Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yakadan başlayıp artan panço yapıyorum çocuklara canım en kolayı dümdüz ve hesapsız ilerliyor bakmadan örüyorum
bende çok severim örgü işlerini önceden çok yapıyodum. en son kışın bi kaç tane lif örmüştüm. senin örneğin gibi mutfak elbezileri örmüştüm küçükken onları hatırlattı bana 7-8 yaşlarındaydım. daha öncesinde başlamıştım örmeye çokta meraklıymışım :KK45:

Burdayım hiç girmedim bugün. Kızı genel 2 yaş kontrole götürdüm. Kan alırken çok uğraştılar çocuk çatlayacaktı saatlerce içini çekti durdu. Kalbinde hafif üfürüm var çocuk kardiyoloji bi baksın korkulacak bir şey değil bence dedi ama canım sıkıldı. Bakalım randevu bulmaya çalışıyorum erkene
geçmiş olsun canım Allah şifa versin benim torunumda alerji oldu her tarafı kızardı, 2 kere acile götürdüler iğne yaptılar
alerji testi için randevu almaya çalışıyolar, özelde 10.000 tl demişler

geçmiş olsun canım Allah şifa versin benim torunumda alerji oldu her tarafı kızardı, 2 kere acile götürdüler iğne yaptılar
Teşekkür ederim abla size de geçmiş olsun. Özeller gerçekten para tuzağı oldu iyice. Özelde de yok çocuk kardiyoloji. Bir tek tıp fakültesinde var burda. Olmadı Ankaraya götürcem

Burdayım hiç girmedim bugün. Kızı genel 2 yaş kontrole götürdüm. Kan alırken çok uğraştılar çocuk çatlayacaktı saatlerce içini çekti durdu. Kalbinde hafif üfürüm var çocuk kardiyoloji bi baksın korkulacak bir şey değil bence dedi ama canım sıkıldı. Bakalım randevu bulmaya çalışıyorum erkene

HAyırdır inşallah şimdiye kadar hiç duyulmadı mı? Normalde bildiğim yeni doğan her bebekte olur 1 haftaya kapanırmış bizim ailede de oldu da öyle demişlerdi ama hep duyuldu 1 aylıktan beri.
Bİşey yoktur inşallah randevu yok mu hiç tedirgin olma sen

HAyırdır inşallah şimdiye kadar hiç duyulmadı mı? Normalde bildiğim yeni doğan her bebekte olur 1 haftaya kapanırmış bizim ailede de oldu da öyle demişlerdi ama hep duyuldu 1 aylıktan beri.
Doktoru da dedi. Daha önce dememiştim demi diye hayır dedim. Küçükken olur kapanır falan dedi. O zamanlar olsa sıkıntıydı korkma falan dedi de yine de tedirgin oldum. Randevu 30 Mayıs vardı onu aldım da bekleyemem sanırım o zamana kadar Ankaraya götürebiliriz

Bide şey dedi kansızlık varsa olur. Bence var gibi benzi solgun dedi. Bakalım sonuçlar çıkınca ne diyecek

Doktoru da dedi. Daha önce dememiştim demi diye hayır dedim. Küçükken olur kapanır falan dedi. O zamanlar olsa sıkıntıydı korkma falan dedi de yine de tedirgin oldum. Randevu 30 Mayıs vardı onu aldım da bekleyemem sanırım o zamana kadar Ankaraya götürebiliriz
Randevuyu aldığın yer iyi bi yerse bekle canım korkma dr da kötü konuşmamış.

İyiyim penyezim hastalanmadan geldik ya ona şükür. Bi ara bayağı serinledi hava orman esiyor ona rağmen çok güzeldi.

Yerden ısıtmalı odada yerde yatma deneyimi yaşadım insan kendi totosunu cızbız eder o şekil bir ısıtma hahahaha az değsen ızgara oluyorsun
Güzel geçmesine sevindim iyi gelmiştir. değişiklik iyidir bonusum enerji toplamışsındır :KK5:

Bizlere de dua et ❤️
Allahim burada olan bütün kız kardeşlerin dualarını kabul et 🤲🏻🤲🏻
Bekledikleri varsa hayırla kavuştur 🤲🏻🤲🏻
Hastalara şifa dertlilere deva ver 🤲🏻🤲🏻
Hepimizi gaflet uykusundan uyandır sana güzel kulluk yapmayı nasip et 🤲🏻🤲🏻
Bizlere enerji güç ver tembellikten kurtar 🤲🏻🤲🏻❤️❤️❤️

Amin

Çok geçmiş olsun şifalar diliyorum canlar ❤️

Çok.gecmis olsun canım kolayca geçsin her işiniz 🌸🤲🏻

Ayy o zaman ben çok geç kaldım yaa tam o yas aralığında bi denedim ama olmadı
Şimdi de benden ötürü
Gönül geç değil kuzum hatta erken bana göre 3 yaşta en rahatı oluyor.

Ama yapabilen çocuk yapar tabi hepsi aynı değil takılma sakın yaşa

Ayy o zaman ben çok geç kaldım yaa tam o yas aralığında bi denedim ama olmadı
Şimdi de benden ötürü
Yok canım geç değil çocuktan çocuğa da değişiyor kardeşimin çocukları 1 yaşta bıraktı abiminki 4 yaşında
bende yaz tatilini bekleme taraftarıydım zaten

Namazdan mutfağa gidene kadar banyo lavabosunu cifledim
Çiçeklerimi suladim yapraklarının tozunu aldım
Evin tozunu aldım
Mutfağa geldim erzak dolabını düzenledim. Üstünü komple boşalttım kahve köşesi yapicam orayı birkaç bisey aldım netten gelince yerleştiricem
Baharat çekmecesini düzenledim
Tüm dolapları dışından sildim
Ocağın üstündeki dolabın altı epey yağ tutmuş onla uğraştım orayı çıkardım ama aspiratör berbat halde belki eşime söylerim akşam o yapar.
Mikrodalgayı temizledim, fırını da eşime bıraktım 🙈
Fırının altındaki çekmeceyi düzenledim atilacaklari attım
Eski tavaları attım
Bugünlük bu kadar 🌸

Allahim burada olan bütün kız kardeşlerin dualarını kabul et 🤲🏻🤲🏻
Bekledikleri varsa hayırla kavuştur 🤲🏻🤲🏻
Hastalara şifa dertlilere deva ver 🤲🏻🤲🏻
Hepimizi gaflet uykusundan uyandır sana güzel kulluk yapmayı nasip et 🤲🏻🤲🏻
Bizlere enerji güç ver tembellikten kurtar 🤲🏻🤲🏻❤️❤️❤️

Amin
Amin Allah razı olsun

X