Sivilceli Ciltler Dermapen mağduru

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Differn kullandım neler neler kullandım geçmio be canım sana ilaçlarımın resmini atsam şok olursun acnelys aknefloks benzamycn sivex diffrern bunları sürdüm ama evet differin iyi bi ilaç onu kabul ediorm ama kesin çözüm değil sonsuza kadar differn süremem bıraktığım gibi anında cıkıolar bakalım doktorun tedavisini yapıcaz olmadı onuda denerim senimi kırcam:KK66:Ayrıca canım ocaktan ber makyaj yapmıorm akne tedavimden dolayı

Bilmiyorum canım işte kişiden kişiye değişiyır bana cok sert calıstı yüzümü kanattı kan içinde kaldım derim hassastı şimdi hatalarımızı düzelttmeye calısıorz pskolojim bozuldu,annem bile hayatımda cildini böyle görmedim ne hale getirdin kendini dio iice alüst oluorum hakkımı helal etmiyorum ama asla ne yaşadıysam onlarda yaşasın tek isteğim.

Kıyamam canım cok haklısın aynı durumu bende lazerde yaşamıştım.
Canım cildin baya hassaslaşmış ise uygun 1-2 ürün kullan nemini kaybetmesin çok yüklenme bikaç ay toparlanması için. Çok kanlı çalışması normal değil o işlem başka şekilde yapılıyor vampir lifting diye birşey. Keşke cildine uygun hassaslıkta yapsalardı profesyonel değillermiş. Olan olmuş canım canını sıkma cildine normalde çok daha hassas davran. Sivilcelerin sürekli tekrar etmemesi için yastık kılıgı havlu vs gibi şeylere dikkat et çünkü bu durumda sende notmalden fazla çıkar cilt açık çünkü. Temizliğine ve nemlendirmesine dikkat et inşallah düzelir 💖💖💖

Tekirdağdayım kuzenimn önerisiyle gittim bagdat caddesi acıbadem asiye nesrin atay doktorumun ismi ben memnunum cok mücadeleci bir hanımefendi ama hap içmek istemiorsan git hapa baya karşı ama tabi cildini bilemem ama hap nezaman desem ortam bi geriliyor hapsız savaşmak istiyorsan git derim losyon ve krem veriyor eczaneye yaptırıosun mesela bugün deri altı temizliğimi yaptılar orda bi estetisyen doktor bütün komedonları iğneyle iz bırkmadan sıktı tabi işlemden kıpkırmızı çıktım gecer bikaç güne dediler ben kuzenimi iyileştirdiği için gittim.kolaya kacsam burdaki doktor hemen roktan dedi mücadele etmem lazım evlilik üstü hap olmaz riskli hassas bünyeliym karaciğerm kaldırmayabilir

Kıyamam canım cok haklısın aynı durumu bende lazerde yaşamıştım.
Canım cildin baya hassaslaşmış ise uygun 1-2 ürün kullan nemini kaybetmesin çok yüklenme bikaç ay toparlanması için. Çok kanlı çalışması normal değil o işlem başka şekilde yapılıyor vampir lifting diye birşey. Keşke cildine uygun hassaslıkta yapsalardı profesyonel değillermiş. Olan olmuş canım canını sıkma cildine normalde çok daha hassas davran. Sivilcelerin sürekli tekrar etmemesi için yastık kılıgı havlu vs gibi şeylere dikkat et çünkü bu durumda sende notmalden fazla çıkar cilt açık çünkü. Temizliğine ve nemlendirmesine dikkat et inşallah düzelir 💖💖💖
Amin canım benim çok iyisin teşekkür ederimm🌹🌹🌹

Çok geçmiş olsun inanın çok şaşırdım ben yaptırıyorum cildimde hiçbir sorun kalmadı çok memnun kaldım yaptırdığınız yerde bir sorun olabilir mi?

Istanbul canim sen?
Çok geçmiş olsun inanın çok şaşırdım ben yaptırıyorum cildimde hiçbir sorun kalmadı çok memnun kaldım yaptırdığınız yerde bir sorun olabilir mi?
büyük ihtimal sorun onlardaydı ben dermapeni kötülemiorm sadece cok emin ellerde yapılmalı kör cahiller yapınca durum böyle oluyor.bi çok insana bakıorm bebek gibi oluyorlar hayatımda birkere bakıma gitti 28 yasıma kadar ilk defa ondada ne hale geldim

Istanbul canim sen?
Canım doktoru araştırırsan yorum bulamazsın baştan söliyim,bende cok araştırdım ama istiyorsan bi gözük derim hap içmek istemiyorsan özellikle.yoksa benim burdaki doktor hemen roktan verdi.ama ben mücadelemi vericem baktım mücadelemi kaybediorm enson hapa başvururm oda en son ihtimal,ama randevu alıcakssan elini cabuk tut randevuları cok dolu 1 2 ay soraya alabilirsin geç kalırsan ya benim gibi sitede pusuya yat randevu iptal edildiği gibi kaparsın acıbademonline üye ol orda takip ediyordum ben randevu iptallerini müsait zamanlar yeşil kutucukla gösterilio yada en kısa telefondan alırsın bukadsr tantanaya giremem diyorsan ben 1 ay soraya almıştım pusuya yattım baktım biri iptal etmiş bugün hemen kaptım çok şükür

Doktora yapılmalı zaten 300 liraya yüz mu düzelir 1 krem o fiyata artık. Kaç yıl evvel doktor tek seansa milyar istedi güzellik uzm lise bitir 2 yıl kursa gitt hop ben uzmanım deyip ortadalae

Doğru sölüosun canım işte cahilliğime denk geldi uğraşıp durucaz nediyim benim yerimde başka biri olsa çoktan dava etmişti de işte ben kendi isteğimle yaptırdıktan sonra etsem nolur

Tekirdağdayım kuzenimn önerisiyle gittim bagdat caddesi acıbadem asiye nesrin atay doktorumun ismi ben memnunum cok mücadeleci bir hanımefendi ama hap içmek istemiorsan git hapa baya karşı ama tabi cildini bilemem ama hap nezaman desem ortam bi geriliyor hapsız savaşmak istiyorsan git derim losyon ve krem veriyor eczaneye yaptırıosun mesela bugün deri altı temizliğimi yaptılar orda bi estetisyen doktor bütün komedonları iğneyle iz bırkmadan sıktı tabi işlemden kıpkırmızı çıktım gecer bikaç güne dediler ben kuzenimi iyileştirdiği için gittim.kolaya kacsam burdaki doktor hemen roktan dedi mücadele etmem lazım evlilik üstü hap olmaz riskli hassas bünyeliym karaciğerm kaldırmayabilir
Anladim canim cok tesekkur ederim ben de hap istemiyorum. Ücretleri nasıl acaba benim özel sağlık sigortam var o yuzden iyi olabilir canim Cok tesekkurler inşallah kurtuluruz 🙏🏻

Anladim canim cok tesekkur ederim ben de hap istemiyorum. Ücretleri nasıl acaba benim özel sağlık sigortam var o yuzden iyi olabilir canim Cok tesekkurler inşallah kurtuluruz 🙏🏻
Canım 253 lira galiba ben 52 lira falan ödeyip cıkmıstım ama sıkım işlemi derialtı temizleme işlemini sigorta karşılamıyo ki o kesin bi işlem değil gerekli görürse yapılıyor git canım gidersen yaz bana bağdat caddesi altında crocs var meltem eczanesi var yakınında hani haritadan bakarsan die söledim çünkü başka acıbademe gitme yanlışlıkla

Canım 253 lira galiba ben 52 lira falan ödeyip cıkmıstım ama sıkım işlemi derialtı temizleme işlemini sigorta karşılamıyo ki o kesin bi işlem değil gerekli görürse yapılıyor git canım gidersen yaz bana bağdat caddesi altında crocs var meltem eczanesi var yakınında hani haritadan bakarsan die söledim çünkü başka acıbademe gitme yanlışlıkla
Cok sagol canim senin de mi ozel saglik sogrtan vardi?

Sakın yaptırmayın bu işlemi ben çok mağdurum cildin bütün dengesini bozuyor cilt altındaki uyuyan bütün bakteriler uyandırıyor doktorum öyle söylemişti okadar mağdurumki bi hevesle yaptırdım 5 aydır evden dışarı cıkamıyorm yüzüm ogünden beri iltihap sivilce doktorun verdiği ilaçlar iyi ce derimi inceltti yani güzelleşeyim derken benim gibi yüzünüz mahvolmasın ne yaptıysam geçmiyor evlilik üstü mahvettiler beni mecburmuyum şimdi ben roucctane içmeye mecburum yok cildim imkanı yok toparlıyamıyor kendini resimdeki fotolar iyileşmiş halim benim gibi olan varsa bana yazabilir mi?
bende aralık 3. haftasında yaptırdım iğneyi 4 5 kere yere düşürdü kolanya ile temizledi yüzümde lekeler oluştu sonra geçti kendiliğinden... şimdi hava ısınmaya güneş gelmeye başlayınca o kahverengi leker oldu kırmızı leker.. kan oturdu nokta şeklinde... şikayet etsem bunu nasıl ispatlarım? elimde sadece çektiğim fotoğraflarım var. doktora gidemedim. lekeler arada bşr geçtiği için ama dermapen izleri ile şuanki kırmızı nokta şeklinde kan oturma izleri aynı yerde..

X