Dp parfüm önerisi?

cekirdekcik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
1.035
2.132
:KK72:Kızlaaaaarrr!!

Bana acilen bi parfüm önerir misiniz rica etsem? Uzun zamandır kullanmadım. Önemli bi randevum olacak, kokumun etkili olmasını istiyorum. :halay::KK45:

Şöyle misler gibi koksun istiyorum:21:

Mümkünse kalıcı olsun..:ukala:

Esmer tenliyim. Tenime göre hangi parfüm uyar bilemiyorum ama baharatlı olmayan kokuları seviyorum.

Biraz şekerli ya da meyve aromalı kokuları seviyorum:KK59: Biraz kokoş bir parfüm, etkileyici bi şey olsun istiyorum. :KK23:

Tavsiye verir misiniz?:KK68:

Ben p12 kullaniyorum cok kalici etkileyici bir kokudur p7 de olabilir oda harikadir birde e17 yi onerebilirim oda cok kalicidir..
P12 paco rabbane olympea
P7 paco rabbane lady million
E17 escada magnestizm

Sanki sana bunlari yazmak icin uye olmusum gibi hissettim :KK48:

ayy çok teşekkürler :KK76::KK52:
Bugün gidip bakmayı düşünüyorum:KK16: Denicem bu dediklerinizi :KK68:

Bana acilen bi parfüm önerir misiniz rica etsem? Uzun zamandır kullanmadım. Önemli bi randevum olacak, kokumun etkili olmasını istiyorum. :halay::KK45:

Esmer tenliyim. Tenime göre hangi parfüm uyar bilemiyorum ama baharatlı olmayan kokuları seviyorum.

Biraz şekerli ya da meyve aromalı kokuları seviyorum:KK59: Biraz kokoş bir parfüm,
Bak 2 tane daha kesfettigim parfumler var dp den sana da oneriyim bitanesinin kodu y4 black opium digeride p8 prada candy :KK200:
Ozellikle pradayi cok sevdim elimdeki olympea bitince bundan sonra pradayi kullanmayi dusunuyorum bayildim kokusuna :KK36:

:KK49::halay:Herkese mesajları için teşekkür ediyorum.

Kızlar valla şekerli kokular bana hiç uymadı. Ben de gittim, artfull diye bi koku aldım sürekli kullanıyordum. d8 idi numarası sanırım.

Denemeyen varsa denesin mutlaka. İstisnasız her erkek arkadaşım soruyordu, bu seferki de sordu. Hatta müthiş kokuyorsun dedi :)):halay::halay:

:KK49::halay:Herkese mesajları için teşekkür ediyorum.

Kızlar valla şekerli kokular bana hiç uymadı. Ben de gittim, artfull diye bi koku aldım sürekli kullanıyordum. d8 idi numarası sanırım.

Denemeyen varsa denesin mutlaka. İstisnasız her erkek arkadaşım soruyordu, bu seferki de sordu. Hatta müthiş kokuyorsun dedi :)):halay::halay:
Oylemii bidahaki gidisimde deniycem mutlaka:21:

Oylemii bidahaki gidisimde deniycem mutlaka:21:

Kesinlikle denemeni tavsiye ederim. Dp'ten çok defa parfüm aldım ama özellikle erkek arkadaşlarım tarafından övgü aldığım ya da "çok güzel/etkili bi kokuymuş ya" diye beğenilen yegane parfümümdü. Kokusu, hiç şekerli değil, baharatlı da değil. Çok hoş ya.

artfull diye bir isim listede göremedim internette de yok :KK43:

şekerli meyveli ESCADA parfümleri var. (sexy grafitti, collection, rockin rio)
dp de vişne kokulu c22 kodlu bir parfüm var (selection)

artfull diye bir isim listede göremedim internette de yok :KK43:

şekerli meyveli ESCADA parfümleri var. (sexy grafitti, collection, rockin rio)
dp de vişne kokulu c22 kodlu bir parfüm var (selection)

Adı şu, Dolce Gabbana Artful :) Türkiye'de yok artık o parfümün orijinali. Ve sadece dp'de satılıyor :) Kodu d8
Denemek istediğinde Dolce Gabbana Artful de :) D8 numaraymış diye :KK49:

Ben hatta bu sitede görmüştüm bi kız daha hediye olarak tester verilmiş bu parfüm, kız sürmüş herkes sordu falan demişti. Aynısı bana da olmuştu. :dondurma:

Yani, bi çok erkek arkadaşım beğenmişti. Sadece dp'de var. :KK14: Bi dene bakalım :KK52:

tamam canım nasıl bir koku?? gidince kesin denicem merak ettirdin :KK70:
Adı şu, Dolce Gabbana Artful :) Türkiye'de yok artık o parfümün orijinali. Ve sadece dp'de satılıyor :) Kodu d8
Denemek istediğinde Dolce Gabbana Artful de :) D8 numaraymış diye :KK49:

Ben hatta bu sitede görmüştüm bi kız daha hediye olarak tester verilmiş bu parfüm, kız sürmüş herkes sordu falan demişti. Aynısı bana da olmuştu. :dondurma:

Yani, bi çok erkek arkadaşım beğenmişti. Sadece dp'de var. :KK14: Bi dene bakalım :KK52:

tamam canım nasıl bir koku?? gidince kesin denicem merak ettirdin :KK70:
ay bi de beğenmezsen üzülürüm he. :/ Tenden tene değişiyor ya çünkü koku...

Ya nasıl desem, böyle tatlı da değil baharatlı da değil insanı ferahlatan bi kokusu var. Tarif edemedim ama çünkü çoğu parfüm şekerli ya andırıyor kokuları birbirlerini, bu koku çok freş gelmişti bana.

ay bi de beğenmezsen üzülürüm he. :/ Tenden tene değişiyor ya çünkü koku...

Ya nasıl desem, böyle tatlı da değil baharatlı da değil insanı ferahlatan bi kokusu var. Tarif edemedim ama çünkü çoğu parfüm şekerli ya andırıyor kokuları birbirlerini, bu koku çok freş gelmişti bana.
Ay üzülme neden üzülüyorsuun :)
herkesin burnu farklı ya burda meşhur olan ve sevilen çoğu parfüm beni hayal kırıklığına uğratmıştı. hem ben tenime sıkmıyorum maalesef o yüzden kıyafetteki kokusu nasılsa o şekilde kokluyorumm. alırken tenime sürüyorum amaa.
koku tarif etmek de zor evet anlıyorum :KK43:

David walker öneriyorum orjinal parfüm gibi dp hemen uçup gidiyor bende tatlı kokuları sevmem ve yakıştırmiyorum kendime önerim 212sexy sormayan yok :KK49:

Biraz şekerli ya da meyve aromalı kokuları seviyorum:KK59: Biraz kokoş bir parfüm, etkileyici bi şey olsun istiyorum. :KK23:

Tavsiye verir misiniz?:KK68:
amor amor çok severek kullandığım kokulardan öneririm

David walker öneriyorum orjinal parfüm gibi dp hemen uçup gidiyor bende tatlı kokuları sevmem ve yakıştırmiyorum kendime önerim 212sexy sormayan yok :KK49:

Bidahaki sefere david walker mı alsam diyorum sen ikisini de kullandın mı? Hangisi daha kalıcı dp mi david walker mi? o_O

X