ÇOK KÖTÜYÜM BÜTÜN HAYALLERİM YIKILDI😔

Adliye için sağlam dayınız yoksa zaten direkt elenirsiniz. Öyle ben torpilsiz kazandım diyenlere bakmayın. Yani 90 alsaydınız bile torpilsizlikten elenirdiniz.

Adliye için sağlam dayınız yoksa zaten direkt elenirsiniz. Öyle ben torpilsiz kazandım diyenlere bakmayın. Yani 90 alsaydınız bile torpilsizlikten elenirdiniz.
4 5 kere girip elenen daha sonra atanan gariban arkadaşlarım var. Torpilleri de yok. Kısmet bu işler. İnanıyorum ben. Atandığım zaman ise buraya yazacağım ☺️

Sonu surprizli film gibi oldu konuyu okumak. Baştan çok üzüldüm ilk yazılanlara sonra 70, 75, hayırlı olsun falan gördüm. Ve sonu güzel bitti. Sevindim ya cidden:dua:. İnşallah ikinizde atanırsınız.. Babanız tüm kayıplarınıza yeter bu hayatta, değerini bilin.

Kpssden 86 aldım. Dgsyi kazandım ilk 1000e girdim. Ama bunu anlatabileceğim bir BABAM yok... Vay be kızım afferin diyecek birim yok.

Gurur duyabilecek bir babam yok... Bu başlık beni nedense çok üzdü. Keşke babam olsaydı böyle deseydi de 5 yılda kazansaydım bu sınavları. Başarımı takan yok. Lütfen kıymetini bilin. Babanıza da helal olsun. Rabbim yokluğunu göstermesin. Mutluluklar diliyorum.

Kpssden 86 aldım. Dgsyi kazandım ilk 1000e girdim. Ama bunu anlatabileceğim bir BABAM yok... Vay be kızım afferin diyecek birim yok.

Gurur duyabilecek bir babam yok... Bu başlık beni nedense çok üzdü. Keşke babam olsaydı böyle deseydi de 5 yılda kazansaydım bu sınavları. Başarımı takan yok. Lütfen kıymetini bilin. Babanıza da helal olsun. Rabbim yokluğunu göstermesin. Mutluluklar diliyorum.
Üzülmeyin desem de elinde olmuyor insanin degil mi ama inanın sizi o kadar iyi anlıyorum ki küçük kız kardesim yks de derece yapti boğaziçi ünv dereceyle yerleşti biz delirdik çıldırdık sevinçten çünkü hayaliydi ama babam baba bile demek öyle yalandan tebrik etti kardesim cok kotu oldu ama alıştık biz artik yolumuza bakıyoruz.
Size birşey sormak istiyorum bu sene ben de dgs ye hazırlanıyorum türkçe m iyi durumda matematik te başlangıç seviyesinden başladım.2 yıllık cocuk gelişimi mezunuyum 4 e tamamlamak istiyorum siz nasıl çalıştınız neler yaptınız acaba?

Sizin konularınızı biliyorum çok zor şeyler yaşadınız
inşaAllah bundan sonraki süreçte güzel bir hayatınız olur
Bende KPSSye 3. Yıl kazandım sizde Ümit kesmeyin deneyin
Yeterli puanı aldım çok şükür şimdi ise alım bekliyorum. Çok teşekkür ederim cümlemizin güzel bir hayatı olur inşallah 🙏🏻🥰

Hep boyle kotumser misiniz? Bu kadar negatif enerjiyi nasil tasiyorsunuz? Iyi dusunun iyi olsun. Dunyanin sonu degil ya. Alt tarafi bir sinav. Sagliginiz yeribde olsun yeter ki. Bunda da vardir bir hayır. Belki daha iyi bir sey olacagi vardir. Hayatin planlarini bilemezsiniz. Ne kadar olumsuz bakiyorsunuz hayata. Bardagin hep bos tarafini gorenlerdensiniz galiba. Hep hayirlisini dileyin.
Hayır hep böyle kötümser değildim Tabiki. Ama yaşadıklarım normal şeyler olmadığı için kötümser olma mecburiyetinde kaldım diyelim... Ayrıca yeterli puanı da aldım çok şükür. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah.

bak bende ağlıyordum bugün hemşir arkadaş yatıştırdı " ben 6 senede memur oldum tüm şehirlere mülakatlara girdim dedi" oysaki ben sadece 1yılımı vermiştim

bak ne güzel arkanda baban var ilerde evde kalır sana onlardan maaşta. sen yine şimde uğraş ama öyle aslan gibi baban varken asgari ücretle bile geçinirsin

hem varya asgari ücretle 3 çocuk okutan nice insanlar var, asgari ücretli işe gir

eğer o olmazsa seneye dershaneye git

bu ülkede memur olmak biraz yıllar alıyor ümidini kaybetme
Haklısınız. O zaman biraz karamsar bakmışım olaya. Ama şimdi yeterli puanı aldım ve alım bekliyorum. Teşekkür ederim yorumunuz içinde 🙏🏻🤗

Sonu surprizli film gibi oldu konuyu okumak. Baştan çok üzüldüm ilk yazılanlara sonra 70, 75, hayırlı olsun falan gördüm. Ve sonu güzel bitti. Sevindim ya cidden:dua:. İnşallah ikinizde atanırsınız.. Babanız tüm kayıplarınıza yeter bu hayatta, değerini bilin.
Amin canım benim Allah razı olsun. 🤗

Tebrik ederim sizi. Çok güçlü bir kadınsınız bence . Bunu ta buradan hissettim ben. Siz başarının kıymetini bizlere göre daha çok bilirsiniz. Eminim ki siz çok iyi bir ebeveyn olacaksınız. Ve evlatlarınız var mı bilmiyorum ama varsa da çok şanslılar. Ayrıca sizi istemeden de olsa üzdüysem özür dilerim gerçekten. Dilerim hayatınızda çok mutlu olursunuz ❤️

torpil her yerde var ama herkes torpille gelmiyor bir yerlere. Alımlarda adalet mezunlarının önceliği var başvurduğunuz yerdi çok adalet mezunu başvurmuş olabilir. Hakkınızda hayırlısı olsun. Sınıf arkadaşlarım atandı 70 puan ile.
Valla bütün adliyelere bakıyorum adaletlilere öncelik veriliyor dense de en çok lise mezunları alınıyor. Siz inşallah ilk seferde atanırsınız.

Hayır hep böyle kötümser değildim Tabiki. Ama yaşadıklarım normal şeyler olmadığı için kötümser olma mecburiyetinde kaldım diyelim... Ayrıca yeterli puanı da aldım çok şükür. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah.
Tebrik ederim. Endiselerin yersizmis. Senin adina cok sevindim.

Sınavları hayatımızın tek sonuymuş gibi gördüğümüz için böyle oluyor stres den hastalık sahibi olursunuz çok doğru demiş hoca. Hayata bir yerden başlayın ve ayaklarınızın üstünde durun ister kpss olsun ister dgs. Hiçbir şey için son değildir.

Ozur dilerim ama depresyon gecmisiniz var, saçınızdaki derileri kanatacak kadar kopariyorsunuz ve bunlara rağmen sınavda bu kadar stres yapacağınızı tahmin edemediniz mi?
Sınavı bir sure rafa kaldırın bence. Psikolojiniz icin ciddi adımlar atın. Sonrasinda inanın hersey zamanla yoluna girecek. Hicbirsey sizden onemli degil

Yorumların hepsini okuyamadım daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama heyecan gerektiren olaylar, sınavlar gibi durumlardan yarım saat önce alınan dideral diye bi hap var eczanelerde reçetesiz olarak satılıyor kardeşime doktor sınavdan önce alması için önermişti ondan kullanmanızı tavsiye ederim böyle durumlar için onun dışında her zaman beterin beteri var hayatın ne getireceği hiç belli olmaz o yüzden canınızı sıkmayın bi kapı kapanır diğeri açılır

X