Elektrikli Süpürgeler elektrikli supurgenizin markasi ve memnunmusunuz..

pembevemaviler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2009
1.644
6
kizlar elektrikli supurgemi degistirecegim ,aldigimdan beride pek memnun olmadim ,haliya bosa surtup duruyorum cekmiyo dogru durust,annemlerdeyken annemin supurgeyi denedim oyle guzel cekiyor ki tuttugunu kaldiriyor haliya cok guzel yapisiyor ,bende cok begenerek almistim ama cekmiyor simdi yine ayni hataya dusmek istemiyorum fikirlerinizi alabilirmiyim bu konuda elektrikli supurgelerinizin markasi nedir nasil cekiyor..

Biz de Bosch var 5 senedir gayet iyi çekiyor. Süpürge alırken watt gücüne bakın arkdaşlar yüksek wattlı olanları alın çekim gücü kuvvetli olsun.

Bugün çeyizim için fantom şipşak aldık uzun günlük kullanım için. Annem de kullanıyor çok pratik ve güzel süpürüyor.
Dip temizlik için de Arnica bora almayı düşünüyorum. o da çok satanlar arasında.:KK55:

bence sulu almak en isi biraz zahmetli okadar toz falan kaldırmıyo bizi evde arnıca jumbo var gayaette memnunuz tavsıye ederım canım :)

uzun araştırmalarım sonucunda philips performer aldım biraz pahalı ama philips gerçekten ev aletlerinde iddialı ve dayanıklı 500 w emiş gücü harika

bizim evde rowenta sulu süpürge var, ama hem iyi çekmiyo hemde filtrelerini temizlemesi falan bir işkence.
eşim fantom almış getirmiş. önce bu ne ya dedim, ama kullandığımda gerçekten şok oldum, halıları resmen döverek çekiyo.
o fiyata böyle perfomans, alkış yani :)

Philps süper.... Yeni aldım ve çok memnun kaldım önceki arcelikti hiç memnun değildim... Gercekten philps süper evim tertemiz....

arnica bora kullanıyorum ve çok memnunum o fiyata o kalite harika.
aslında philips makineler de çok çok iyi oluyor ama fiyatları biraz pahalı.
yani hem uygun olsun hem işimi görsün diyorsan arnica bora sulu süpürge kesinlikle tavsiye ederim.

X