Elektrikli Süpürgeler Dyson elekktrik süpürgeleri..

Ya bi süpürge ye okadar para verilmez kesinlikle en iyisi diye konuşan insanlara kanmayin komsum aldı 2 yil önce sapı çok ağır çok gürültülü aynı zamanda valla ben sekiz yıldır philips kullanıyorum aynı şekilde supuruyo şimdi degistircem alicam süpürge 750 tl o bana en az 8 9 yıl gider okadar para vermek çok saçma Hayır gözümle gormesem neyse benim supurgemden kullanımı daha zor çok gürültülü sanki bütün tozu cekiyomu cekmiyo parkeleri arkasından yine suyla siliyo benim halimda pırıl pırıl parliyo supurmeden sonra boşa vercek paranız varsa alın

Dyson amacı farklı olan bir süpürgedir. Bunu maalesef çoğu kişi anlamıyor.
Dysondaki siklonlar tozu direkt parçalama görevi görür. Alerjisi olanlar ve evde hayvan besleyenler için birebir etkili bir süpürgedir.
Dysonda yüksek emiş gücü bulamazsınız öyle halıyı vs. kaldırmaz fakat tozları parçalayarak çektiği için tam verimli bir temizlik sağlar.
Parasının hakkını veren ürünleri var.

bende bu markayı düşünüyorum ama yorumlardan da okuyunca aklıma takıldı.küçük parçalı şeyler süpürgeye kaçarsa (oyuncak,cam kırığı,iğne ) sorun oluyormu bilgisi olan varsa ???

dyson çok pahalı ya ben kıyamadım o kadar para vermeye murphy richards aldım iyiki de almışım

Merhabalar,
Dyson DC37 Allergy kullanıyorum. Yaklaşık 2 yıl olacak. Bir kere satın aldığım yerde ürün hakkında yeterince bilgilendirilmedim. O kadar para veriyorsam (aldığım zamanlar 1800 Tl idi yanlış hatırlamıyorsam) gözümün önünde makineyi söküp anlatacak bence (Kullanım kılavuzunu da okuyalım tabii ki). Sadece bir kez evi süpürdüğünüzde incecik bir toz tabakası içini kaplıyor, makinenin temizliğini yapmanız gerekiyor bence. Temizlemeyebilirsiniz, en fazla 3. süpürüşünüzde temizlemenizi gerektiriyor zaten. Allergy iddialı bir makine ise; makinenin sökülüp takılması, temizlenmesi konuları özellikle daha açık, anlaşılır, temizliği kolay ve satın aldığınız yerde anlatılır olmalı diye düşünüyorum. Derinlemesine süpürüyor olabilir fakat süpürüp geçtiğim yerlere geri döndüğümde yine ufak tefek saç, toz, vs. bırakabiliyor. Diğer bütün süpürgeler gibi...Bir fark yok. Doğrusu bir süpürgeye bu kadar para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum, hayal kırıklığı oldu benim için.

kediciğimden dolayı dc 52 total animalı aldım kızlar geleli yarım saat oluyor hemen açıp salonu süpürdüm 3 avuç toz saç yumağı çıktı içinden:KK53: fakat toz alma başlığı hangisi oluyor ? bu modeli kullanan kimse var mı?

kediciğimden dolayı dc 52 total animalı aldım kızlar geleli yarım saat oluyor hemen açıp salonu süpürdüm 3 avuç toz saç yumağı çıktı içinden:KK53: fakat toz alma başlığı hangisi oluyor ? bu modeli kullanan kimse var mı?

merhaba bende bir ay önce dc 52 total animal aldım. makinanın temizliğini nasıl yapıyorsunuz kesinlikle silkonlara su değmiyecek dediler ama çok toz birikti bu konu yardım edermisniz

merhaba bende bir ay önce dc 52 total animal aldım. makinanın temizliğini nasıl yapıyorsunuz kesinlikle silkonlara su değmiyecek dediler ama çok toz birikti bu konu yardım edermisniz
Canım makinenin içini sadece açıp döküyorum mevcut tozu, bir de o plastik fırçamsı şeyle kenarlarını alıyorum o kadar. Silikonları falan temizlemeye ne gerek var ki zaten bir sonraki süpürmede yine aynısı olur. Bana rahatsızlık vermiyor yani içini boşaltıyorum o kadar

Canım makinenin içini sadece açıp döküyorum mevcut tozu, bir de o plastik fırçamsı şeyle kenarlarını alıyorum o kadar. Silikonları falan temizlemeye ne gerek var ki zaten bir sonraki süpürmede yine aynısı olur. Bana rahatsızlık vermiyor yani içini boşaltıyorum o kadar

teşekkür ederim

Arkadaşlar uzun zaman olmuş konu açılalı ama bundan sonra alacaklar için belki faydası olur bende dyson süpürge almayı düşünüyorum ve çok araştırma yaptım bu araştırma sırasında şikayet var da inceleme yaptım ve rastladığım bir şikayet ile firmanın cevabını paylaşmak istedim.

(5 ay önce aldığım Dyson marka süpürgenin hortum bağlantı parçası hortumdan ayrıldı. Herhangi bir zorlama, çekme olmadığı halde süpürgeyi elime aldığımda ucundaki parça düştü. Süpürgeyi almadan önce satış sonrası hizmette nasıl olduğuna dair yorumlara baktığımda makinaya zaten bir şey olmuyor 15 yıl servise ihtiyaç duymazsınız benzeri yorumlar okuduğumdan satış sonrası hizmetini kendi veren İstanbul Bilişim'den almakta bir sakınca görmemiştim ancak 5 ay içinde teknik servise ihtiyaç duydum ve kesinlikle öyle olmamasına rağmen İstanbul Bilişim bu duruma herhangi bir inceleme yapmadan kullanıcı hatası diyor. İstanbulbilisimden beklenilen bir davranış ancak Dyson kalitesinden bunu beklemezdim.) Bu da firmanın verdiği cevap
(Sayın.......,
Dyson Türkiye Distribütörü olarak İstanbul Bilişim gibi paralel ithalat yoluyla alınan cihazlara yedek parça veya servis hizmeti verememekteyiz.

Konuyla ilgili kendileriyle iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teşekkür eder, iyi günle dileriz.

Arkadaşlar uzun zaman olmuş konu açılalı ama bundan sonra alacaklar için belki faydası olur bende dyson süpürge almayı düşünüyorum ve çok araştırma yaptım bu araştırma sırasında şikayet var da inceleme yaptım ve rastladığım bir şikayet ile firmanın cevabını paylaşmak istedim.

(5 ay önce aldığım Dyson marka süpürgenin hortum bağlantı parçası hortumdan ayrıldı. Herhangi bir zorlama, çekme olmadığı halde süpürgeyi elime aldığımda ucundaki parça düştü. Süpürgeyi almadan önce satış sonrası hizmette nasıl olduğuna dair yorumlara baktığımda makinaya zaten bir şey olmuyor 15 yıl servise ihtiyaç duymazsınız benzeri yorumlar okuduğumdan satış sonrası hizmetini kendi veren İstanbul Bilişim'den almakta bir sakınca görmemiştim ancak 5 ay içinde teknik servise ihtiyaç duydum ve kesinlikle öyle olmamasına rağmen İstanbul Bilişim bu duruma herhangi bir inceleme yapmadan kullanıcı hatası diyor. İstanbulbilisimden beklenilen bir davranış ancak Dyson kalitesinden bunu beklemezdim.) Bu da firmanın verdiği cevap
(Sayın.......,
Dyson Türkiye Distribütörü olarak İstanbul Bilişim gibi paralel ithalat yoluyla alınan cihazlara yedek parça veya servis hizmeti verememekteyiz.

Konuyla ilgili kendileriyle iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teşekkür eder, iyi günle dileriz.

söylediğin doğrudur mutlaka fakat sen hiçbir şikayet olmayan hangi markayı gördün ki. ben de almadan önce çokça araştırdım şikayet oranı nerdeyse en az olan marka bu idi. kaç ay oldu tam hatırlamıyorum ama 6 ay oldu herhalde ve çok şükür hiçbir şikayetim yok çok da memnunum. çalıştığım için haftada bir ancak süpürge açabiliyordum saçak saçak toz oluyordu ev haftanın sonuna doğru. şimdi ise eski makineye göre 2 gündür süpürmüyormuşum gibi oluyor.
ben gerçekten çok memnunum yani başlıklarından olsun, makinenin pratikliğinden olsun... herhangi bir bozulma kırılma yaşamadım , ama garantilerde zaten hep sıkıntı çıkarıyorlar. tüketici heyeti ile paramı geri almıştım daha öncesinde telefonum arızalandığında. eğer istanbul bilişim 3 sene garanti verdiği halde garantiden saymazsa tüketici derneğine gidebilirsiniz

peek hem session hem kakis guru yuksek olan dyson maken modeli biliyor musunuz? allerjik olabilir zaten evde hayvan da beslemiyoruz.. önerisi olan var mı?

cam kırığı fındık kabuğu vs gibi ürünleri çekmek yasakmış doğru mu arkadaşlar dökülen sert şeyler silikondan geçemiyormuş bu sebeple almasamı demeye başladım sanırım ıslak halıda vs de kullanılmıyor sulu ortamda

Selam millet :)
Ben de 2 gün önce Dyson dc52 Total animal aldım !
Hayalimdeki makineydi.
ve müthiş bişey.

evde bir kedim var.
her yer tüy içindeydi.
bu makine harika yahu.
turbo başlıkları halılarda tek bir tüy bırakmıyor.

dyson animal 52 total animal aldım teknosada 2500 lira indirime girmiş eskiyi getir yenisini götür gibi ama biz bi şey götürmedik tabi :) garantiyi de 7 yıl yaptırdık baya saglam tanıtımcı kız yerlere vurdu attı etti hiçbir şey olmadı olmazda dedi her hangi bir sıkıntıda değişiyor direk dedi almak isteyenler teknosaya baksın derim
annemin evinde deneyeceğim
1 ayda müşteri memnun kalmasa para iade hakkınız var

dyson animal 52 total animal aldım teknosada 2500 lira indirime girmiş eskiyi getir yenisini götür gibi ama biz bi şey götürmedik tabi :) garantiyi de 7 yıl yaptırdık baya saglam tanıtımcı kız yerlere vurdu attı etti hiçbir şey olmadı olmazda dedi her hangi bir sıkıntıda değişiyor direk dedi almak isteyenler teknosaya baksın derim
annemin evinde deneyeceğim
1 ayda müşteri memnun kalmasa para iade hakkınız var
vermezsin geri :)

X