Dişi kedim erkek kedimin yumurtalıklarını ısırıyor neden ?

Wanniya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
701
290
Kızlar dişi kedim erkek kedimin yumurtalıklarını ısırıyor acıtmıyor ama erkek kedim aldırmıyor bildiğiniz serilip yatıyor foto yükledim😂 Kedi yatağına erkek kedim yatınca dişi kedim kafasına pati atıp oğlumu bezdirip kaldırıyor 😂 Özellikle güneşi seviyorlar diye pencereyi yani perdeyi açıyoruz her odada erkeği kaldırıyor yine 😂😂 Bazen bir saat başında bekliyor kalk diye 😂 kızçemiz uslu durmuyor erkek banamısın demiyor kısacası 😂 Bazen birbirlerinin üstüne gidiyorlar ama zarar vermiyorlar bazen Kızçe geri çekiliyor bazen paşa beyimiz bu ara nedense baya yaramazlar halı 2 metre kayıyor her gün deli gibi koşuyorlar

Eklentiler

• IMG_0409.jpeg
    IMG_0409.jpeg
    161,6 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG_0410.jpeg
    IMG_0410.jpeg
    137,8 KB · Görüntüleme: 95
Ahahhah dişi kedi terörü diye bir şey var kediler dünyasında😂 bizim oğlan da çok saf kız ona dünyayı dar ediyor 😅 sokakta da gördüğüm kadarıyla dişi kediler erkeklere şiddet uyguluyor çok şirretler😬

Ahahhah dişi kedi terörü diye bir şey var kediler dünyasında😂 bizim oğlan da çok saf kız ona dünyayı dar ediyor 😅 sokakta da gördüğüm kadarıyla dişi kediler erkeklere şiddet uyguluyor çok şirretler😬
Kesinlikle ya şu an kaldırdı oğlanı kendisi yattı diyecek başka söz yok 😂

Eklentiler

• IMG_0412.jpeg
    IMG_0412.jpeg
    126,9 KB · Görüntüleme: 73
Bu kedilerin hiçbir hareketlerine anlam veremiyorum ben. Anlamayı bıraktım. 1 ay önce disi bir kedi sahiplendim sokaktan kavga ediyorlar sonra oynuyorlar çözemiyorum. Ama kızı bir gör bir çingenelikler bir cilveler kafa tutuyor oğluma :KK70:
Hahahhahaha kesinlikle 😂 Bazen yan yana yatıyorlar bazen tahammül yok ikisinin de ayrı ayrı mama kabı var bazen ikisi de aynı anda yiyor kız gidiyor kafasına vuruyor onun tabağına geçiyor

Bu kedilerin hiçbir hareketlerine anlam veremiyorum ben. Anlamayı bıraktım. 1 ay önce disi bir kedi sahiplendim sokaktan kavga ediyorlar sonra oynuyorlar çözemiyorum. Ama kızı bir gör bir çingenelikler bir cilveler kafa tutuyor oğluma :KK70:
Her hareketlerini yakalayabşldiğim kadar yakalamaya çalışıyorum valla bir de odamdan çıkmıyorlar sürekli odamın bulunduğu terasın önünde yatmak için bir savaş halleri var hem de her gün

Her hareketlerini yakalayabşldiğim kadar yakalamaya çalışıyorum valla bir de odamdan çıkmıyorlar sürekli odamın bulunduğu terasın önünde yatmak için bir savaş halleri var hem de her gün
Ayy çok şükür sıkıntı benimkilerde değilmiş. Ben diziyi 1 ay önce hamile sokakta buldum üşüyordu eve aldım. Oğlum çok stres oldu ama kızı da öyle bırakamadım. Hamileyken böyle narin uslu sevdiriyordu. Bi doğurdu pir doğurdu kız çingeneye dönüştü.
Çok şükür evlatlar 8 günlükler

20230407_084844.jpg

IMG-20230409-WA0002.jpg

Pek şekerler

Ayy çok şükür sıkıntı benimkilerde değilmiş. Ben diziyi 1 ay önce hamile sokakta buldum üşüyordu eve aldım. Oğlum çok stres oldu ama kızı da öyle bırakamadım. Hamileyken böyle narin uslu sevdiriyordu. Bi doğurdu pir doğurdu kız çingeneye dönüştü.

Eki Görüntüle 3233412
Eki Görüntüle 3233413
Pek şekerler
Aman allahımmmmmm ya yemin ederim şu resmî görünce çıldırdım çıldırdım çıldırdım dişlerimi sıkıyorum resmen bunlar nasıl bir güzellik nasıl bir tatlılıkkkkkk evlattttt ya evlat yemin ederim kendimden geçiyorum antidepresan gibiler

Eki Görüntüle 3233412
Eki Görüntüle 3233413
Pek şekerler
Yatışa bak renklere bakkkkkkk bebek ya bebek yakında her kedi gördüğümde dişlerimi sıkmaktan dişlerimi kaybetmezsem iyidir alıp yemek istiyorum

X