duzensiz adet olarak hamile kalan

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.852
16
37
ya nasil sorsam sole yani adetiniz duzensiz ve siz hamile kaldiniz ama dogum ne zaman olcak bi gun belirliyor doktor ve o gunlerde yakin dogum yaptiniz doktor ilk muanenizde ve diger manenizde neler dedi size adet duzensizliginden diyelim siz 9 haftlik saniyorsunuz ve adet duzensiz ya ondan doktor dio bebek 6 haftalik daha sonraki muanelerde doktor ne dedi bebek saglikli mi bi sey mi var ( tabi allah korusun )....
Doktor bebek iyi falan dedi mi sagligi ile ne dedi
ve dogumunuz bebegin nasil oldu bebek iyi mi nasil ? a.s.

canım ben adetim düzensiz olarak hamile kaldım ve 2 aylıkken düştü bebeğim dr kromozomsal bozukluk var demişti....

Ben de 40-45 günde bir adet görüyordum.Hatta 50 güne sarktığı oluyordu.Ama hamile kaldım.Hem de korunmayı bırakmamızın 2. ayında.Şu an 6 aylık hamileyim.Son adet tarihime göre hep 3 hafta geriden takip ediyorum.Yani 27 haftalık değil 24 haftalık hamileyim. Şimdilik herşey yolunda bebişim de ben de sağlıklıyız Allaha şükür.Darısı tüm isteyenlerin başına....

peki yumurtalıklarınızda polikistik kist ve guatr geçirmiş olupta hamile kalanınız varmı

anladim insallah bi dahasina hamile kalip bebegin seninle kalir tiviticim amin

mjgn insallah saglikla bebegini dunyaya getirirsin amin

peki yumurtalıklarınızda polikistik kist ve guatr geçirmiş olupta hamile kalanınız varmı

ben polikistik over hastasıyım. 2 yıllık tedaviden sonuç alamadım sonra kendiliğinden hamile kaldım. hala bir yumurtalığımda 4,5 cm boyunda bir kistim var. hamileleliğim o kistle deva ediyor...

canım bendede polıkıstık over var ve hamıle kaldım benım bebegımde 24 haftalık olması gerektıgı halde 20 haftalık dr saglıklı hıc bı prob yok gec yumurtlamısın dedı gayet ıyı bebısım

polikistik bildiğim kadarıyla hamileliği yüksek oranda etkilemiyor ancak guatr etkilyor.kuzenimde vardı guatr ameliyat oldu hala tedavi görüyor dr.gebeliğe hazirandan sonra diyor ama aksi başklarında yaşanmışsa onu bilemem

çorumlu cadı sen yoksa çorumdan yurt dışına gelin giden çorum kızlarındanmısın bende çorumda yaşıyorum

ben polikistik over hastasıyım. 2 yıllık tedaviden sonuç alamadım sonra kendiliğinden hamile kaldım. hala bir yumurtalığımda 4,5 cm boyunda bir kistim var. hamileleliğim o kistle deva ediyor...

canım benim benim kistim küçük küçük ve yumurtalıklarımın etrafında

kızlar adetlerim düzensizdi şuan hamileyim benim bebeğim benim hesabıma göre 8 haftalık ama doktorum 6haftalık dedi bu normal bi durummu yoksa bebeğimin gelişimi normalmi değil yardım lütfen

kızlar adetlerim düzensizdi şuan hamileyim benim bebeğim benim hesabıma göre 8 haftalık ama doktorum 6haftalık dedi bu normal bi durummu yoksa bebeğimin gelişimi normalmi değil yardım lütfen
bu bildiğim kadarıyla normal reglin düzensiz olduğu için sanal bir yumurtlama günü belirliyor doktorun,,,,telaşlanma

X