Çukur Dizisi

su selim denen adami yolda gorsem yuzune tukurrup tokat aticam
nasil bir oyuncu yaaa
ama suda var e ne yapsa ayagina dolaniyor yamaç hepsini n ustunden geliyor
boyle kardes dusman basinaa..

su selim denen adami yolda gorsem yuzune tukurrup tokat aticam
nasil bir oyuncu yaaa
ama suda var e ne yapsa ayagina dolaniyor yamaç hepsini n ustunden geliyor
boyle kardes dusman basinaa..
:KK48::KK48:
Çukur evimiz Yamaç babamız...

sadis vartoluyu adamedecek amahadi bakalimm
keske kahrman abisiini oldurmeseydi vartolu:KK43:(

Diziyi öyle bi yapmışlar ki celal baba biyerlerden çıkıp 'çukurda mısın evlatt' diyicek aras bulut da 'çukurdayım canım kurban' diyicek gibi geliyo :KK57:

Yalnız Rıza kocaoğlu'nu harcamışlar delirtmişler adamı ama yinede çoxel oyuncu :KK70:

yalniz senaya sinir oluyorum eşin mafya sen dur adamin elini kesme diyorsun adami öldürecek tam durduruyirsun kayinvalide iyi dedi ama ya bu deveyi gudeceksin ya bu diyardan gideceksin...

Dilan çiçeğin oyunculuğunu hiç beğenmiyorum ya her şeye burnunu sokan bir kadın..
Ilk öğrendiğinde niye gitmiyorda şimdi gidiyor..
Ayrılmalarınada çok sevindim :))))

Ben bu siziyi sırf vartolu için izliyorum konuşma tarzı, sevdiği kadına kibarlığı duygusallığı çok hoşuma gitti..
Kötü karakter olarak yapmışlar ama olmamış :))

Herkes benim gibi senayi sevmemiş bence de o kız o role uymamış beğenmedim... Yaa vartolu idrisin oğlu gibi izlediğim yere kadar öyle anladım sanki diğer sevdiği kadından olan oğlu daha 5. bölüme kadar izleyebildim... Selim'in eşcinsel olduğunu ben de sezdim...

Herkes benim gibi senayi sevmemiş bence de o kız o role uymamış beğenmedim... Yaa vartolu idrisin oğlu gibi izlediğim yere kadar öyle anladım sanki diğer sevdiği kadından olan oğlu daha 5. bölüme kadar izleyebildim... Selim'in eşcinsel olduğunu ben de sezdim...
Evet idrisin oğlu vartolu..

X