Düzenli olan adetim neden gecikir?

bebekgibiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2021
37
-3
24
Merhaba. Hamile kalma şansım yok. Bu süreçte ilişkiye girmedim. Yine de hamilelik testi yaptım ve negatif çıktı. 28 günde bir düzenli olan adetim ilk defa 3 gün gecikti. Aşırı stres yapıyorum. Sizce neden gecikmiştir ne yapmam lazım.

Merhaba. Hamile kalma şansım yok. Bu süreçte ilişkiye girmedim. Yine de hamilelik testi yaptım ve negatif çıktı. 28 günde bir düzenli olan adetim ilk defa 3 gün gecikti. Aşırı stres yapıyorum. Sizce neden gecikmiştir ne yapmam lazım.
Hamile olmayacagınızdan eminseniz, testinizde negatif çıktıgına göre neden bu stres? Hava değişiminden kaynaklı olabilir, kullandığın ilaçtan olabilir bunay rahminin canı geç adet olmak istemiş olabilir 3 gün kafana takacak bir gün değil 3 ay olmuyorum desen anlarım ama 1 haftaya kadar normal merak etme

Merhaba canm
Bende adetim 2 hafta felan geçti ama testim negatif ama benim de Bi bilgim yok ama Bi ara doktora gitmemde bana stres yaparsan gecikmeye sebep olur demişti stres yapmamaya dikkat et benim tek diyeceğim bu umarım daha bilgili birileri daha iyi yanıtlar sorunu

Anlamadığım ilişkiye girmediyseniz nasıl gebelik olacak🤔

Bir çok neden etkilemiş olabilir hava değişimi,yediğin içtiğin şeyler,ruh halin,stres ve 3 gün az 7-10 gün normal gecikmeler için

Benimde geçen ay 9 gün gecikmem olmustu o ayda hava değişikliği olmuştu ülke değiştirmiştim ve hastalanıp bir sürü ilaç kullanmıştım doktorum bu kullandığım ilaçların regl döngüsünü geciktirebilecegini söylemişti. Hava değişikliği stres kullanılan ilaçlar bunlar sebep olabilir. Bir de gebelik olur ama iliskiye girmedim demişsiniz

X