Çatlaklar çok kötü görünüyo yardım edin

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

acelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
7
0
39
8 yıllık evliyim 5 yaşında kızı 3 yaşında oğlum var doğumdan sora kaın bölgemde cok çatlaklik ve sarkma oldu ne yaptıysam gecmedi artık kendimi çok kötü hissetmeye başladım ne şizlerin bı öneriniz varmı bana ne yapmalığım

benimde çatlak ve sarkık çok kötü duruyor.ben spor yapmadım ama işe yarar diye düşünüyorum.ama çatlaklara bir çözüm yok bildiğim.pek yardımcı olamadım ama :)

Kizlar tv de duymustum karninizin sarkma sebebi karin kaslarinizi. Yirtilmasiymis, genel de dogum yaptiktn sonra ortaya cikip butun agirligin bele binmesi sonucu bel fitigina kadar giden bir olay.

Eger imkaniniz varsa ve bir daha cocuk yapmicam duyoesaniz mutlaka karin estetigini tavsiye ederim, sagliginiz icin sart. Ayrica tkrar maddiyata konu gelecek ama catlaklarin zaten cozumu var kizlar, buzlu terapi!!

ben ne hamileydim ne de şişman... zayıf sportif 18 yaşında 46 kilo ama abartısız kalcalarımdan başlayan bacaklarıma kadar uzanan catlaklarım var senelerdir üstelik esmer tenliyim onlarda beyazz neden cıktı bunlar :KK43: sizce bu kadar zaman sonra bi şekilde giderler mi ve en etkileyici olan tedavi nedir cidden mutlu sonuc ile karşılanan bayanlar varmı?? cvplarınızı bekliyorum

ben ne hamileydim ne de şişman... zayıf sportif 18 yaşında 46 kilo ama abartısız kalcalarımdan başlayan bacaklarıma kadar uzanan catlaklarım var senelerdir üstelik esmer tenliyim onlarda beyazz neden cıktı bunlar :KK43: sizce bu kadar zaman sonra bi şekilde giderler mi ve en etkileyici olan tedavi nedir cidden mutlu sonuc ile karşılanan bayanlar varmı?? cvplarınızı bekliyorum

Ya kahve limon karışımını uygulayacaksın uzun süre, ya da buzlu terapiye gidip kurutlacaksın. Çatlak konusunda lütfen bu kadar karamsar olmayın kızlar geçmez diye bir şey yokkkk

Çatlakların için birşey diyemem ama limon ve kahve karışımını bende burada duymuştum...
Karın bölgesindeki yağları eritmek için o bölgenin çalışması lazım...
Mekik karın bölgesini en güzel eritendir ama onuda çekmek... Yani ölüm gibi... :))
Belki inceltici jeller sürerek, streç folyo ile sarıp mekik çekebilirsin... Daha fazla terlemiş olursun...

Forumda yenisin sanırım, diyet bölümüne bir bak derim orada birçok arkadaşımızın paylaşımları var...
Çatlakların içinde vücut bakımı bölümünü inceleyebilirsin, en azından alternatif bişeyler bulabilirsin...

yorumlarınız için tşk ederim umudumu kaybetmedim :KK70: o kahve limonlu karışımını deniycem mutlu bi sonucla inş bidaha karşınıza cıkarım burada :KK70:

X