Düşük olmuyor

Bende korkuyorum çalışıyorum bir de öğretmenim ödüm kopuyor okulda başlar diye
Birden düşmüyor karnımız da ağrılar oluyor ona göre eve gidersiniz yada tuvalete ped varsa düsuktukten sonra koyarsınız ama benimki baha ağrılar çektim kıvrandım baya ondan sonra düsük oldu hiç yoktan iki saat önce.ufak ufak sanci girdi sonrasındada cogaldi sonrasindada düştü inşallah sorunsuz bu dönemi atlatırsıniz ama başka doktora görünseniz iyi olur bence

Kontrol altında olman lazim ilaç verecekler ki rahim ağzı açılsın düşsün ve bunu hastane dışında yaşarsan Allah korusun kötü olabilirsin. Aslında hastaneye gitsen aynı gün bile olup bitebilir. Bu şekilde beklemen doğru değil ve kese büyükmüş senin. Kese küçük bile olsa düşen parçalar fazla oluyor. Düşünce ne demek istediğimi anlarsın
Anladım canım doğru diyorsun akşam eşimle konuşayım yarına gideyim hastaneye

Birden düşmüyor karnımız da ağrılar oluyor ona göre eve gidersiniz yada tuvalete ped varsa düsuktukten sonra koyarsınız ama benimki baha ağrılar çektim kıvrandım baya ondan sonra düsük oldu hiç yoktan iki saat önce.ufak ufak sanci girdi sonrasındada cogaldi sonrasindada düştü inşallah sorunsuz bu dönemi atlatırsıniz ama başka doktora görünseniz iyi olur bence
Göründüm canım dün gittim oda aynısını dedi

X