DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

sepulik sepulik arkadaşımızı bildirim yapmadığı için listeden çıkarmak durumunda kaldık kızlar bilginiz olsun . İlk 6 kişiye okumuştu o kişileri üst mesajda etiketlendim

Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir (70 defa)

• Esmalar tek tek değil hepsi bir tek cümle şeklinde okunuyor

• Günlük 2 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 140 tane okumuş oluyoruz

• Günlük bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır

1- liberti22 liberti22
2- Life light Life light
3- PiXiEE PiXiEE
4- penyez83 penyez83
5- @Dutt
6- @HALLEYS
7- @gulectosba
8- @Jawlensky
9- @Hayalkuran
10- @KurkmantoluS
11- @begonviil
12- @dunyadanuzak
13- dolar milyoneri dolar milyoneri
14- @Hali
15- Nevreste Nevreste
16- esoss88 esoss88
17- @littlezelda
18- @Aktif Lora
19- @D E V A
20- @ezgiisel
21- @Gunduzguzell1
22- papatyamm papatyamm
23- @paeneperfectus
24- @iyilik_guzellik
25- @su perisi234
26- @kavs-i kuzah
27- @zeyno genc
28- @YagmurSendeanlarsn
29- Cuel Cuel
30- begonvil1985 begonvil1985
31- @MMorsalkimm
32- @sweetgirlcandy
33- A Asya89
34- @Cittaslow
35- @agustos72
36- S selin18
37- @ozlemem
38- @madamseker
39- @nursevdi
41
40- @60kiloyum
41- @Sincereley93190221
42- @C A N O
43- @Freddy
44- Iron Butterfly Iron Butterfly
45- @dreamy07
46- Minaa95 Minaa95
47- Elhan Elhan
48- Bonus Bonus
49- @flamel
50- @HejaR12
51- @Breave Heart
52- @MssPARE
53- Eckubra Eckubra
54- begonvil1985 begonvil1985 ikinci niyeti
55- penyez83 penyez83 ikinci niyeti
56- PiXiEE PiXiEE ikinci niyeti
57- @mutlulukbenihicbirakma
58- @mutlulukbenihicbirakma kardeşi

15- Nevreste Nevreste niyeti -29 Nisan Pazar
Allah'ın ismiyle, kendimi, ailemi ve malımı Allah'a havale ediyor. O'nun yüce himayesine bırakıyorum.Depremlerden, afetlerden, tüm kaza ve belalardan ailemi, eşimi, çocuklarımı, sevdiklerimi ve tüm insanlığı koru yarabbim.Bize güzel,güvenli,korkmadan yaşayacağımız bir ev tutmamızı nasip et.Kızlarım ve oğlum girecekleri sınavlarda başarılı olsunlar ,istedikleri okulları bu yıl kazansınlar. İş sahibi olup vatana millete hayırlı bireyler olsunlarRabbim hep iyi insanlarla karşılaştırsın.Evimizin yerinde, gönlümüzdeki gibi yapılmasını nasip et. Yeniden evimizde huzurla, güvenle, mutlulukla oturalım.Mahkemelerimizi kolaylıkla kazanmamızı nasip et

16- esoss88 esoss88 niyeti -29 Nisan Pazar
Al
lahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed .Allah'ım bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz tüm günahlarımızı bağışla. Allahım Esra kuluna bebeğini sağ salim ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı ve senin istediğin şekilde yetiştirebileceği, oğluna ömür boyu destek olacak beraber büyüyeceği sağlıklı ve saliha olacak bir kız evlat nasip et. Ailesiyle beraber imanlı bi şekilde yaşayıp ölmeyi nasip et. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Nevreste Nevreste ve esoss88 esoss88 için okudum Allah kabul etsin

PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

sepulik sepulik arkadaşımızı bildirim yapmadığı için listeden çıkarmak durumunda kaldık kızlar bilginiz olsun . İlk 6 kişiye okumuştu o kişileri üst mesajda etiketlendim

• Günlük 2 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 140 tane okumuş oluyoruz

1- liberti22 liberti22
2- Life light Life light
3- PiXiEE PiXiEE
4- penyez83 penyez83
5- @Dutt
6- @HALLEYS
7- @gulectosba
8- @Jawlensky
9- @Hayalkuran
10- @KurkmantoluS
11- @begonviil
12- @dunyadanuzak
14- @Hali
15- Nevreste Nevreste
16- esoss88 esoss88
17- @littlezelda
18- @Aktif Lora
19- @D E V A
20- @ezgiisel
21- @Gunduzguzell1
22- papatyamm papatyamm
23- @paeneperfectus
24- @iyilik_guzellik
25- @su perisi234
26- @kavs-i kuzah
27- @zeyno genc
28- @YagmurSendeanlarsn
29- Cuel Cuel
31- @MMorsalkimm
32- @sweetgirlcandy
33- A Asya89
34- @Cittaslow
35- @agustos72
36- S selin18
37- @ozlemem
38- @madamseker
39- @nursevdi
41
40- @60kiloyum
41- @Sincereley93190221
42- @C A N O
43- @Freddy
45- @dreamy07
46- Minaa95 Minaa95
47- Elhan Elhan
48- Bonus Bonus
49- @flamel
50- @HejaR12
51- @Breave Heart
52- @MssPARE
53- Eckubra Eckubra

Allah'ın ismiyle, kendimi, ailemi ve malımı Allah'a havale ediyor. O'nun yüce himayesine bırakıyorum.Depremlerden, afetlerden, tüm kaza ve belalardan ailemi, eşimi, çocuklarımı, sevdiklerimi ve tüm insanlığı koru yarabbim.Bize güzel,güvenli,korkmadan yaşayacağımız bir ev tutmamızı nasip et.Kızlarım ve oğlum girecekleri sınavlarda başarılı olsunlar ,istedikleri okulları bu yıl kazansınlar. İş sahibi olup vatana millete hayırlı bireyler olsunlarRabbim hep iyi insanlarla karşılaştırsın.Evimizin yerinde, gönlümüzdeki gibi yapılmasını nasip et. Yeniden evimizde huzurla, güvenle, mutlulukla oturalım.Mahkemelerimizi kolaylıkla kazanmamızı nasip et

Al
lahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed .Allah'ım bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz tüm günahlarımızı bağışla. Allahım Esra kuluna bebeğini sağ salim ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı ve senin istediğin şekilde yetiştirebileceği, oğluna ömür boyu destek olacak beraber büyüyeceği sağlıklı ve saliha olacak bir kız evlat nasip et. Ailesiyle beraber imanlı bi şekilde yaşayıp ölmeyi nasip et. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Okudun bağışladım

1- liberti22 liberti22
2- Life light Life light
3- PiXiEE PiXiEE
4- penyez83 penyez83
5- @Dutt
6- @HALLEYS
7- @gulectosba
8- @Jawlensky
9- @Hayalkuran
10- @KurkmantoluS
11- @begonviil
12- @dunyadanuzak
14- @Hali
15- Nevreste Nevreste
16- esoss88 esoss88
17- @littlezelda
18- @Aktif Lora
19- @D E V A
20- @ezgiisel
21- @Gunduzguzell1
22- papatyamm papatyamm
23- @paeneperfectus
24- @iyilik_guzellik
25- @su perisi234
26- @kavs-i kuzah
27- @zeyno genc
28- @YagmurSendeanlarsn
29- Cuel Cuel
31- @MMorsalkimm
32- @sweetgirlcandy
33- A Asya89
34- @Cittaslow
35- @agustos72
36- S selin18
37- @ozlemem
38- @madamseker
39- @nursevdi
41
40- @60kiloyum
41- @Sincereley93190221
42- @C A N O
43- @Freddy
45- @dreamy07
46- Minaa95 Minaa95
47- Elhan Elhan
48- Bonus Bonus
49- @flamel
50- @HejaR12
51- @Breave Heart
52- @MssPARE
53- Eckubra Eckubra

Al
okudum bağışladım Allah kabul etsin inşallah 🙏

sepulik sepulik canım senden bildirim gelmediği için malesef listeden çıkarıyoruz bilgin olsun.

Kızlar sepulik sepulik sizlerin niyetine okumuştu niyetini aşağıda paylaşıyorum sizde okursanız iyi olur kimsenin hakkı kalmasın

1- liberti22 liberti22
2- Life light Life light
3- PiXiEE PiXiEE
4- penyez83 penyez83
5- @Dutt
6- @HALLEYS

28- sepulik sepulik niyeti
Eda kulunun niyetine
Allahım şuan bulunduğum yerden daha huzurlu ve mutlu olabileceğim, sorun yaşamayacağım bir yere hayırlısıyla tez vakitte tayin alıp geçebilmemi bana nasip et karşıma tez vakitte hayırlısıyla yuvamı kurabileceğim, sevip sevilebileceğim en doğru en hayırlı insanı karşıma çıkar, hayırlı bir evlilik yapabilmemi nasip et Allahım.
sepulik sepulik niyetine okudum ALLAH kabul etsin aminnnnn🤲 PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri

@Hali arkadaşlarımın niyetlerini okudum bağışladım Rabbim kabul etsin 🤲🌹🌸🌼
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE

🌹🌷

Arkadaşlarım için okudum 🤲

penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetleri için okudum.
Allah kabul etsin. 🤲🤲
PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali için 70 er adet okudum. Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah 🤲🏻

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetlerine bagisladim. Allah kabul etsin. PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetleri için okudum 🤲 ❤️
Allah kabul etsin 🤲❤️

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali arkadaşlarımızın niyetlerine okudum bağışladım. Rabbim kabul etsin inşallah 🤲💞

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali için okudum Allah kabul etsin inşallah penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE

28 nisan pazar icin okudum tamamladim Allah kabul etsin 🙏🏻 PiXiEE PiXiEE

Arkadaşlarımın niyetine okudum Allah kabul etsin inşallah 🤲🏻🌸

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetleri için okudum Rabbim kabul etsin inş. PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali arkadaşların niyetlerine okudum Allah kabul etsin amin PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

Amiiinnn🤲🏻

Okudum Allah kabul etsin inşallah 🤲🏻

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali için okudum
Allah kabul eylesin

dolar milyoneri dolar milyoneri @Hali niyetlerinize okudum Rabbim kabul etsin inşaallah 🌸 penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali Niyetlerine okudum Allah kabul etsin 🤲🏻

dolarmilyoneri ve Hali için okudum Rabbim kabul etsin inşallah 🤲🏼 PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetlerinize ben ve @Breave Heart okuduk
ALLAH kabul etsin aminnnnnn🤲 PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetlerine okudum Allah kabul etsin inşallah PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

İki arkadaşımızın da niyetlerine okudum mevlam kabul etsin 🌺 PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri @Hali için okudum.

Rabbim hepimizin dualarını tez zamanda hayırlısıyla, kolaylıkla, afiyetle gerçekleştirsin 🤲🏻

Cumartesi pazar niyetini okudum PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

dolar milyoneri dolar milyoneri @Hali arkadaslarimun niyetlerine okudum Allah kabul etsin aminn 🤲
PiXiEE PiXiEE ❤️
penyez83 penyez83 ❤️

Hayırlı pazarlar
dolar milyoneri dolar milyoneri @Hali nin niyetleri için okudum Rabbim kabul eylesin 🤲🤲
penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali İçin ben ve kardeşim okuduk Rabbim niyetlerini kabul etsin PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetlerine okudum. Allah kabul etsin inşallah 🤲🏻

Okudum Allah kabul etsin PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali Niyetlerine okdum Rabbim kabul etsin. PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83 🍀

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetine okudum Allah kabul eylesin inşallah PiXiEE PiXiEE

@dolarmilyoneri ve @Hali niyetlerine okudum Allah kabul etsin inşallah.
PiXiEE PiXiEE
penyez83 penyez83

dolar milyoneri dolar milyoneri
@Hali arkadaşlarıma okudum.
Rabbim kabul etsin AMİN
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali arkadaşların niyetlerine okudum Allah kabul etsin. :dua:
penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE ❤️🌹

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetlerine okudum Allah dualarınızı kabul etsin inşallah 🤲🏻 PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetine okudum Allah kabul etsin inşallah 🌸 PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah PiXiEE PiXiEE penyez83 penyez83

Tam okudum bildirimi için girmiştim 😂 okudum penyezim ❤️❤️❤️ PiXiEE PiXiEE

dolar milyoneri dolar milyoneri ve @Hali niyetlerinize @Aktif Lora okudu ALLAH kabul etsin aminn PiXiEE PiXiEE

Kızlar niyetleriniz tamamlandı Allah kabul etsin

7- @gulectosba
8- @Jawlensky
9- @Hayalkuran
10- @KurkmantoluS
11- @begonviil
12- @dunyadanuzak
14- @Hali

penyez83 penyez83 💞
Okuyan sebep olan herkesten Allah razı olsun 🤲🏻🌸

X