Makarnalar Deniz Ürünleri ile Linguin

Çok samimi bir itiraf tadını hiç beğenmedim. Benim için çok yanlış bir kategori oldu. Katılacağım dediğim için katıldım ....
Yarın yola çıkıyorum çok aceleye geldi : (
Bende samimi bir sey soyleyeyim goruntusu de ic acici degil :-) ama hic uzulmedim acikcasi,meydan bize kalir,disli rakip değilsiniz artik benm icin :-) yine de sozunuzde durdunuz,emek verdiniz ellerinize saglik :)

kalamarda bir hata yaptım. Aylar önce açılmış paketi dondurucuda durdu diye bozulmamıştır diyerek kullandım. Ağır kokusu maalesef rahatsız etti. Makarnanın lezzeti mükemmeldi fakat o koku çok rahatsız etti.
O zaman sorun kalamarda:KK51:Açılmamış kalamar ile yapılırsa sorun olmaz:kk77:
Ben de yaptığım yemekleri bazen beğenmem ama yiyenler güzel olmuş derler..Siz kendiniz yaptığınız için öyle gelmiş olabilir..
Anlatımınız muhteşem:KK52:

Bende samimi bir sey soyleyeyim goruntusu de ic acici degil :-) ama hic uzulmedim acikcasi,meydan bize kalir,disli rakip değilsiniz artik benm icin :-) yine de sozunuzde durdunuz,emek verdiniz ellerinize saglik :)
Aa ben görüntüsünü gerçekten çok beğendim ki deniz ürünü yemem :) gerçi siz rakipsiniz ondan ses etmeyeyim :KK53:

görüntüsüne girmiyorum bile...

O zaman sorun kalamarda:KK51:Açılmamış kalamar ile yapılırsa sorun olmaz:kk77:
Ben de yaptığım yemekleri bazen beğenmem ama yiyenler güzel olmuş derler..Siz kendiniz yaptığınız için öyle gelmiş olabilir..
Anlatımınız muhteşem:KK52:

yok yok nevreste gerçekten olmadı...

yok olmadı, çekilmek en doğal hakkım ben başka bir makarna deneyeceğim ....

olmadı bu çekimleri de beğenmedim .... olmadı beni etkilemeyin deniz mahsulleri diye....

Nevreste ablacım ben bu tarifte çekiliyorum ... yeni tarif ekleyeceğim :)

yok olmadı, çekilmek en doğal hakkım ben başka bir makarna deneyeceğim ....

olmadı bu çekimleri de beğenmedim .... olmadı beni etkilemeyin deniz mahsulleri diye....

Nevreste ablacım ben bu tarifte çekiliyorum ... yeni tarif ekleyeceğim :)
Tamam siz bilirsiniz:KK52:

En baştaki resimdeki karidesin antenlerine rağmen:KK45: son resimdeki sunum gayet hoş duruyor.Deniz ürünlerini nadir tüketen benim bile iştahımı kabarttı :)

kazen o el senin mi ? , seninse eger, ne guzel parmaklarında hic kıl yok :KK45:,yemeklerin gonul rahatlıgıyla yenir :)
yemege gelecek olursak ; deniz mahsullerini pek sevmem , o yuzden hic canım cekmedi:),
ama tatlına bittim.
ellerine , emegine saglık :KK9:
yarısmada basarılar dilemiyorum :KK53:

Vee tahmin ettiğim gibi deniz mahsülleriyle harmanlanmış bi makarna tarifi:)Gayet güzel bi sunum olmuş her ne kadar tadını beğenmeseniz de katılımınız ve emeğiniz için bi alkışı hakediyorsunuz:KK9: Çoğumuzun eşi makarnayı değil sosla harmanlamak kaynar suyle bile buluşturamıyorlar ne yazıkki :-) Ellerinize sağlık , başarılar dilerim :kk77: Ayrıca o kabak tatlısı gerçekten çok hoş :KK51:

Kazeninde eli varmış bizim gibiiiiiiii..

Neyse konuya dönim..
Dondurulmuş deniz urunlerinden alıp makarna yapalım dedik..(karıdes,kalamar,mıdye ve bi kac deniz canlısı mevcuttu karısımda)

Iııyyy ben böyle ıgrenc bişe gormedım..koklamadım..

Resmen buram buram deniz suyu kokuyordu..kımse yıyemedı onuda..

Kazeninde eli varmış bizim gibiiiiiiii..

Neyse konuya dönim..
Dondurulmuş deniz urunlerinden alıp makarna yapalım dedik..(karıdes,kalamar,mıdye ve bi kac deniz canlısı mevcuttu karısımda)

Iııyyy ben böyle ıgrenc bişe gormedım..koklamadım..

Resmen buram buram deniz suyu kokuyordu..kımse yıyemedı onuda..
Millan Kazen'i katıldığına pişman etme.:KK48:Ben de hiç yiyemem sanırım.Bir kere midye yemeye kalktım resmen deniz kokuyordu.:confused:

Millan Kazen'i katıldığına pişman etme.:KK48:Ben de hiç yiyemem sanırım.Bir kere midye yemeye kalktım resmen deniz kokuyordu.:confused:
Ama kazen kendi zaten begenmedıgını söylemiş ya..ordan cesaret alarak yazdım..
Yoksa en birinci zaten onunki hep hahahaha..

Ben mıdyeyi çok severdim ama meğer ben hep karanlıkta yedıgımden severmişim..
Bugün aydınlıkta ona bi baktım aaay dedim ben ne yıyormuşum..

Kocamsa hala benım mıdye sevdıgımı dusunur inatla yedırır..çiğnemeden yutarım fondip gıbı..

Gayet sofistike ve iştah açıcı bir sunum olmuş gerek makarnanız, gerek tatlınız :kk77: Deniz ürünlü her şeye bayılırım, eline sağlık Kazen :KK52:

Kazen harika gözüküyor,ilk mesajınuzda yarışmaya katılacağım dediğinizde,aynen şunu dedim..
Kesin deniz ürünleri ile katılır diye yazmıştım,tahminmde yanılmadım..
Ellerinize sağlık,başarılar diliyorum sizede..

ellerine sağlık kazen ama deniz ürünleri çok uzak bi lezzet

X