çikolata sepeti

tebessum77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
2.523
30
bu çikolata sepetini annemle birlikte yaptık .
bir sepete tül kesip uygun bir şelilde diktik sapı ve kenarlarını kurdela ile süsledik ve üzerine kurdeladan güller yaptık
size bebeklerinizin şeker çikolata sepetlerinizi kendiniz yapabilirsiniz

dscn1501nt2.jpg

çok güzel olmuş cnm
eh bizede ikram edersin içinde bebiş çukulatası artık:)

bu bebekleride çikolatanın üzerine kurdela ile tuturup bebek çikolatasınıda kendim yapacağım.

bu bebekleri istanbulda oturanlar eminönünden bulabilirler tanesi 25 kuruş

dscn1513hv7.jpg

bu bebekleride çikolatanın üzerine kurdela ile tuturup bebek çikolatasınıda kendim yapacağım.

dscn1513hv7.jpg

ah cnm denizli nereeeee ist nere
ama sülalem ist hamiş oluyum aldırırım kesin çok tatlılar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ayy çok güzeller istanbulda böyle şeyler bulmak kolay burda bu kadar çeşit olmuyo malesef fiyatıda iyiymiş.

biz de kendimiz yaptık sepetimizi şekerlerimizi ve kapı süsümüzü ama resim çekmedik daha çekince bende koyarım....

dscn1513hv7.jpg

canım çok ŞirinLer eminönünden almıştık daha önce ßirde ßence kurdelayla çikolataya bebişleri eklerken isimİni ve doĞum tarihinide yaz bebişİnin çok güzeL duruyor ßiz öyLe yapmı$tıkyerimseniben

canım çok ŞirinLer eminönünden almıştık daha önce ßirde ßence kurdelayla çikolataya bebişleri eklerken isimİni ve doĞum tarihinide yaz bebişİnin çok güzeL duruyor ßiz öyLe yapmı$tıkyerimseniben

çok sağol canım güzel bir fikir ismini yaazmak

çok şekerler ya kesin bende yaparım oğluşuma...
maviside çok tatlı olur..
tam olarak o bebişlerin boyutu ne kadar bende ankarada bulabilirsem alırım

Allahimdan Tek Dileğim Burada Benim Gibi Bu Günleri Görmeyi Bekleyen Tüm Arkadaşlarima Da Nasip Etsin Inşallah.........

çok şirinler canım yaa. bayıldım.tam olarak nereden aldın eminönünde.

eminönünde yeni caminin arkasında peynir ve kuruyemiş satılan bir sokak var oradan gir sağda kurukahveci mehmet efendinin dükkanının yanındaki sokakta sıff bu tür süsleri satan dükkanlar var

Ben çikolatayi Güzel Bi Yerden Aldim Güzel Ama Ben Buzdolabi Süsü Yaptirdim Yağmoşa Midyenin üzerinde Küçük Bi Kiz çocuğu üzerindede Hoşgeldin Yağmur Bebek Yzan Hediye Ve Taki Takanlara Verdik
150 Tane Yetmiştii

X