Elektrikli Süpürgeler Elektrik süpürge önerisi

Puxhu

Sen önce kendine bak
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
10.972
18.221
36
Selam kızlar

Elektrikli süpürgem bozuldu. Servise gönderdim maşallah tamir parası supurgeyi geçti yaptirmadim. Neredeyse 3. Elektrikli süpürgem bu bende bir sorun var anladım. 2.500 tl yi geçmiştir bu supurgelere bayildigim para.
Şimdi öyle çok uçmak istemiyorum internetten baktım fantom marka Süpürgeler hem uygun hemde güzel çekim gücü vs. Kullanan var mı aranızda fantom yada başka bir marka. Bir siteden kapıda ödeme siparis etmiştim ama ulaşmadı pek de iyi bir site değildi zaten.
Şimdi canlarim bana gayet memnun kalacağım dayanıklı bir süpürge lazım. Onerinizi bekliyorum.

Bu arada biraz tasimasaniz konumu olur mu ? Sevgiler efenim

Edit: toz torbasiz

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim philips toz torbasiz elektrikli supurge. Cok cok memnunum. Kirmizi renkli. Modelinin adini bilmiyorum ama :))
Ama size tavsiyem gidip yerinden alin. Internete pek guvenemiyorum bu konularda nedense..

Philips, 4 senedir kullanıyorum hem çekim gücü iyi hem de taş gibi süpürge.
Bana dayandıysa herkese dayanır (çok hor kullanıldı).
Anneme ve hatta kayınvalideme bile aynı süpürgenin bir alt bir üst modelini aldık diyebilirim.
Benim kullandığım bu:
115040422-3-philips_fc_876101_power_pro_elektrikli_supurge.jpg

PHILIPS FC 8761/01 POWER PRO ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Anneme elektrik süpürgesi dayanmıyordu (her gün evi süpürür) yıllı bitmeden bozuluyordu . Her markayı denedi en son ünlü bir markanın süpürgesini aldı 3 yıl oldu hala bozulmadı :KK53: Şuan işteyim eve gidince adına bakıp yazıcam :halay:

Philips, 4 senedir kullanıyorum hem çekim gücü iyi hem de taş gibi süpürge.
Bana dayandıysa herkese dayanır (çok hor kullanıldı).
Anneme ve hatta kayınvalideme bile aynı süpürgenin bir alt bir üst modelini aldık diyebilirim.
Benim kullandığım bu:
115040422-3-philips_fc_876101_power_pro_elektrikli_supurge.jpg

PHILIPS FC 8761/01 POWER PRO ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Evet bunu biliyorum gayet hafif. Kullanımı da rahat. Fiyat olarak netten bakmistim 500 600 civarı sanırım

Anneme elektrik süpürgesi dayanmıyordu (her gün evi süpürür) yıllı bitmeden bozuluyordu . Her markayı denedi en son ünlü bir markanın süpürgesini aldı 3 yıl oldu hala bozulmadı :KK53: Şuan işteyim eve gidince adına bakıp yazıcam :halay:

Diyorum ki artık eski supurgemi alsam şu nuhtan kalanlar çok dayanıklı gibi

fantom kullandım o kadar da iyi değildi. Philips kullanıyorum 2009 da aldım sorun yok tavsiye ederim

Bir dönem en uygun Vatan satıyordu bu süpürgeyi, ama bütün elektronik marketleri araştırın, önce internetten. Sonra da gidip kendiniz alın...
Ben gidip kendim almıştım, satış yapan kişi çok övmüştü çekim gücü konusunda.
Hakikaten de haklıymış, çok beğenerek kullandım, kullanıyorum.
4 senedir bir kere arıza çıkartmadı.

Annem de çok süpürge bozanlardan, çünkü dikkat etmiyor.
Ben mesela ıslak yerleri önce kurular sonra süpürürüm annemin dikkatinden kaçıyor bazen ve genelde süpürgelerin önce boruları ardından da motoru bozulabiliyor. (Annemin kullanımında).
Ona da aşağıdaki modeli aldık ve 3 senedir kullanıyor, herhangi bir arızası yok.

FC8760_01-U1P-global-001_lowres.jpg

Philips PowerPro Active FC8632/01

Benim philips toz torbasiz elektrikli supurge. Cok cok memnunum. Kirmizi renkli. Modelinin adini bilmiyorum ama :))
Ama size tavsiyem gidip yerinden alin. Internete pek guvenemiyorum bu konularda nedense..

Artık çok para bayilip hüsrana uğraşmaktan korkuyorum hepsi elimde kaldı ya. Ne kötü supurgesiz kalmak

Benimki Bosch ama philips 1 numara ben biraz idareten aldım.gibi oldu şimdi alsam philips alırım

Philipsin yazılan modeli güzel.
Ben torbasız sevmiyorum.
Tozla uğraşmak istemiyorum o nedenle toz torbalı kullanıyorum.

Electrolux ultrasilencer usorigindb
Makinemi tek geçerim :KK55:

Benim kullandığım gayette memnunum sadece motoruna su kaçırmaya dikkat .Arnica bora

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    27,5 KB · Görüntüleme: 441
Evet bunu biliyorum gayet hafif. Kullanımı da rahat. Fiyat olarak netten bakmistim 500 600 civarı sanırım

Yok indirime gelmiş :) 310 TL civarıydı galiba (göz ucuyla baktım)
Teknosa'da fiyatı düşmüş.
Ben aldığımda 450 TL civarındaydı.
Anneme bir alt modelini almıştık o da 350 TL civarındaydı galiba.
Ama zaman geçtikçe ve modeller değiştikçe fiyatlar da etkileniyor.

Senin baktığın maraton'dur, en pahalısı o şu an Philips süpürgelerde.

Bir dönem en uygun Vatan satıyordu bu süpürgeyi, ama bütün elektronik marketleri araştırın, önce internetten. Sonra da gidip kendiniz alın...
Ben gidip kendim almıştım, satış yapan kişi çok övmüştü çekim gücü konusunda.
Hakikaten de haklıymış, çok beğenerek kullandım, kullanıyorum.
4 senedir bir kere arıza çıkartmadı.

Annem de çok süpürge bozanlardan, çünkü dikkat etmiyor.
Ben mesela ıslak yerleri önce kurular sonra süpürürüm annemin dikkatinden kaçıyor bazen ve genelde süpürgelerin önce boruları ardından da motoru bozulabiliyor. (Annemin kullanımında).
Ona da aşağıdaki modeli aldık ve 3 senedir kullanıyor, herhangi bir arızası yok.

FC8760_01-U1P-global-001_lowres.jpg

Philips PowerPro Active FC8632/01

Ama bunlar uçmuş ya ben esimden vetoluyum uyduruk alicam nasılsa bozuyorsun diyor. Adam haklı maratonu bozmuş insanım ben :KK43:

Benim de Philips toz torbasız çok memnunum. Tavsiye ederim.

Selam kızlar

Elektrikli süpürgem bozuldu. Servise gönderdim maşallah tamir parası supurgeyi geçti yaptirmadim. Neredeyse 3. Elektrikli süpürgem bu bende bir sorun var anladım. 2.500 tl yi geçmiştir bu supurgelere bayildigim para.
Şimdi öyle çok uçmak istemiyorum internetten baktım fantom marka Süpürgeler hem uygun hemde güzel çekim gücü vs. Kullanan var mı aranızda fantom yada başka bir marka. Bir siteden kapıda ödeme siparis etmiştim ama ulaşmadı pek de iyi bir site değildi zaten.
Şimdi canlarim bana gayet memnun kalacağım dayanıklı bir süpürge lazım. Onerinizi bekliyorum.

Bu arada biraz tasimasaniz konumu olur mu ? Sevgiler efenim

Edit: toz torbasiz
Siemens toz torbasız kullanıyorum çok aşırı memnunum. Kısa bir süre samsung kullanmıştım onu hiç beğenmedim. Philips de çok güzeldir yukarıda fotoğraflarını gördüğüm philipslerden kullanan yakınlarım var çok memnunlar.

Artık çok para bayilip hüsrana uğraşmaktan korkuyorum hepsi elimde kaldı ya. Ne kötü supurgesiz kalmak

Valla bunu tavsiye ederm. Philips maratondu simdi hatirladim. O zaman biraz pahaliydi simdi baktim indirime girmis. Hem pratik hem guzel cekiyor..

X