Gebeliğe Hazırlık Düşük Sonrası Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım kızlar ben 8 Martta doğum yaptım çok şükür sağlıkla kucağıma aldım oğlumu, darısı R Random3 sağlıkla hayırla vaktinde sana olsun 🤲
Normal şartlarda 19 Mart 38+2 de sezeryan için gün almıştık, lakin hareket azlığı ile kontrole gidip doğurup geldim😬 Minnoşum 36+5 te dünyaya geldi🥰
Oyy tam minnoş ☺️ Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün, iyisiniz değil mi ikiniz de 🙏🏻 🧿

Kızlar herkese selamlar bende yeni bebeğimi kaybettim umarım toparlanabilirim
Ne kadar süre sonra yeniden gebelik oldu sizde ?

Canım kızlar ben 8 Martta doğum yaptım çok şükür sağlıkla kucağıma aldım oğlumu, darısı R Random3 sağlıkla hayırla vaktinde sana olsun 🤲
Normal şartlarda 19 Mart 38+2 de sezeryan için gün almıştık, lakin hareket azlığı ile kontrole gidip doğurup geldim😬 Minnoşum 36+5 te dünyaya geldi🥰
Ahh güzel anniş çok sevindim iyi olmanıza, hoşgeldi minik kuzumuz 🥰🌸 böyle süprizler yapıyorlar işte. Bizim yerimize de kokla 🤗
Ben de dün gittim kontrole. 24 haftalığız ama 27 haftalık görünüyor çünkü kilosu ve boyu baya önde maşallah 🧿 o yüzden doktor erken bekliyoruz bu beyi dedi, 37.haftada almayı düşünüyor ama o zamanı da beklerse tabii ☺️ ben de sağlıkla kavuşurum inşallah

Maşallah size😍 ay sorma ergenus beni çok zorluyor 4 gündür 🥺 sabır çekiyorum sürekli
Oyy Allah kolaylık versin canım, bilirim o dönem zor ama sonrası çiçek 🥰💞
Ahh güzel anniş çok sevindim iyi olmanıza, hoşgeldi minik kuzumuz 🥰🌸 böyle süprizler yapıyorlar işte. Bizim yerimize de kokla 🤗
Ben de dün gittim kontrole. 24 haftalığız ama 27 haftalık görünüyor çünkü kilosu ve boyu baya önde maşallah 🧿 o yüzden doktor erken bekliyoruz bu beyi dedi, 37.haftada almayı düşünüyor ama o zamanı da beklerse tabii ☺️ ben de sağlıkla kavuşurum inşallah
Koklarım tabii, koklamam mı, bu son beşik olduğu için iyice öpüp koklaşıyoruz🥰bu zamanlar bir daha geri gelmiyor
Oyy maşallah kuzuya be güzel gelişmiş, benimki minnoş minnoş ilerledi, şimdi büyütmeye çalışıyoruz işte 😬
Bu hamileliğimde yok yoktu bende😬
Sırasıyla, gebelik tiroidi, gebelik şekeri, gebelik taşikardisi, her gün ve hala oksapar iğne, 30.haftaya kadar coraspirin kullandım, yine şükürler olsun sağlıkla aldım kucağıma
Darısı sana canım benim sağlıkla vaktinde gelsin minik kuş, evin havası nasıl değişiyor 🥰 bir anda

Oyy Allah kolaylık versin canım, bilirim o dönem zor ama sonrası çiçek 🥰💞

Koklarım tabii, koklamam mı, bu son beşik olduğu için iyice öpüp koklaşıyoruz🥰bu zamanlar bir daha geri gelmiyor
Oyy maşallah kuzuya be güzel gelişmiş, benimki minnoş minnoş ilerledi, şimdi büyütmeye çalışıyoruz işte 😬
Bu hamileliğimde yok yoktu bende😬
Sırasıyla, gebelik tiroidi, gebelik şekeri, gebelik taşikardisi, her gün ve hala oksapar iğne, 30.haftaya kadar coraspirin kullandım, yine şükürler olsun sağlıkla aldım kucağıma
Darısı sana canım benim sağlıkla vaktinde gelsin minik kuş, evin havası nasıl değişiyor 🥰 bir anda
Ahh canım ikiniz de iyi dayanmışsınız valla. Güçlü annenin aslan oğlu ❤️ neyse ki hepsi geride kaldı, onlar her şeye değer yeter ki iyi olsunlar 🙏 ayy miss gibi bebek kokuyordur şimdi eviniz, darısı başımıza 🥰🌸

Ahh canım ikiniz de iyi dayanmışsınız valla. Güçlü annenin aslan oğlu ❤️ neyse ki hepsi geride kaldı, onlar her şeye değer yeter ki iyi olsunlar 🙏 ayy miss gibi bebek kokuyordur şimdi eviniz, darısı başımıza 🥰🌸
Çok şükür canım, şu mis kokusu eve geldi ya herşeyi unutturdu 🥰
Seninde az kaldı canım, sağlıkla güzel günler sizi bekliyor, hamilelikte ayrı güzel be 😬 ne kadar sıkıntılar yaşasamda hamilelik çok ayrı, çok özel bir bağ, düşünsene anne ile bebek arasında, Asla 3.bir kişi olmayacak🥰
Seninde sağlıkla gelsin yavrun🥰🤲

Çok şükür canım, şu mis kokusu eve geldi ya herşeyi unutturdu 🥰
Seninde az kaldı canım, sağlıkla güzel günler sizi bekliyor, hamilelikte ayrı güzel be 😬 ne kadar sıkıntılar yaşasamda hamilelik çok ayrı, çok özel bir bağ, düşünsene anne ile bebek arasında, Asla 3.bir kişi olmayacak🥰
Seninde sağlıkla gelsin yavrun🥰🤲
Çok şükür kuzum 🙏🌸 evet yaa hamilelik ayrı bi bağ. İlk oğlumda doğurmak istememiştim herkes dokunacak sevecek, karnımda bi tek bana ait diye 🤣 kıskançlığın dibi.. doğurmak için hiç acelem yok zaten, yaş 40a dayanınca başıma geleceklerden korkuyorum 🤭😁 Allah veriyor herşeyin sabrını yaa minnoşlar sağlıklı mutlu olsunlar gerisi boş..

Çok şükür kuzum 🙏🌸 evet yaa hamilelik ayrı bi bağ. İlk oğlumda doğurmak istememiştim herkes dokunacak sevecek, karnımda bi tek bana ait diye 🤣 kıskançlığın dibi.. doğurmak için hiç acelem yok zaten, yaş 40a dayanınca başıma geleceklerden korkuyorum 🤭😁 Allah veriyor herşeyin sabrını yaa minnoşlar sağlıklı mutlu olsunlar gerisi boş..
Bende 37 yaşıma yeni girdim canım, bu son beşik o yüzden tadını çıkarıyorum, ilk başta zor oluyor ama çabuk adapte oluyor insan 🥰 her gün şükür ile uyanıyorum sağlıkla kavuştuk ya, gerisi de hallolur bir şekilde🥰
Fetal dna falan yaptırdın mı canım
Ben hiç birşey yaptırmadım 🙈 ne fetal ne ikili, sadece detaylıya girdim 😬
Şeker yükleme de yaptırmadım, tetenoz 4 dozum vardı önceden, bu hamileliğimde yaptırmadım 🙈

Bende 37 yaşıma yeni girdim canım, bu son beşik o yüzden tadını çıkarıyorum, ilk başta zor oluyor ama çabuk adapte oluyor insan 🥰 her gün şükür ile uyanıyorum sağlıkla kavuştuk ya, gerisi de hallolur bir şekilde🥰
Fetal dna falan yaptırdın mı canım
Ben hiç birşey yaptırmadım 🙈 ne fetal ne ikili, sadece detaylıya girdim 😬
Şeker yükleme de yaptırmadım, tetenoz 4 dozum vardı önceden, bu hamileliğimde yaptırmadım 🙈
Bizim de son bebiş canım o yüzden biz de bol bol tadını çıkarırız ☺️ benim 4 kayıp olunca doktorum direkt fetal DNA istedi, açıkçası bizim de ancak öyle içimiz rahat edecekti. Ha bi sıkıntı olsa vazgeçmicektik tabii ki ama en azından hazırlıklı olurduk. Ama en iyisini yapmışsın boşuna strese sokmamışsın kendini. Ne olursa başımızın tacı sonuçta 🙏 şeker yüklemesi için yeni gittim ama gerek görmedi doktor yaptırmadı, değerlerim çok iyi çıkmıştı çünkü. Senin de ilk gebeliğinde şeker sıkıntın olmadıysa bunda da olmaz büyük ihtimal. Tetanozu mecbur yaptırdım çünkü oğlumu doğuralı 12 yıl oldu ☺️

Hayırlı olsun canım, Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🤍😘
Gec gordum mesajını 🙈

Sağol canım, Allah razı olsun 🤲
Senin kız büyümüştür, nasılsınız, kızın nasıl?

Büyüdü teyzesı, 3ay11 günlük oldu❤️
Zalim zaman, neler yasadık..
Çok şükür Rabbime 🤲🏻🤍
Siz nasılsınız, sen tecrubelısın, rahat gecıyordur☺️
Çok şükür canım, maşallah büyümüş artık 🧿🥰 uykusuzluk beni zorluyor biraz, alışmıştım rahatlığa çocukları büyütmüştüm, bu tam sevilmelik, eğlencelik oldu 🥰 bol bol öpüp kokluyorum, bugünlerin geçeceğini ve ilerde özleyeceğimi bildiğim için 🙂
Birde tekne kazıntısı bizim bebe, son bebemiz ve çok şanslı abileri çok seviyor, etrafında fır dönüyor 🥰

X