İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

Ilk mesajlarinda böyle bir uslup ve yaklasima sahip olsaydın zaten konu bu sekilde ilerlemis olmazdi. Hem tahrik edip, hem üstten üstten konuşacaksın hem avukat kimliginle tehdit edeceksin hem de en son kibarlık gosteren sen missin gibi bir anda dil değiştireceksin. Ben cok sevdiğim bende hakkı olan herkesin hakkini burada savunurum. Bunun için yönetim bana ceza verecekse verebilir ama sen istediğin icin değil, eger forum kurallarina riayet etmedi isem ben bir unvanın arkasına siginmam ya da dil degistirmem. Benim abim noter yazmak zorunda kaldigim icin bile kendime yakistirmadim sen her fırsatta avukat olduğunu belirtmişsin. Emrivaki bir sekilde 'bu iki arkadasin mesajlarini silin, üyeliğini iptal edin, uzmanin maharetini görelim' gibi ifadelerin ve diger basliklardaki mesajlarında kullandığın uslup zaten rahatsiz olduğun tirnak icine aldigin o iki ifadenin altini çiziyor zaten. Türk mahkemelerinin böyle kisisel tartışmalarla mesgul edilecek kadar gayriresmi makamlar olmadigini 'hukukla ilgili bir is'le mesgul olarak bilmeni beklerdim. Gerçekten trajikomik.

Gördüğünüz üzere hala laf atılmaya devam ediliyor. Forum kuralları bu şekilde konuşan üyeleri uyarmayı gerektirmiyorsa ben de herkesle bu şekilde konuşup kafama göre ukala egoist bebe falan diyeyim. Harika bir forumumuz olmuş olur böyle

Ben size ilgili üyeleri forumdan silin, sileceksiniz vs. yazmadım. Forum kurallarını hiçe sayan, bana hakaret ediyorsunuz dediğimde “ay git otur şikayet et o zaman” diyerek ben bu ortamın kurallarını önemsemiyorum, uyma gereği duymuyorum diyen bir üyenin üyeliğini silmenizi talep ettiğimi belirttim.

Siz bunu emir vermek olarak algılıyorsanız benim her gün hakim ve savcılara emir veriyor olmam lazım. Çünkü her gün onlarca talepte bulunuyorum. Emir vermek ve talep etmek arasında da eleştiri ve hakaret ikilisinde olduğu gibi ince bir çizgi vardır.

Ayrıca ben kimseye haddini bildirin ve ayar verin de demedim. Bu mesajlar bana hakaret içeriyor ve ben bu üyelerin forum kurallarına uymadıkları için üyelikten çıkarılmasını talep ediyorum. Bu kadar. Hakaret silinmezse tabi ki de internette hakkımda duran hakareti görmezlikten gelebilecek halim yok.

Ayrıca beni akrabamın stajına ilişkin mesajı paylaştığımda çat diye üyelikten çıkarmıştınız hiç sorgulamadan. Burada ciddi bir suç olgusu var ve nolmuş ukala dediyse diyorsunuz.
Önünde gelene ağzına geleni söylese bile üyelikten çıkarmamak gibi bir prensibiniz varsa o staj mesajını paylaştım diye beni neden hiç uyarmadan forumdan çıkarmıştınız?

Şikayet alanına ne yazmışım Kazen bey? Benim ne yazdığım mı önemli yoksa sizin burada bana hakaret eden kişilerin bunu yapmasına müsaade etmeniz ve desteklemeniz mi önemli?

Ben buraya 2008 yılından beri üyeyim ve ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum. Böyle birşeye müsaade ediyorsanız hiçkimse -ben dahil- konuştuklarımıza dikkat etmeyelim. Nasılsa sorun yok? Fakat akrabasının staj mesajını paylaştığı için hiçbir şekilde uyarmadan hemen üyelikten çıkarabiliriz öyle mi?

Önünde gelene ağzına geleni söylese bile üyelikten çıkarmamak gibi bir prensibiniz varsa o staj mesajını paylaştım diye beni neden hiç uyarmadan forumdan çıkarmıştınız?

hanımefendi konuyu 10 kez açtınız hatırlıyor musunuz bilmiyorum. 10 kez 1 değil 2 değil 10 bu da yığın mesajdır ve yasaktır.

bu da sistemin sizi otomatik atması için bir sebep ! Yaptığınız site kurallarına aykırıydı.

Bir mesajı rapor ederken ne yazdığınızı dahi hatırlamıyorsunuz.

Iz bıraktığını söylediğin aysel hanim (istanbulda aysel demissin ama ben onu tanımıyorum) ve sürecini yarida bırakan zeynep hanim hakkinda sikayet etmeyeceksin ama hic hizmet almadığın bir merkez icin ' tum sene dolu olamazlar, o kim ki bana randevu vermiyor, gostersin bakalim maharetini' diyecek üstelik hukukcu kimliğinle tehdit edeceksin. Bahsettigin insanlar o merdiven alti, iz bıraktığını söylediğin yerlerdeki gidip kapida bana randevu vermiyorsun diye hesap soracağın insanlar degil. Kadin yurtdışında uzman egitimleri veriyor, ingilizce igneli epilasyon videolari yayinliyorlar. Hayir nedir bu hiddet bu celal. Bazi insanlar tüm evren kendilerinin egosuna hizmet etmek icin yaratıldı zannediyor, gereken cevabi alinca da emirler yagdirip, kuplere biniyor. Ama avukat hanim lutfen sakin üzerinize alınmayın. Bakin nihayetinde kibar bir uslupla konuşuyorum. Cümlelerimin muhatabının siz olmadigini bu cumle itibariyle bildirmis bulunuyorum. Gitmediğiniz bir merkez icin belirttiginiz gibi yorumla hakaret arasinda ince cizgi var ifadesini gozetseydiniz zaten biz de ona göre muhatap olurduk. Ama goruyorsunuz hakaret yok, ima yok, ironi yok aman yoksa aksi taktirde abim noter oldugu halde 'hukukla ilgili bir is'i olan biri tarafindan bir igneli epilasyon basligi altındaki tartisma yüzünden dava edilmekten korkarım. Bu celiskili ifadelerle dolu, trajikomik diyalog benim icin bitmiştir. Saygılarimi sunarim 😀

Son düzenleme:
hanımefendi konuyu 10 kez açtınız hatırlıyor musunuz bilmiyorum. 10 kez 1 değil 2 değil 10 bu da yığın mesajdır ve yasaktır.

bu da sistemin sizi otomatik atması için bir sebep ! Yaptığınız site kurallarına aykırıydı.

Bir mesajı rapor ederken ne yazdığınızı dahi hatırlamıyorsunuz.
Bir mesajı farklı başlıklarda farklı insanlar görsün diye paylaşmak, hiçbir şekilde uyarılmadan ve bunun forum kurallarına aykırı olduğu hatırlatılmadan, derhal forumdan atılma sebebi iken, karşısındaki başka bir üyeye ağzına geleni söylemek forumdan atılma sebebi değilse ben bunu sizin vicdanınıza bırakıyorum. Aynı durumla karşılaşmanız durumunda ne düşünürdünüz bir empati yapın. Orantılılık diye bir şey var.

Son düzenleme:
Iz bıraktığını söylediğin aysel hanim (istanbulda aysel demissin ama ben onu tanımıyorum) ve sürecini yarida bırakan zeynep hanim hakkinda sikayet etmeyeceksin ama hic hizmet almadığın bir merkez icin ' tum sene dolu olamazlar, o kim ki bana randevu vermiyor, gostersin bakalim maharetini' diyecek üstelik hukukcu kimliğinle tehdit edeceksin. Bahsettigin insanlar o merdiven alti, iz bıraktığını söylediğin yerlerdeki gidip kapida bana randevu vermiyorsun diye hesap soracağın insanlar degil. Kadin yurtdışında uzman egitimleri veriyor, ingilizce igneli epilasuon videolari yayinliyorlar. Hayir nedir bu hiddet bu celal. Bazi insanlar tüm evren kendilerinin egosuna hizmet etmek icin yaratıldı zannediyor, gereken cevabi alinca da emirler yagdirip, kuplere biniyor. Ama avukat hanim lutfen sakin üzerinize alınmayın. Bakin nihayetinde kibar bir uslupla konuşuyorum. Sizi muhatap almadığımı bu cumle itibariyle bildirmis bulunuyorum. Aksi taktirde abim noter oldugu halde 'hukukla ilgili bir is'i olan biri tarafindan bir igneli epilasyon basligi altındaki tartisma yüzünden dava edilmekten korkarım. Bu celiskili ifadelerle dolu, trajikomik diyalog benim icin bitmiştir. Saygılarimi sunarim 😀
Abiniz noterse abinize deyin ki “Ben bir forumda bana hiçbir şekilde hakaret etmemesine hatta şahsıma yönelik hiçbir şey söylememesine rağmen, adresi belli olmayan bir güzellik salonunu savunacağım diye bir kişiye ukala egoist allah mısın sen küçük kız sakin ol şampiyon sen kimsin de beni tehdit ediyorsun.” dedim, bu davranışım suç mu değil mi? Sorun bakalım ne diyecek.

Benim için ise çok daha trajikomik bir diyalogtu, 2008’den bu yana ilk defa böyle birşey yaşıyorum ki dile kolay 12 senedir üyeyim.

Bir mesajı farklı başlıklarda farklı insanlar görsün diye paylaşmak, hiçbir şekilde uyarılmadan ve bunun forum kurallarına aykırı olduğu hatırlatılmadan, derhal forumdan atılma sebebi iken, karşısındaki başka bir üyeye ağzına geleni söylemek forumdan atılma sebebi değilse ben bunu sizin vicdanınıza bırakıyorum. Aynı durumla karşılaşmanız durumunda ne düşünürdünüz bir empati yapın.

empati yaptımda asla sizin yerinize kendimi koymak istemedim. empatisi bile zor geldi ...

artık konu dışı yazıp site kurallarını çiğnemeye devam ediyorsunuz ve cidden rahatsız edici boyuta geldi.

Abiniz noterse abinize deyin ki “Ben bir forumda bana hiçbir şekilde hakaret etmemesine hatta şahsıma yönelik hiçbir şey söylememesine rağmen, adresi belli olmayan bir güzellik salonunu savunacağım diye bir kişiye ukala egoist allah mısın sen küçük kız sakin ol şampiyon sen kimsin de beni tehdit ediyorsun.” dedim, bu davranışım suç mu değil mi? Sorun bakalım ne diyecek.

Benim için ise çok daha trajikomik bir diyalogtu, 2008’den bu yana ilk defa böyle birşey yaşıyorum ki dile kolay 12 senedir üyeyim.
Ayrıca bu da buraya not düşülsün. 12 senelik üyenizi farklı başlıklara duyuru paylaştığı için hiç uyarmadan bir anda forumdan attınız. Aynı kişiye defalarca hakaret edildi, uyarmak yer
empati yaptımda asla sizin yerinize kendimi koymak istemedim. empatisi bile zor geldi ...

artık konu dışı yazıp site kurallarını çiğnemeye devam ediyorsunuz ve cidden rahatsız edici boyuta geldi.

Konuş dışı yazmıyorum, bu konuda bana hakaret edilen mesajların silinmesini istiyorum. Siz ise silmemek konusunda ısrar ediyorsunuz, neden?

Ayrıca bu da buraya not düşülsün. 12 senelik üyenizi farklı başlıklara duyuru paylaştığı için hiç uyarmadan bir anda forumdan attınız. Aynı kişiye defalarca hakaret edildi, uyarmak yer

Konuş dışı yazmıyorum, bu konuda bana hakaret edilen mesajların silinmesini istiyorum. Siz ise silmemek konusunda ısrar ediyorsunuz, neden?

yeter artık dedikçe uzatmanın da bir anlamı yok. avukatıma sorar gerekli aksiyonu alırım dedim değil mi ? bunu anlamıyorsanız yapılacak bir şey yok.

Son düzenleme:
12 senelik üyeymiş eee?
ben 20 senedir buradayım bunu ne yapacağız...
yahu adam gibi dedik avukata sorarım varsa bir yaptırımı işlem yaparım yoksa yapacak bir şey yok. Git davanı aç.

12 senelik üyeyim, böyle bir şey görmedim 12 senelik üyeyim beni vık vık attınız,

bende 20 senedir bu sitenin sahibiyim böylesini görmedim...

rapor formunda açık açık yazmış bu üyelerin hesapları kapatılsın yasaklansınlar diye gelmiş ben silinsin demedim diyor.

Son düzenleme:
yanlış anlamayın ama bu sitede herkes ya doktor ya avukat.

mesela ben çobanım, ukalayım ve egoistim, farketmişsinizdir

avukatıma danışır ilgili kelimeler hakaret sayılırsa silerim sayılmaz ise yargı yolu açık.
Kazen bey özür dilerim araya girebilir miyim?
Hukuki bilgim yetersiz elbette ama size Yargıtay uygulamasından bahsetmek istiyorum.
Çok afedersiniz örnek olarak yazmak zorundayım, "sen kim oluyorsun terbiyesiz "ukalalık yapma" gibi cümleler Yargıtay tarafından kaba hitap tarzı sayılmakla birlikte, kaba hitap tarzı niteliğindeki sözlerin hakaret suçunun oluşumuna vücut vermeyeceği, bu sözlerin söylenmesi ile hakaret suçunun unsurlarının oluşmadığı Yargıtay’ın çeşitli kararlarında vurgulanmaktadır.

Ukala hakarete değil kaba hitap tarzına giriyormuş.

yüzümü yıkamadan avukatımızı aradım soruyu sordum.

Gelen cevap ; Ben o mesajlar yazılırken sitede olsaydım bana dava açabilirdi ve kazanırdı dedi. Zira ben küfreder siteden atardım diye de devam etti.

anlamışsınızdır verdiği cevabı.

Kazen bey özür dilerim araya girebilir miyim?
Hukuki bilgim yetersiz elbette ama size Yargıtay uygulamasından bahsetmek istiyorum.
Çok afedersiniz örnek olarak yazmak zorundayım, "sen kim oluyorsun terbiyesiz "ukalalık yapma" gibi cümleler Yargıtay tarafından kaba hitap tarzı sayılmakla birlikte, kaba hitap tarzı niteliğindeki sözlerin hakaret suçunun oluşumuna vücut vermeyeceği, bu sözlerin söylenmesi ile hakaret suçunun unsurlarının oluşmadığı Yargıtay’ın çeşitli kararlarında vurgulanmaktadır.

Ukala hakarete değil kaba hitap tarzına giriyormuş.

Yiğitim aslanıma sordun değil mi ? Neyse durum budur

yüzümü yıkamadan avukatımızı aradım soruyu sordum.

Gelen cevap ; Ben o mesajlar yazılırken sitede olsaydım bana dava açabilirdi ve kazanırdı dedi. Zira ben küfreder siteden atardım diye de devam etti.

anlamışsınızdır verdiği cevabı.

ahaha alemsiniz 😂

Bana da yazmış ki daha önce soranlarada adres vermemişsin. Eee versem adres verdin reklam yaptim olacak vermesem neden vermiyorsun. kadın çatkapı gelişler olmasın seans yarıda kalıyor diye vermemeyi seçmiş bundan dolayı sorun bile yaşamışım bu da nasil bunu secer diye eleştiriyor. İsteyen istediğini yapar hangi merkez randevusuz aliyor ben yaşadım diyorum yok diyor beni yalancı çıkarıyor. Ben kadından habersiz adresi verip deseler ki şurdaki kadından aldık geldik onu mağdur etsem bana dava açsa sen mi bakacaksın davama. İki üç yıllık uzman demiş bir de tanımıyor benim arkadaşım bile yıllar önce gitmiş kendisine . Bir suru insan gitmiş sonuc almış bana randevu verse kalan yerlerim için yine giderim. Ben birkaç defa habersiz gitmedim diye sorun yasadim beni engelledi ama yine de giderim kardesim arkadasima küser gibi küstüm o kadar. Kimseye bana açıklama yap falan diye kendini üstün gören bir ağızla yazmadim. Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek yazma şeklinden belli zaten. Ona maharetini soracakmış , bizi üyelikten atacakmış, Kazen onun istediğini silecekmiş olduu hepimiz emir eriyiz ahaha 😂 ilk yazdıklarıyla sonra üslubunu değiştirdi zaten politika yapiyor. Avukat olmak kimseye sinirsiz haklar vermiyor elini sallasan avukat. Parayı bas özel üniversitede avukatsın. Ben de öğretmenim diye aşağı mi oldum şimdi Allah Allah

Son düzenleme:
Nereden randevu aldınız acaba? Doğa Epşlasyon bana 2020 yılında tamamen doluyuz gibi saçma sapan bir cevap verdi.

Merhaba ben Zeynep Hanım'ın yanındaki uzmana randevu alabildim. Buradaki konuşmayı tamamen okudum. Benim dikkatimi şu çekti. Sizin şahsınıza söylemiyorum. Zeynep hanım için aradığımda telefona bakan kişi bekleyen 200 kişi olduğunu o yüzden Zeynep hanıma veremeyeceğini, yanındaki uzmana verebileceğini söyledi. Ama siz ben 5 gün sonrası için hemen aldım yazmışsınız. Yani beni de Zeynep hanım almadı. Sizi eski müşterisi olduğunuz için almış sanırım , sizin adınıza sevindim. Yanındaki kişiye işlem yaptırmak istemiyorum ama kimseden alamadığım için mecburum. Yanındaki uzmanın ücreti de az ücret değil. Siz farkında olmadan bana Zeynep Hanım'ın aslında isterse kendisine randevu verebildiğini öğretmiş oldunuz teşekkür ederim.

Merhabalar başka bir yerde ama kabuklar 2 hafta oldu hala duruyo pudrayı ıkı haftamı kullanayım hiç birşey anlamadım kımı 3 gunde kabuk düşüyor yazmış zaten 3 gunde anca kabuk oluşuyor ama benım dökulmesi. Çok uzun gibi🙄

Merhabalar başka bir yerde ama kabuklar 2 hafta oldu hala duruyo pudrayı ıkı haftamı kullanayım hiç birşey anlamadım kımı 3 gunde kabuk düşüyor yazmış zaten 3 gunde anca kabuk oluşuyor ama benım dökulmesi. Çok uzun gibi🙄

Canım nereye yaptırdın yaptırdığın yere bir sor ben de bir haftada toparlanıyordu. Dediğin gibi 3 günde anca kabuk tutuyor gitmesi 1 haftayı buluyordu. Pudra kullan durmadan. Kremi kabuk gidince kullandiriyordu öyle yaptım sorun yaşamadım

X