Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Günaydın hayırlı tartı günü dilerim. :KK68::KK68::KK68:
Günaydın kaptaniçem 😘
Günaydın canlar 😘
Günaydın canım 😘
Günaydın kızlar ❤️
Günaydın Ceeeee 😘
Canımsın elhanım 💓
Bugun sabah kötü bi haberle gune basladık halamın kızının vefat haberını aldık bır ay önce lösemi teşhisiyle hastaneye yatmıştı down sendromlu cok uzuldum memelekete gidiyoruz şimdi
Başınız sağolsun 🙏 Allah mekanını cennet eylesin 🙏
11.05.2024 :71.1 kg
14.05.2024 : 70.6 kg
Fark -500 Gr
Allah'ım inşallah bu eksi beni şımartmaz 😂
Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Tebrik ederim canım 😘 yok yok şımarma yok hırslanma var 💪
kızlar günaydınnnn :KK60: :KK68:

dün vize ve hastane işlerim vardı, inanılmaz yoruldum vize almak ne kadar zor bir işmiş ya perişan olduk resmen :KK43:

ddün hiç gelemedim, ilgilenemedim sizinle ama bugün buradayım inşallah

hemen alıntılarıma bakıyorum :KK60:
Günaydın çiçek kaptanım 😘
Günaydın kızlarrr ☕💐
Cumartesi 91.5
Bugün 90.7
Fark - 0.8

Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Eki Görüntüle 3427003
Günaydın canım tebrik ederim 😘

inşallah canım ya, regl öncesi zaten kötü bir de gecikince mahvediyor insanı, ben de 4 gün gecikmeyle oldum 10 gündür patlamaya hazır bomba gibi geziyordum :KK70:
Ayyy kaptanim en fenasida bu ödemlerden her ay 400-500 gr inin bize ait gibi ustumuze yapışması ve bir daha ki reglye kadar bundan kurtulmak icin çaba gostermemiz🤓 neyse olalimda gerisi mühim degil🙏🏻

Ayyy kaptanim en fenasida bu ödemlerden her ay 400-500 gr inin bize ait gibi ustumuze yapışması ve bir daha ki reglye kadar bundan kurtulmak icin çaba gostermemiz🤓 neyse olalimda gerisi mühim degil🙏🏻
evet yaa ayın 1 haftası hepi topu gerçek kilomuzda geziyor gibiyiz :KK53:

aynenn olalım da, kilo dışında bir ton sıkıntı yaratıyor bize olmamak :KK48:

Cmt 64.2
Salı 64.4
:KK43:niye iradeli değilim neden başaramıyorum
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Neden başaramayasın ki canım olacak inan bana buradan ayrılma menülerine dikkat edelim seni üzmeyen ama sağlıklı beslenmeye dikkat edelim kuzum su içmeye özen gösterelim inan gidiyor bitanem cumartesiye süper geleceksin hadi bakalım 💪
Günaydın kızlaarrr 😘

Cumartesi 100.40
Salı 99.70 ( olduuuu en sonunda olduuuu bimbambommm :rolleyes: :KK71:)

fark - 0.70

Hepinize harika bir gün diliyorum 🙏

Jasminium84 Jasminium84 Elhan Elhan
Tebrikler canım ❤️❤️❤️9 lar hoşgeldi🥰🥰🥰🥰

Afiyet olsun Serapcim. :KK200:
Diş ağrın geçti mi birazcık. Geçen haftalarda bu ağrı beni hayattan koparmisti ne yaşadığını tahmin edebiliyorum. Allah şifa versin kuzum.
Maalesef geçmedi doktor ağrı kesici ve antibiyotik verdi onları kullaniyorum birazcık hafifledi cuma günü Kanal tedavisi yapcak çokta korkuyorum

Kızlar hepinize çok çok teşekkür ederim. Bu grup olmasa bırakmış gibiydim önce Mthn83 Mthn83 tuttu elimden sonra hepiniz destek verip kaldırdınız beni :KK60:

Ben bu kiloyu o kadar zamandır görmemiştim ki.
Oram ağrıyor buram tutuluyor diye hiç adım atmıyordum sayenizde gaza gelip artık 10 bin adım atıyorum daha az yanıyor canım 🙏

İyi ki varsınız :KK60::KK60::KK60:

Te
cıkssss olmaz, küsüm ona mesaj da yazmazdım, gururumdan mı diyeyim inadımdan mı bilmem :KK70:

:KK70: ama yok onu da yapmadım, çocuklarım sağolsun, sıkıldık babaaaaaa hadiiiii deyince kalktık :KK70:

canım dengesiz ve karbonhidrat ağırlıklı bir menü olmuş, bugün için daha dengeli daha sağlıklı öğünler bekliyorum senden, afiyet olsun :KK60:

hatta mümkünse bugün basit karbonhidrat hiç alma, protein sebze ağırlıklı geçir :KK200:

tek öğün ve erken bir saat olduğu için tolere edebilir vücudun bence ki zaten öyle çok abartı bir menü de değil afiyet olsun canım :KK60:

günü erken kapatmışsın, suyun da güzel ama sonki kısır olmasaymış şahane olurmuş, inşallah şişlik yapmamıştır :)

afiyet olsun :KK60:

vaaayyyy şahane bir spor, bayılırım yüzmeye de :KK60::KK68::KK9:

afiyet olsun canım suyun ne kadardı?

yaaaaa demeee :KK70: :KK70:

canımmm üçlü kombo yapmışsın :KK53:

umarım şişrmez seni, bugün sebzeye ağırlık ver olur mu, afiyet olsun :KK60:

afiyet olsun canım :KK60:

canım afiyet olsun, saatleri de yazar mısın bir dahaki sefere :KK60:

afiyet olsun canım güzel bir menü olmuş, suyun da gayet iyi :KK60:

canım gayet güzel afiyet olsun, su ne kadardı :KK60:

pazar günkü baklava ve pazartesi günkü milföy fazla olmuş sanki, saat olarak da geç çünkü canım :KK60:

afiyet olsun :KK68:

sabah öğününe ve sporuna bayıldım, afiyet olsun canımm :KK60:

kuzum hem baklava hem gofret olmasaymış keşke, bir de çok yetersiz değil mi yediklerin çok acıktırır bu menü seni, ve suyun da az :KK43: ama adım şahaneee :KK60: afiyet olsun canımm bugün daha doyurucu daha sağlıklı bir menü bekliyorum senden :KK68:

aslında çok aşırı bir menü değil ama yetersiz olmuş sanki canım, afiyet olsun, adımın şahanee :KK60:

yediğin şekerler sebep sanırımm :KK23:
cumaya eksi geleceğine inanıyorumm canımm, sıkma canını sakın :KK60:

şahanesinnn, tebrikler canımm :KK9::KK60:

iyiyim canımm kaptanımm :KK60:

pazar günü eşten sebep gelemedim buraya
dün de inanılmaz koşturmacalı bir gün oldu gelemedim
Teşekkürler kaptan suyumu az içiyorum aklıma geldikçe içiyorum zorlayayim bugün,çekirdek tuzluydu odemde oldu sanırım hafta sonu misafirim vardı yatılı biraz kaçırmış olabilirim tatlı ve cerezden telafi etmeye calisacagim

X