Daha önce hızlı kilo vermiş olanlar bakabilir mi?

little bird

❤️‍🔥
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
3.239
5.416
Merhaba bayadır evdeyim ve çok fazla kilo aldım. Hızlı kilo verdiren, spor içermeyen bir diyet önerisi olan var mı?

sağlıksız olduğunun farkındayım ancak çok kilo aldım evden çıksam giyecek şeyim kalmadı ve bu diyeti bir hafta-on gün yapıp sağlıklı bir diyete geçeceğim. Yoğunum spor yapma imkanım yok olduğunda yapıyorum tabi ki o yüzden sporsuz hızlı kilo verdiren bir diyet arıyorum.

Merhaba bayadır evdeyim ve çok fazla kilo aldım. Hızlı kilo verdiren, spor içermeyen bir diyet önerisi olan var mı?

sağlıksız olduğunun farkındayım ancak çok kilo aldım evden çıksam giyecek şeyim kalmadı ve bu diyeti bir hafta-on gün yapıp sağlıklı bir diyete geçeceğim. Yoğunum spor yapma imkanım yok olduğunda yapıyorum tabi ki o yüzden sporsuz hızlı kilo verdiren bir diyet arıyorum.
Var ben yaptım akşam 5ten sonra hiçbir şey yememek çok iyi kilo verdiriyor ama sağlıklı mıdır o konuda tavsiye veremiycem.

sağlıklı kilo vermeniz daha güzel olur. özellikle şu zamanda kim kilo almadı ki bende çok duyup bu aralar araştırdığım ketojenik diyet var hımm uyguladın mı dersen malesef uylamadım.sadece duydum inşallah deneyeceğim.

Kesinlikle herbalife🤭ben 20 kg verdim vermeye de devam💪kilo verme konusunda ciddi ve kararlıysanız size bu konuda yardımcı olabilirim ücretsiz koçluk hizmeti de sağlıyorum ürünler tek başına zaten bir ise yaramaz zayıflama ürünü değil çünkü😉ekibimde muhteşem sonuçlar alan danışanlarim var ve sıkılasarak yağdan veriyoruz kilolarımızı düzenli takiplerle gruplarimizla birlikte eğitimlerimi düzenli olarak alıyorum.
Kilo verme konusunda ciddiyseniz kararlıysanız bana ulaşabilirsiniz ben kendime güveniyorum sonuç aldırırım sizde kendinize güveniyorsanız ben burdayim💪 instagram hesabimda ... ordan da takip edebilirsiniz👍🏻

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba,bende aynı şekilde kilo aldım ağustostan beri,psikolojik olarak deli gibi tatlı,çikolata,kek vb tatlı yeme ihtiyacı duyuyorum.Birde eylul sonuna dek yogun spor yapıyordum,onu bırakınca çok hızlı aldım kg.Fakat ilk defa istediğim ölçüde kalçam oldu,göğüslerim ve yüzümde böyle çok hoşuma gitti,sadece karından vermek,yüzümü,kalça ve göğsümü kaybetmek istemiyorum.Hızlı kg vermemem lazım çünkü geçmişte bu şekilde verdiğimde ne kalçam kaldı ne yüzümün güzelliği..Giden şeyide yerine getirmek bir daha aşırı zor oluyor..Ben spor yaparak ve yavaş kg vermeyi düşünüyorum bu yüzden

X