :KK52:

açıkçası ben bir dr veya kliniği çok öven birileri oldu mu gideceğim varsa da gitmiyorum. bir çok arkadaşında bunu yaptığını gördüm. kimsenin aklı kıt değil. herkes samimiyetsiz yazıları fark ediyor. ben ve bazı arkadaşlarda buna ön ayak oluyoruz. bundan da son derece memnunuz.

IMG_6116.JPG
IMG_5993.JPG
IMG_5994.JPG
IMG_5992.JPG

Çok pardon,gülmenizi bölmeyim :)))
Ben ilk işlemimi yaptırdım,kontrol seansım var daha. Amatör çekim bu tabi,kontrol seansından sonra daha net bir foto çeker eklerim yine...
Bilgi sahibi olmak isteyenlere fikir olsun :KK66:
En üstteki inceltilmiş kaşlarımın haliydi.
Alttaki üç foto işlem sonrası kendimin çektiği fotolar...

Gülmemi bölmeyeydin iyiydi :KK48:
Eki Görüntüle 1981015 Eki Görüntüle 1981017 Eki Görüntüle 1981018 Eki Görüntüle 1981016
Çok pardon,gülmenizi bölmeyim :)))
Ben ilk işlemimi yaptırdım,kontrol seansım var daha. Amatör çekim bu tabi,kontrol seansından sonra daha net bir foto çeker eklerim yine...
Bilgi sahibi olmak isteyenlere fikir olsun :KK66:
En üstteki inceltilmiş kaşlarımın haliydi.
Alttaki üç foto işlem sonrası kendimin çektiği fotolar...

X