Cildim ölüyor Mu?

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
643
9
48
GÜNLERDİR ÇOK GERGİNİM HER KADIN GİBİ BENDE CİLDİME ÖNEM VERİRİMAMA SAKINAN GÖZE ÇÖP BATAR MİSALİ CİLDİM BERBAT OLDU. NEDENİNİ BİLMİYORUM.SADECE ÇENE BÖLGEMDE SİVİLCELENME OLDU. SİLİVCEMİ NE ASLINDA ONUDA BİLMİYORUM.SIÇRADIĞINI HİSSEDİYORUM.KULLANDIĞIM ÜRÜNLER BANA GÖRE HEP KALİTELİ ÜRÜNLERDİR. ŞU AN KULLANDIĞIM ROC TEMİZLEME SÜTÜ 3 Ü BİR ARADA OLAN, ROC TONİK VE NEMLENDİRİCİ VE KIRIŞIK ÖNLEYİCİ OLARAK TA ( OHP PELİTİNE 3 ) KULLANIYORUM.CİLDİMİN DİĞER TARAFLARI ÇOK ÇOK İYİ AMA ÇENE BÖLGEM BERBAT. BİR ARKADAŞIM MALÜM DELİKAFA KALİTELİ ÜRÜNLER ÖNCE DERİ ALTINDAKİ SİVİLCELERİ DERİ YÜZEYİNE ÇIKARIR SONRA GEÇER DEDİ. VE AYRICA DÜN AKŞAM LİMON SUYU VE ZEYTİNYAGINI KARIŞTIRIP CİLDİME SİVİLCELİ BÖLGELERE SÜRDÜM 1 SAAT BEKLETTİM AMA SONUÇ BERBAT.DAHA ÇOK KIZARIKLIKLAR OLDU VE İNAN ÇOK GERGİNİM.FİKRİ OLAN ARKADAŞLARDAN YARIM BEKLİYOR VE ÖPÜYORUM.

elma sirkesine sıcak su kat pamukla iyicene sil yüzünü her akşam bide gül suyuyla sil kumpirim ben makyaj yapmam ama bunları kullanırım iyi geliyo eğer bulabilirsin alkollü mendilllede her akşam sil peşinede gül suyuyla süper oluyo:mymeka:

iş yeri hekimine söyledim. ve bana İMEX dında bir sabun ve onun kremini önerdi.Bunlar sorunlu cilt ve sivilce içinmiş. kremi fondöten gibiymiş ve antibiyotik etkisi varmış bu ilacı bilen yada kullanan var mı?

ben kullandım canım imexin kremini .bnm de sorunlarım wardı biras cildimle ..bana hiç bi faydası olmadı..o kadr çok doktora gttim yokk geçmedii.. en son benzamycin adında bi ilaç kullanıorum..geçti bnm..sor istersen her ilac her cilde ii gelmeebilir..bnce doktora gitt tatlım..bi de cildini temiz tut ben de gül suyu kullnarırm

kumpir bir muddet yuzunu temizleme sutuyle degilde temizleme jeliyle yika ve hergun iki defa sadece sivilcelerin ustune alkol sur ve sakin kurcalama .inan bana bir hafta icinde gecektir.ayni sorun bir aralar bende oldu.boyle kurtuldum.

Şimdi sana yazıcaklarımı mutlaka yap cildinde bir sürü sivilce olan ve hepsi geçen birisi olarak yazıyorum: Cildini sabah ve akşam güzelce temizle sabun kullanıcaksan eğer dove'u önerebilirim yüz yıkama jellerinede sakın okadar para verip benim yaptığım aptallığı yapma! gece yatarken portakal yağı(ucucu) ile bepanthene plus kremi karıştırıp sivilcelerinin üzerine yedirerek sür hatta bir tabaka halindede yatabilirsin gündüz dışarı çıkarken mutlaka güneş koruyucu kerem kullan kışın bile!(en az 25 faktörlük)böylelikle hem sivilcelerin geçmeye başlayacaka hemde izleri azalıcak ama kesinlikle sivilcelerine dokunma eğer sıkarsan ki muhtemelen biraz oynamışsındır geçmesini kesinlikle bekleme ve hatta dahada artmasına sebep olursun bu yazdıklarımı mutlaka geçene kadar yap bir sorun oldumu yine bana mesaj yazabilirsin...

kumpir gecmis olsun ama birde isvec surubunu dene alkollu olani harika faydalsi oluyor sivilceleri kurutuyor ve ada cayini kaynat ve cildine killi toprakla sur 15 dakika beklet yika cok memnun olacan

X