Çok üzüldüm, çok ağladım ama nihayet bebeğimin kalp atışları görüldü....

yagmur25

KAAN & KEREM
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2007
1.187
6
Kızlar bugün çok sevinçliyim ve bu sevincimi sizlerle paylaşmak için fırsat bulur bulmaz bilgisayarın başına koştum......

Akşam üzeri doktora gittim 6.haftasını tamamlayan bebeğimin kalp atışlarını nihayet ultrasonda görebildim...Nasıl atıyodu bi görseniz pıt pıt öyle heyecanlandık ki eşimle ben hala şokunu üzerimizden atamadık...Allahım nasıl güzel bir duygu anlatamam rabbim herkese yaşatsın inşallah.....

Haftalardır ne ağladım ne gözyaşı döktüm yok değerlerim yükselmeyecek yok kese görünmeyecek yok kalp atışları görülmeyecek ...Çok şükür allahım bebeğimi bana bağışladı da gözümü yaşlı bırakmadı....

Her an herşey olabilir dedi ama doktor çok dikkat etmem lazımmış...12 Haftaya kadar düşük tehlikesi var hani benim bi değerlerim düştüya o ilerde düşüğe sebeb olabilirmiş......Sevincime biraz gölge düştü ama yinede mutluyum inşallah bişey olmaz diye dua ediyorum elimden başka bişey gelmiyor zaten...

Nolur sizde dua edin bana sağlıkla bebeğimi kucağıma alabileyim ona ninniler söyleyeyim yürüdüğünü koştuğunu okula gittiğini göreyim.....Allahım çokmu şey istiyorum bilmiyorum ....Rabbim kimsenin kucağını boşta bırakmasın hepimizin yüzünü güldürsün inşallah...

selam canım, ne güzel bir duygudur bu değilmi... inşallah sağlıcakla bebişini kucağına alırsın..
maşallah sana ve bebişine kalp atışlarını görmüşün, bunun mutluluğunu yaşa ve kendine şimdiden stres yapma tamammı.. inşallah bundan sonra herşey güzel olacak.. sen sadece kendine ve bebişe iyi bak....:))
Allah yardımcın olsun.. dualarım seninle ve tüm bebiş isteyenlerle..
inşallah bizlerde birgün bu mutluluğu tadarız.. Allah isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı bebişler nasip eylesin...

Ya kimse yokmu arkadaşlar benim sevincimi paylaşacak???

canım benimmmm çok sevindim.Bak bebişin çok güçlü maaaşallah bırakmadı annesini.Hiç bırakmaz annesi sen de rahatla artık acıların bitti inşallah.Artık güzel günler var.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Bi doğsun o minik yaramaz popuşunu çimdikleriz....:roflol:

Ya kimse yokmu arkadaşlar benim sevincimi paylaşacak???[/QUOTE

yağmur25 hayırlı olsun canım inşallah rabbim sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin.kendine dikkat et hakkında hayırlısı

Teşekkür ederim canım çok sağol...Dikkat ediyorum ama bundan sonra daha çok dikkat edicem çok zorlu bi yolculuk oldu çünki kaybetmek istemiyorum...

canım benimmmm çok sevindim.Bak bebişin çok güçlü maaaşallah bırakmadı annesini.Hiç bırakmaz annesi sen de rahatla artık acıların bitti inşallah.Artık güzel günler var.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Bi doğsun o minik yaramaz popuşunu çimdikleriz....:roflol:

Canımsın ya ne güzel şeyler yazmışsın bırakmaz dimi teyzesi ben onu çok sıkı tuttum inşallah oda öyle sıkı sıkı tutunmuştur anneciğine...Ne zaman bitecek bu korkularım ya 9 ay böyle endişemi duyuyor acaba her hamile yoksa bendemi bi sorun var anlamadım...
Hayırlısıyla bi doğsun soracam ben ona bunların hesabını poposuna poposuna vurucam valla...Sizde yardıma gelirsiniz...Ayyy yok kız içim bi hoş oldu nasıl kıyarım ben ona....En iyisi ben halime şükredeyimde rabbim kötü bişey göstermesin....
Sen neler yapıyosun bu arada canım anlatsana nasıl gidiyor.....

selam canım, ne güzel bir duygudur bu değilmi... inşallah sağlıcakla bebişini kucağına alırsın..
maşallah sana ve bebişine kalp atışlarını görmüşün, bunun mutluluğunu yaşa ve kendine şimdiden stres yapma tamammı.. inşallah bundan sonra herşey güzel olacak.. sen sadece kendine ve bebişe iyi bak....:))
Allah yardımcın olsun.. dualarım seninle ve tüm bebiş isteyenlerle..
inşallah bizlerde birgün bu mutluluğu tadarız.. Allah isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı bebişler nasip eylesin...

Canım benim çok sağol ....Mutlu olayım artık dimi aylardır mahvoldum üzüntüden....Rabbim herkese yaşatsın canım sanada dua ediyorum inan merak etme destekçilerimi bebek bekleyen arkadaşlarımı unutmuş değilim...Allahım herkese çifter çifter versin inşallah...Senin tedavin nasıl gidiyor bu arada biraz anlatsana...

yagmurcum INSALLAH ALLAH sana o hayalini kurdugun gunleride gosterecek canim bebisinin saglikli olmasina cok sevindim kendine cici bak canim

bak canım sana tavsiye artık bebişin yavaş yavaş senin duygularını yaşadığın olumlu olumsuz herşeyi hissetmeye başlıycak.Üzme annesi bebişi sen rahat olki o da rahatlasın.Aklına kötü şeyler getirme hep ne diyoruz POZİTİF OLLLL. Herşey güzel olacak . Ben en başından beri bebbişinin seni bırakmayacağını söylüyorum.Sen de kendine bunu kabul ettir artıkın kısssss. :eek:klava:
Ayyy kıyamaz teyzesi ona.... Şeniz
Canım ben beklemedeyim inşallah martta benim sıpa da bana tutunacak...Hayırlısııı.......a.s

canım benım ınan senle sevındım senle üzüldüm sırf senin için nete gırdım bu sevınclı haberını aldım şimdi cok sevınclıyım allahım uzun ömürlü saglıklı ve hayırlı evlat versin canım benımmm

yagmurcum INSALLAH ALLAH sana o hayalini kurdugun gunleride gosterecek canim bebisinin saglikli olmasina cok sevindim kendine cici bak canim

Canım benim inşallah ya şimdilik herşey yolunda ama yinede dualrınızı esirgemeyin benden olurmu??

bak canım sana tavsiye artık bebişin yavaş yavaş senin duygularını yaşadığın olumlu olumsuz herşeyi hissetmeye başlıycak.Üzme annesi bebişi sen rahat olki o da rahatlasın.Aklına kötü şeyler getirme hep ne diyoruz POZİTİF OLLLL. Herşey güzel olacak . Ben en başından beri bebbişinin seni bırakmayacağını söylüyorum.Sen de kendine bunu kabul ettir artıkın kısssss. :eek:klava:
Ayyy kıyamaz teyzesi ona.... Şeniz
Canım ben beklemedeyim inşallah martta benim sıpa da bana tutunacak...Hayırlısııı.......a.s

Doğru valla inan hakkınızı ödeyemem hepiniz söylediniz bebeğin seni bırakmayacak rahat ol diye...Bana destek olun nolur umutsuzluğa düşmeme izin vermeyin ben arada bi kafayı yersem beni silkeleyin .....Bu arada senin sıpayıda dört gözle bekliyoruz burda söylede çok bekletmesin bizi....Rabbim inşallah ikiz verirde bu sefer yaşadığın acıları hemencecik unutturur sana..İnşallah canım inan sana çok dua ediyorum...Öpüyorum bitanem kendine iyi bak....:1hug:

kıss hamişlerin duaları kabul olurmuş sen de bizlere dua et.Sen çıldırdıkça gel biz seni düzeltiriz bacım.Hepimiz dertleşmek için burda değilmiyiz ???....bak bebişi üzme ama haaaaa. Kötü Kazen Unutma çok teyzesi var onun...yoksaaa :eek:klava:

Hadi bakalım şimdi güüüüzel bi uyku çeeek.Bi nebze de olsa rahatladın.valla ben ha bire yanlış yazıyorum ,gözüm kapanıyoooo. :1closedeyes:
İnşallah doğum haberlerini de alıcaz...
İyi geceler sana da mercimeğine de......Şeniz

çok sevindim yağmurcum rabbin bebişini sana bağışlasın inşallah bizde en kısa zamanda yarım kalan mutluluğumu yaşarız rabbim izin verirse kendine iyibakki bebeişinde iyi olsun

canım çok sevindim.umarım rahat bir hamilelik geçirir ve bebeğini alırsın kucağına...bizler içinde dua et ne olur. allah bize de nasip etsin o duyguyu

Yağmur cum, öncelikle tebrik ederim canım. Bizler, böyle hamiş haberleri alınca, en az hamiş kalanlar kadar mutlu oluyoruz. Yüce Rabbim seni ve bebişini korusun. Allah ım bizlere de en yakın zaman da nasip etsin. Ben de 3. aşılamamın sonucunu öğrenmek için sabah hastaneye gidicem. Uyku tutmuyor bi türlü. İnşallah pozitif olur.

Allah tamamina erdirsin canim. cok sevindim bende. hicbirseyi kafaya takma stres yapma. hamileligin tadini cikar. maasallah ikinizede :nazar::emir_bebek:

Yağmurcum Için Rahat Olsun Artik... Bebişlerin Inatla Sana Sarildi O Yüzden şimdi Sarilma Sirasi Sende Umutlu Ve Mutlu Ol Aklina Kötü şey Getirme.... Allah Bebişini Nazarlardan Saklasin Hayirli Ve Sağlikli Olsun Bebeğin.

yağmurcuğum emin ol çok sevindim dualarımız boşa gitmedi inşallah sağlıkla kucağınada alacaksın ama lütfen şu kritik dönemde bol bol istirahat et seni çok öpüyorum tatlı hamişim darısı bütün isteyenlerin başına inşallah

Kızlar bugün çok sevinçliyim ve bu sevincimi sizlerle paylaşmak için fırsat bulur bulmaz bilgisayarın başına koştum......

Akşam üzeri doktora gittim 6.haftasını tamamlayan bebeğimin kalp atışlarını nihayet ultrasonda görebildim...Nasıl atıyodu bi görseniz pıt pıt öyle heyecanlandık ki eşimle ben hala şokunu üzerimizden atamadık...Allahım nasıl güzel bir duygu anlatamam rabbim herkese yaşatsın inşallah.....

Haftalardır ne ağladım ne gözyaşı döktüm yok değerlerim yükselmeyecek yok kese görünmeyecek yok kalp atışları görülmeyecek ...Çok şükür allahım bebeğimi bana bağışladı da gözümü yaşlı bırakmadı....

Her an herşey olabilir dedi ama doktor çok dikkat etmem lazımmış...12 Haftaya kadar düşük tehlikesi var hani benim bi değerlerim düştüya o ilerde düşüğe sebeb olabilirmiş......Sevincime biraz gölge düştü ama yinede mutluyum inşallah bişey olmaz diye dua ediyorum elimden başka bişey gelmiyor zaten...

Nolur sizde dua edin bana sağlıkla bebeğimi kucağıma alabileyim ona ninniler söyleyeyim yürüdüğünü koştuğunu okula gittiğini göreyim.....Allahım çokmu şey istiyorum bilmiyorum ....Rabbim kimsenin kucağını boşta bırakmasın hepimizin yüzünü güldürsün inşallah...

yağmurum canımın içi allah yüzünü güldürdü...nihayet canım bebişinin kalp sesinide duydun..allahım inşallah sonunuda hayırlısıylada getirirsin...bizler senin hep yanındayız..öpüyorum seni...Şeniz

X