Lazer Epilasyon Diode Lazer Epilasyon Cihazı

Arkadaşlar merhaba, bu siteye üye olma sıkıntımdan bahsedeceğim size, lütfen yardım edin. Öğrencim zarzor paramı biriktirip lazere başladım ama HİÇBİR SONUÇ ALAMIYORUM. Antalya da bir merkeze başladım diod buz başlıklı olduğunu söylüyorlar ama 4. Seansım bitti hiçbir sonuç yok. Makinenin sahte olmasından şüpheleniyorum lütfen yardım edin nasıl anlayabilirim ?

Arkadaşlar merhaba, bu siteye üye olma sıkıntımdan bahsedeceğim size, lütfen yardım edin. Öğrencim zarzor paramı biriktirip lazere başladım ama HİÇBİR SONUÇ ALAMIYORUM. Antalya da bir merkeze başladım diod buz başlıklı olduğunu söylüyorlar ama 4. Seansım bitti hiçbir sonuç yok. Makinenin sahte olmasından şüpheleniyorum lütfen yardım edin nasıl anlayabilirim ?
Buzlazer.com sitesinden hangi sehirde hangi kliniklere satilmis burdan bakip ogrenebilirsiniz. Ysptirdiginiz yerin ismi yoksa bilin ki sahtedir.

Buzlazer.com sitesinden hangi sehirde hangi kliniklere satilmis burdan bakip ogrenebilirsiniz. Ysptirdiginiz yerin ismi yoksa bilin ki sahtedir.
Çok teşekkürler cevabınız için. Ne yazık ki sitede gittiğim yerin adı yok. Antalya da DDFORM a gidiyorum. Ama hiç bir dökülme azalma hiçbir şey olmad:KK43:

Çok teşekkürler cevabınız için. Ne yazık ki sitede gittiğim yerin adı yok. Antalya da DDFORM a gidiyorum. Ama hiç bir dökülme azalma hiçbir şey olmad:KK43:
Evet bende baktim. Sitede ismi yok. Boyle cogu yer buzlazer yapiyoruz diye kandiriyorlar. Diode vucut bolgesinde bir ise yaramiyor zaten. Keske alexandrite lazer yaptirsaydiniz.

henüz lazer yaptırmadıysanız size mersin karşısındaki yi tavsiye ederim ben daha önce tüm lazer çeşitlerini denediğim için tüylerim cok ıncelmişti hic bir uygulamadan sonuc alamadım taa ki gıdene kadar cok hijyenik bır ortam çalışanlarda deneyimli memnun kalacagınıza ınanıyorum deneyın derım tlf

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul avrupa yakasında tüm vücut ve özellikle yüz için epilasyon merkezi önerebileceğiniz bir yer var mı? Yüz bölgem çok tüylü alex denememe rağmen hala çok tüylü ve sert yüzüm.Bir de bir güzellik merkezinden epilasyon hizmeti aldım fakat hiç memnun kalmadım eskisiden daha kötü oldu tüylerim merkezi şikayet etme şansım parayı geri alma imkanım var mı sizce

merhabalar,
ankarada diod lazer markası ADELA 810++ olan güzellik merkezi arıyorum bilgisi olan bayanlar yardımcı olursa çok sevinirim. iyi günler.

2 bucuk senedir gidip geliyom tüylerim azaldi fakat halen gidiyom ilk koltuk genital aldirdim simdi 6 aydir komple vücud tabi sancisi var ama deger
2.5 sene çok uzun bir süreç sanırım pek etkili değil kaç seans girdiniz acaba ? Birde yüz için yaptırdınız mı? Herhangi bir lekelenme olabilir mi?

rose mia güzellik merkezini tavsiye edebilirim, kişi ye özel tüy analizi ile profesyone bir çalışma yaparak işlemlere başlıyorlar, 8-10 seanstan sonuc alnıyor

Arkadaşlar inmode diolaze lazer hakkında bilgisi olan var mı? Sanırım buz lazermiş internette bu cihaz hakkında pek bilgi bulamadım

Merhaba herkese,
Dün bi merkezde lazer epilasyona başladım. Cihazın diode buz başlıklı olduğu söylendi. Cihazın ismi CleanLite , ekte cihaz başlığının fotoğrafını ve cihaz arkasında yer alan bilgiler de mevcut. Bu cihazla lazer epilasyon yaptıranınız ve memnun kalanınız var mı? IMG_8859.JPG IMG_8862.JPG

diod lazere başliycam ama görüştüğüm yer motif LHR diye bi marka kullanıyor.etkilimidir yoksa kılları sadece geçici süre mi uyutuyor tereddütlerim var..bilgisi olan varsa lütfen..

Ben gittiğim yerdeki cihaz elysion. Bu yüzden sizin bahsettiğinizi bilemiyorum. Ancak benim tecrübelerime göre alt bacak 9. Seans oldu. Yan kısımlar ve diz kapağındaki tüyler inatla gitmek istemiyor. Ama oldukça inceldiler. Ben de inatla 12 seansı tamamlayacağım. Umarım hepimiz de hayallerimize ulaşırız.

Ben gittiğim yerdeki cihaz elysion. Bu yüzden sizin bahsettiğinizi bilemiyorum. Ancak benim tecrübelerime göre alt bacak 9. Seans oldu. Yan kısımlar ve diz kapağındaki tüyler inatla gitmek istemiyor. Ama oldukça inceldiler. Ben de inatla 12 seansı tamamlayacağım. Umarım hepimiz de hayallerimize ulaşırız.
Tuyler incelincede sonra makine gormuyor o tuyleri. Alexandrite lazer yaptirmamakla hata etmissiniz..

İnsan bir konuyu detaylı bilmeyince anlatılanlara çabuk inanıyor maalesef. Acısız yeni çıkan buz lazer dediler ben de topluca seans aldım ancak sonradan makineyi araştırınca öyle olmadığı ütüleme tekniği olduğunu anladım. Ücreti de toptan verince oraya mecbur kalıyorsunuz

X