Düzensiz adet olupta hamile kalanlar yardım edin

Benimde adetlerim normalde düzenlidir
ama bu ay 6 gün gecikti henüz gelen giden yok
test yaptım negatif çıktı hiçbir belirtide yok
tam tersi hastalanıcak gibi belirtilerim var
nerdeyse 6 gündür ama hastalanmıyorum
ne olduğunu bende anlamadım:nazar:

canım adet belirtileriyle gebelik belirtileri birbirine çok benziyo en iyisi kan testi yaptırmak gününüz geçtiyse hiç beklemeyin derim ben...

canım anlıyorum seni ama en azından neden geciktiğini öğrenirsin hem böyle beklemek daha zor değilmi?

Benim adetim hep düzensizdi.Yıllarca düzelmedi. 3 - 4 ayda 1 gelirdi.
Her seferinde gebelik testi yapıyordum.
bir gün yine yaptım ama yine negatif çıktı. İçimde farklı hisler vardı ama test negatif olduğu için emindim hamile olmadığıma. Sürekli uykum geliyordu kilo alıyordum herkes hamile olabileceğimi söylüyordu. Birgün yine test yaptım 2 çizgi çıktı :)
Beklemediğim için şoka girmiştim :) adet gününden 2 ay sonra yumurtlamış ve hamile kalmışım. Yani herşey olabiliyor.
Düzensizlik içinde isen her an şüphe etmelisin.Ve dikkatli olmalısın.

ne güzel canım ya hikaye gibi tebrik ederim seni.Ama en kötü yanı düzensizken hesaplayamıyosun işte ne zaman geleceğini bilmediğin için hiçbirşey yapamıyosun.İnşallah bizimde sonumuz senin gibi olur....

Benim adetim hep düzensizdi.Yıllarca düzelmedi. 3 - 4 ayda 1 gelirdi.
Her seferinde gebelik testi yapıyordum.
bir gün yine yaptım ama yine negatif çıktı. İçimde farklı hisler vardı ama test negatif olduğu için emindim hamile olmadığıma. Sürekli uykum geliyordu kilo alıyordum herkes hamile olabileceğimi söylüyordu. Birgün yine test yaptım 2 çizgi çıktı :)
Beklemediğim için şoka girmiştim :) adet gününden 2 ay sonra yumurtlamış ve hamile kalmışım. Yani herşey olabiliyor.
Düzensizlik içinde isen her an şüphe etmelisin.Ve dikkatli olmalısın.

YA CANIM YA İNŞ.BENİMDE BÖYLE OLUR İNŞ.opuyorumnanaktan

canım adet belirtileriyle gebelik belirtileri birbirine çok benziyo en iyisi kan testi yaptırmak gününüz geçtiyse hiç beklemeyin derim ben...

Canım idrarda çıkmazmıydıki acaba
ne biliyim orda çıkmayınca hassas olanından almıştım çünkü
kanda yaptırmak istemedim ama doğal yolla hamile kalmamda çok zor benim
eşimin hareketli spermi 0 imkansız değil ama çok zor
bir başarısız tüp bebek denemem var
keşke bebğim normal yolla gelmiş olsa:çok üzgünüm:

Canım idrarda çıkmazmıydıki acaba
ne biliyim orda çıkmayınca hassas olanından almıştım çünkü
kanda yaptırmak istemedim ama doğal yolla hamile kalmamda çok zor benim
eşimin hareketli spermi 0 imkansız değil ama çok zor
bir başarısız tüp bebek denemem var
keşke bebğim normal yolla gelmiş olsa:çok üzgünüm:

canım hassasındanda olsa idrarda gebelik testi güvenli değil bazılarının olmasada pozitif çıkabiliyo hatta olsada 20 gün sonra falanda çıkabiliyo.İnşallah gönlüne göre verir Rabbim ona göre zor diye bişey yok biliyorsun sen duanı eksik etme yeter.Bence kan testini yaptır her ne olursa olsun başka bi sorun yüzünden gecikiyorsada onun çaresine bakılır değilmi?

slm kızlar bende de aynı dertler.
9marttan sonra adet olamadım
sonra söktürücü ile 7haziranda oldum
adetimi düzene soksun diye adacayına başladım 14.güne kadar içtim
bu ay adetimi düzenler sanıyordum ama henüz adet olamadım.
gecen çarş kanda baktırdım ama negatifti.(adet tarihim dün geçti)
sizde bilirsiniz, adet düzenli olmayınca insan geçip geçmediğini de anlamıyooo
geciktim desem değil - sonuncusu 3ayı gecti???
benimde kafam cok karışık?

bu arada topicle ilgili olarak da: ömrü hayatında hiç adet görmeyen ve dr ların sen bebeği unut dedikleri birinin hamile kalması ile ilgili bişiler okumuştum.
Allahtan ümit kesilmez.

Not: bende daha önce oldukça geciken bir adetin üstüne hamile kalmıştım...maalesef dış gebelikti.
ama kalınabiliyor....

soğan kürünü denesenizya kızlar düzene sokmak için.Bu ay bi geçsin bişey yoksa bende başlıcam....

Günaydın kıslar bu sabah ateşimi ölçtüm
baya düşmüş benim kırmızılar geliyo sanırım:çok üzgünüm:
36,3 bu ateşle ben hastalanıyodum normalde:a015:

X