Deri ve Cilt Hastalıkları Diz ve dirseklerimdeki kaşıntı (resimli)

ZehranurHifa

🌺Ehl-i Saadet. Nur İslamdan ayrılmadıkça..☝️🌺
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2015
2.164
8.705
Screenshot_20200503-015544~2.png
Arkadaşlar diz ve dirseklerimde bir haftadır kaşıntı var vücudumun bazı yerlerinde de kaşıntı ve pıtırcıklar mevcut. Anlayan bilen varsa beni aydınlatabilir mi? Çocuklarımı bırakacak yer bulabilsem hastaneye gidecem bilenler yazsın lütfen.

Acildeki doktor ne olduğunu anlayamadı, cildiyenin görmesi gerektiğini söyledi, keza sağlık ocağındaki doktorda aynı şekilde.

Acildeki doktor ne olduğunu anlayamadı, cildiyenin görmesi gerektiğini söyledi, keza sağlık ocağındaki doktorda aynı şekilde.
Gecmıs olsun keske cıldıyeden randevu alsaydınız yeni de degılmıs.
Ben Ilkkez gordum kı sıkıntıdan cok dokuntu olur bende. Ondan mı diye bakayım dedim ama bu degısık.
Bence gıdın doktora.

Bu kizarikliktan dirsek değilde tam ters tarafında bende çıktı biraz daha küçüktu ilk başta yanık sandım ama kasiniyordu doktora da gidemedim biraz araştırdım gül hastalığı diye bir vücuda mantarı varmış sanırım
Kizaliklik geçti kahverengi kaldı arada kasiniyor ben hep nemlendirici krem ve Hindistan cevizi yağı sürüm iyi geldi kaşıntıya. Geçmiş olsun

Bu kizarikliktan dirsek değilde tam ters tarafında bende çıktı biraz daha küçüktu ilk başta yanık sandım ama kasiniyordu doktora da gidemedim biraz araştırdım gül hastalığı diye bir vücuda mantarı varmış sanırım
Kizaliklik geçti kahverengi kaldı arada kasiniyor ben hep nemlendirici krem ve Hindistan cevizi yağı sürüm iyi geldi kaşıntıya. Geçmiş olsun
Tesekkürler. Bende surekli nemlendiriyorum.

Eki Görüntüle 2629251 Arkadaşlar diz ve dirseklerimde bir haftadır kaşıntı var vücudumun bazı yerlerinde de kaşıntı ve pıtırcıklar mevcut. Anlayan bilen varsa beni aydınlatabilir mi? Çocuklarımı bırakacak yer bulabilsem hastaneye gidecem bilenler yazsın lütfen.
Geçmiş olsun citti bi durum değildir inşallah doktora görünmelisin

Düzce
Aşırı stres oldum bu sıralar. Ondan sonra başladı
Hım benimkiler hep strese baglı oluyordu. Kasıntı ıcın bir ıgne vuruyorlardı orda. Kremım vardı geciyordu.
Ara ara da olur.
Ama boyle dagınık kızarıklıklar parca parca oluyor bende.
Seninde parca parca mi uc bes yerde mi var.

ben de başlığı okuyunca gül hastalığından şüphelenerek açtım. kendim 2 kez 9 ar ay süren gül hastalığı geçirdim ve ben gül hastalığına benzetemedim, onda daha küçük alanlar daha pütür pütür duruyor. çok geçmiş olsun.

Hım benimkiler hep strese baglı oluyordu. Kasıntı ıcın bir ıgne vuruyorlardı orda. Kremım vardı geciyordu.
Ara ara da olur.
Ama boyle dagınık kızarıklıklar parca parca oluyor bende.
Seninde parca parca mi uc bes yerde mi var.
Küçük nokta nokta seklinde çıkıp birlesti. Ama tek tük cıkıyor vücudumda diğer yerlerde

ben de başlığı okuyunca gül hastalığından şüphelenerek açtım. kendim 2 kez 9 ar ay süren gül hastalığı geçirdim ve ben gül hastalığına benzetemedim, onda daha küçük alanlar daha pütür pütür duruyor. çok geçmiş olsun.
Teşekkürler

Küçük nokta nokta seklinde çıkıp birlesti. Ama tek tük cıkıyor vücudumda diğer yerlerde
Benim mesela tum vucudumda oluyor, parca parca. Bacaklarım kollarim gobegım sırtım gogsum bazen yuzum bıle.
Sonra dedıgım gibi bir ıgne bı de krem
Geciyor.
Ama seninki gıbı degıl. Gıt doktora ya. Strestense alırsın kremini kafan rahatlar.
Aıle hekiminin bisey dememesı ilginc. Bana teshısı acil de doktor koydu.

Benim mesela tum vucudumda oluyor, parca parca. Bacaklarım kollarim gobegım sırtım gogsum bazen yuzum bıle.
Sonra dedıgım gibi bir ıgne bı de krem
Geciyor.
Ama seninki gıbı degıl. Gıt doktora ya. Strestense alırsın kremini kafan rahatlar.
Aıle hekiminin bisey dememesı ilginc. Bana teshısı acil de doktor koydu.
Emziriyorum diye herşeyi yazamam diyerek bir alerjik kaşıntı kremi yazdı. Henüz üç gündür kullanıyorum fark görmek için erkendir belki.

X