Popüler Konu Elhan ile MasterFit

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:24
BOYUNUZ:1.62
KİLONUZ:75
HEDEF KİLONUZ:60
MEDENİ DURUMUNUZ:Evli
MESLEGINIZ:Ev Hanımı
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:Hamilelik-Lohusalık
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Eski kıyafetlerimi tekrar giymek, hamilemisin lafından kurtulmak daha 1 sene oldu doğum yapalı🤦🏼‍♀️(çevre baskısı), sağlıklı güzel bir yaşam

Benide aranıza Alırmısınız Teşekkürler 🥲, 3 gün önce tartıldım 75 çıktım ve şok oldum anı kararla artık diyete başladım 🥲😅, 1 buçuk yaşında bebeğim var, dışarıda yürüyüş yapamıyorum ama evde 10bin adımı tamamlamaya çalışıyorum sporla birlikte, diyete başladım 3 gün önce, pazartesi inşallah tartı fotoğrafı atabilirim 😊

Sabah 10.00. yarım simit peynir 1 salatalık 1 domates 5 zeytin 5 çatal sucuklu yumurta yedim
Sabah erkenden kalkıp 1.5 saat yürüdüm
18.30 Akşam yemeği 1 tavuk dürüm oldu
Toplamda 15560 adım attiim
Su cok icemedim
Elhan Elhan Cordelia Cordelia LenaG LenaG
Afiyet olsun canım 🥰 adımlar maşallah 🧿

Menüm

12:30
3 haşlanmış yumurtadan tava
2 dilim peynir
3 ceviz
7 zeytin
1 kase yoğurt
1 salatalık

17:30
1 porsiyon kısır
Süs biberi

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 LenaG LenaG
Afiyet olsun 🥰 haşlanmış yumurtadan tava hani şu haşlayıp üzerine domates rendesi ve kaşar koyuyorlar tavada ondan mı ?

KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Eski kıyafetlerimi tekrar giymek, hamilemisin lafından kurtulmak daha 1 sene oldu doğum yapalı🤦🏼‍♀️(çevre baskısı), sağlıklı güzel bir yaşam

Benide aranıza Alırmısınız Teşekkürler 🥲, 3 gün önce tartıldım 75 çıktım ve şok oldum anı kararla artık diyete başladım 🥲😅, 1 buçuk yaşında bebeğim var, dışarıda yürüyüş yapamıyorum ama evde 10bin adımı tamamlamaya çalışıyorum sporla birlikte, diyete başladım 3 gün önce, pazartesi inşallah tartı fotoğrafı atabilirim 😊
Hoşgeldin canım 🥰

Hoşgeldin
Grup papatya bahçesi oldu mis kokulu 😍

Selamlar canlar 🥰
Bugün kendimi çok yorgun üzgün hissediyorum oğlum araba sürerken petek patlamis gaz kısmından kaynar su fiskirip bacaklarini yaktı hep hastaneden yeni geldik evde istirahat yapıyor. verilmiş sadakamiz varmış çok şükür bununla atlattık seyir halindeydi araba rabbim korudu çok şükür
Allah korumus gercekten
Kontrolu birakmamis🙏🏻 gelmis gecmis olsun

Cok guzel eksilmeli bir haftamiz olsun 🥰🫶🏻

18 Mayıs listem

10:30
12 badem findik yesilcay

13:30
4 yk yogurt icinde 2 yk yulaf
1 tk keten tohumu
1 tk cihia
2 yk yaban mersini

15:30
2 kuru erik,badem findik yesilcay

5 yk bamya
Salata
2 yk yogurt
120 gr tavuk
Karabugday patlagi almistim ama yemedim

2.5 lt su ictim

Elhan Elhan 🌸🫶🏻
Cordelia Cordelia 18 Mayis spor puanimi 1100 🌸🫶🏻

1000070085.jpg 1000070086.jpg

19 aylık uyku duzenımız sıfır bır gün akşam 11 de yatıyor ertesi gun gece 3 de yatıyor bende mi sorun var acaba
Benimki de öyleydi uyku gerilemesi yaşıyor olmasın benimki aylarca öyle gitti şimdi en geç 11de kesin uyumuş oluyo yüzde 90 9 10 arası. Ben sallayarak uyumayı bırakınca kendi kendine düzeni sağlamaya başladı gece çok sık uyanma devam etse de. Sen sallayarak mı uyutuyosun

18 Mayıs 2024 Cumartesi Menü
Sabah 10.00
Tavada 2 yumurta + 30 gr sucuk
Salata+domates
8-10 zeytin

Ara 15.00
200 gr yoğurt
3 yemek kaşığı yulaf
1 tatlı kaşığı chia
150 Gr taze meyve ile lapa

Ara 17.00
Latte ( şeker yok)

Akşam 19.30
500 gram tavuk ızgara
Bol salata

2 litre su ve 30 dk Leslie

Selamlar canlar 🥰
Bugün kendimi çok yorgun üzgün hissediyorum oğlum araba sürerken petek patlamis gaz kısmından kaynar su fiskirip bacaklarini yaktı hep hastaneden yeni geldik evde istirahat yapıyor. verilmiş sadakamiz varmış çok şükür bununla atlattık seyir halindeydi araba rabbim korudu çok şükür
Çok geçmiş olsun

İyi akşamlar 🥰
18.05.2024 Cumartesi

Sabah 09:30 2 kupa sütlü filtre kahve

Kahvaltı tam hatırlamıyorum saati 2 yumurtadan 2 dilim piliç fümeli omlet,45 gr beyaz peynir,6 zeytin,1 dilim tbe üzeri 1 yk lutenitsa sürülmüş,çay şekersiz

Ara 15:30 4 yk yoğurt,1 yk chia tohumu,3 yk yulaf,6 çilek,yarım muz

Sonra bir kupa filtre kahve (kafeinsiz)

Akşam 3 yk kepekli makarna eklenmiş kıvırcık salata,3 yk yoğurt

Su 2.5 lt
Spor yok

Elhan Elhan 60kiloyum 60kiloyum

Ben hedefime ulaştım kızlar bugün itibari ile ❤️ Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 bana sayfanızda yer verdiniz bana destek olduğunuz için çok teşekkür ederim canlarımm :KK19: :KK60: Bundan sonrası için korumaya geçeceğim inşAllah🤲 Yarışlarda olmayacağım 🫶Hepimiz Emek veriyoruz destek oluyoruz birbirimize Rabbim gönlünüzdeki tüm güzellikleri yaşamanızı nasip etsin ❤️

Buraya geldiğimde 69 küsürlerdeydim canım burada bi 10 kg verdim ama öncesi var 2 ,5 yıl önce 95,50 ile başladım canım 2,5 yıl içinde 20 kg verdim sonra bi motivasyon dağıldı sizin yanınıza geldim 69 da ve sonunda hiç daha önce görmediğim bugün şahit olduğum 5 li rakamları gördüm ❤️

Canımsın :KK60: :KK19:
Ne kadar güzel kilo vermişsiniz. Maşallah iradenize. Darısı hepimizin başına .

Selamlar canlar 🥰
Çok geçmiş olsun. Rabbim tez zamanda şifa versin.

Diyet esnasında domates yemek zararlımı, bir tek salata içinde yiyorum
Benim diyetisyenim de hiç vermiyordu. Çoğu kişide ödem yapıyormuş

Menüm

12:30
3 haşlanmış yumurtadan tava
2 dilim peynir
3 ceviz
7 zeytin
1 kase yoğurt
1 salatalık

1 porsiyon kısır