Düşük sonrası kesilmeyen kanama

yuruyen paranoyak_

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
20
7
24
Kafamı allak bullak eden bir şeyden bahsedeceğim size. 13 martta 6+2 haftalık düşük yaptım ortalama toplamda 10 gün kadar kanamam sürdü sonrasında kesildi. 10 gün kadar temizdim.Düşük yaptığım tarihe göre nisanın 13 ünde tekrar adet görmem gerekiyordu ama nisanın 5 inde lekelenme başladı normaldir dedim üstünde durmadım sonuçta vücut kısa bir zaman olsa bile fizyolojik bir değişime girdi. Sonrasında nisan ayından 5inden beri bugüne kadar ara ara gelen kırmızı ya da pembe karışımı bir kanama oluyor arada sırada yoğunlaşıp arada sırada hafifliyor lekelenmeye çeviriyor kendini yani şuanda düşük kanaması kesildikten sonra bugünle birlikte toplamda 27 gündür arada artan arada azalan kanamalar yaşıyorum. Bununla beraber hamilelikte başlayan göğüs hassasiyeti hiç geçmedi hala göğüslerim ağrıyor acıyor ve şişler. Ayrıca karnım şişmeye devam ediyor garip bir şekilde ve bu süreçte o kadar kanamaya rağmen artık bazı şeylerim düzelmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım hormon vs. Daha sonuçları çıkmadı ama böyle bir durum yaşayan oldumu aranızda? Kanaması kesilmeyen arada lekelenme yaşayan ve hala hamile olduğunu öğrenen. Bu süreçte bir çok sitede araştırma yaptım okudum falan tabi insanın aklı karışıyor şüpheye düşüyor doğal olarak günlerdir kafamı kurcalıyor bu durum. Başına böyle bit şey gelen ya da yakın çevresinde olan birisi varsa beni biraz bilgilendirebilir mi acaba🥺🫣

Benim kanamam olmuştu ama ben kürtaj olmuştum 9.5 haftalıkken. İçimde parça kalmiş ondan dolayı biraz zor geçti benim de. Kanamalarım uzun bir süre sürdü. Kadın doğum doktoruna gidip ultrasonla bir baktırın isterseniz belki de tam temizlenmemiştir.

Merhaba.nisan ayinda bende bes haftalikken dusuk yasadim.ayni sizinki gibi adet gordum sonrasinda bitti zannettim tekrar kanama basladi bu sefer kasik agrisida eslik etti doktora gittim.doktorum rahmimim temizlendigini bu sekilde ara kanama yada lekenmenin olacagindan bahsetti.bende göğüs hassasiyeti ikinci kez adet olmadan once basladi ve sonrasinda kanama oldukca azaldi.her ihtimale.karsi.beta hcg de yaptirdim ondada degerim dusmustu suan cok az da olsa kahverengi lekelenme geliyor.rahim kendini toparliyor o yuzden stres yapmayin bence ama tabi kontrolunuzu aksatmayin.

X