Duphaston lekelenme

Sebo03

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
107
40
36
Merhaba arkadaslar, 1 ay once dusuk yaptim sonrasinda regl olmadigim icin dr. A gittim ve catlamayan yumurtanin kiste donusmesinden dolyi duphaston yazildi ama icmeye basladigim andan beri kahverengi lekelenme akinti gelmeye basladi normal mi bu? kullanan varsa yardimci olabilir mi

Merhaba arkadaslar, 1 ay once dusuk yaptim sonrasinda regl olmadigim icin dr. A gittim ve catlamayan yumurtanin kiste donusmesinden dolyi duphaston yazildi ama icmeye basladigim andan beri kahverengi lekelenme akinti gelmeye basladi normal mi bu? kullanan varsa yardimci olabilir mi
ben kullandığım ilk iki ay regl gecikmesi ve lekelenme yaptı. sonradan düzene girdi

Yumurtanın çatlamasına yardımcı olan bir ilaç olduğu için kiste dönmüş yumurtayı vücudundan atmaya başlamış olma ihtimali yüksek bence

Merhaba, ben de Nisan ayının 2 sinde regl'i oldum 9 unda bitti 20 sinde tekrar başladı hala devam ediyor. Doktorum test istedi normal dedi. Kanama devam ettiği için duphaston kullanmaya başla dedi bugün. Araştırdım şimdi hepsi adet söktürücü diyor. Ben zaten adet oluyorum bana ne için verdi anlamadım. Şuan yaşadığım da adet gibi değil yani gün sonunda pedin yarısı bile dolmamış oluyor. Benim adetim normalde yoğun olur ordan biliyorum. Sizce ne olmuş olabilir tecrübeniz varsa bilgi almak isterim.

X