Doğumdan sonra cinsel hayatımız bitti mi?

Konu
Arkadaşlar merhaba.. Aslında çok uzun zamandır siteyi takip ediyorum ve benim durumumu yaşayan bir çok kadın ve bir çok konu buldum
Genel başlık aynı olsa da detaylara da girmek istiyorum ve fikrinize çok ihtiyacım var.

Eşimle 2 yıldır evliyiz 5 ay önce doğum yaptım evlilik öncesi de 4 yıllık sevgili hayatımız var. Açıkçası her şey hayal ettiğimden güzel gidiyordu
Çok anlayışlı her konuda bana destek olan her an yanımda olan bir eşim var hala da öyle. Gel gelelim ki doğumdan sonra eşim benden uzaklaştı (seks anlamında)
İlgisi alakası asla bitmedi sevgisinden bir an bile şüphe etmemiştim. Hamilelikte de son iki aya kadar sık olamasa da cinselliğe devam ettik. Eşim bana çok düşkündü o yüzden kırkımın çıkması için gün sayar diye beklerken 5 ay oldu ne bir ses ne bir seda çıkmaz oldu ondan. Sezeryan doğum yaptım ama çok kısa sürede toparladım aslında kendime bakmaktan asla vazgeçmedim ve 40 gün sonunda neredeyse eski kiloma inecek
kadar zayıfladım. Eeee eşimi de özlemiştim ve haliyle bazı imalarla ben adım atmaya çalıştım ama yok duymazdan görmezden geldi beni..

Ben mi abartıyorum bilmiyorum ama lohusalığı saymazsak neredeyse 4 aydır birlikte olmuyoruz. Her gece ben arkamı dönsem bile o bana asla sarılmadan uyumaz öper koklar sever ama bu kadar..Beni arzulamıyor ve bu beni çok kırmaya başladı. Eee açık açık söylediğimde konuyu falan değiştiriyor konuşamıyorum resmen ne yapacağım lütfen fikir verin. Doğum yapan, hem fiziksel hem psikolojik olarak yıpranan benken onu hala arzulayabiliyorum ve özlüyorum ama onun bu kadar uzak kalabilmesi c

Konuyu nasıl değiştiriyor ne diyor?

Kilo sorun mudur bilmem ben o dönem aksine üzüntüden kilo vermiştim siz de bir kilo vermeyi deneyin ekstra bakımınıza önem verin ben bir de Serhat Yabancı var uzman onun videolarını izledim bana çok faydası oldu eşinizin sizi çantada keklik sanmaması gerekirse sizin ondan ayrılabileceğiniz hissini almalı ben bu şekilde devam etmeyeceğimi söyledim bilmiyorum fayda mı etti ondan sonra düzeldi başlarda bana sebep olarak "seni anne gibi görüyorum sanırım" demişti.
Ondan vazgeçebileceğimi çok iyi biliyor hemde gozumu kirpmadan . Kaldi ki bem ondan cok daha gencim neler yapabilecegimi iyi bildigi icin de kiskaniyor ...bir de sürekli evde. Homeoffice çalışıyor Berabwr film bile izlemiyoruz artik umudum tükendi ustelemk de istemiyorum ama bir yandan genc oldugum geliyor aklima hata yapmamak icin duzeltmeye çalışıyorum.

sanırım artık benden etkilenmiyor üstüne bir milyona yakın borç girince araya iyice beni unuttu . Gecen gün de yasaklı sitelere girdiğini gördüm bunun için kavga ettim tekrarlnirsa bosanirim dedim . Daha yakalamdim ama kendimi çok kötü hissediyorum kadınlığım elimden alınmış gibi. O böyle yaptıkça ondan soğuyorum defalarca anlattım ona 😭

Ondan vazgeçebileceğimi çok iyi biliyor hemde gozumu kirpmadan . Kaldi ki bem ondan cok daha gencim neler yapabilecegimi iyi bildigi icin de kiskaniyor ...bir de sürekli evde. Homeoffice çalışıyor Berabwr film bile izlemiyoruz artik umudum tükendi ustelemk de istemiyorum ama bir yandan genc oldugum geliyor aklima hata yapmamak icin duzeltmeye çalışıyorum.

sanırım artık benden etkilenmiyor üstüne bir milyona yakın borç girince araya iyice beni unuttu . Gecen gün de yasaklı sitelere girdiğini gördüm bunun için kavga ettim tekrarlnirsa bosanirim dedim . Daha yakalamdim ama kendimi çok kötü hissediyorum kadınlığım elimden alınmış gibi. O böyle yaptıkça ondan soğuyorum defalarca anlattım ona 😭
Çocuk olduktan sonra etkilenmeyen evlilik yok gibi bir şey sanki onlar lohusa oluyor Yarabbim geçiyor zamanla bebeğe adapte olduklarında değişiyorlar ama giden bizden oluyor maalesef

X