Çatlatma iğnesi

Eklentiler

• IMG_1029.jpeg
    IMG_1029.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 22
Benimde bu ay olmazsa hsg çekilecek de ben çok korkuyorum hsgden
Korkudan bir şeyi yok canım. Ne olup bittiğiniz anlamıyorsun bile. Narkozla yaptılar bana. Ama tedirgindim sonuç ne çıkacak diye. İyi düşün kötü şeyler gelmesin aklına. Temiz çıkar inşallah

Bu ovülasyon testinden yapmak istiyorum da siz daha önce yaptınz mı doğru sonuç veriyor mu uygulaması nasıl oluyor bilgisi olan var mı?

Bu ovülasyon testinden yapmak istiyorum da siz daha önce yaptınz mı doğru sonuç veriyor mu uygulaması nasıl oluyor bilgisi olan var mı?
Evet yaptım ben doğru sonuç aldım üstelik pcosluyum fakat klomen çatlatma iğnesi falan kullanırken ovulasyon testine gerek duymadım

Evet yaptım ben doğru sonuç aldım üstelik pcosluyum fakat klomen çatlatma iğnesi falan kullanırken ovulasyon testine gerek duymadım
Ya biz tutturamadık sanırım. Çatlatma iğnesi sonrası vücudum allak bullak oldu. Kaşık ağrısı, bel ağrıs. İğneyi olduktan sonra 36 sonra ilişki dedi doktor. Yaptık da sonra gün aşırı oldu ilişki. Yakalayamadık mı acaba diyorum çatlamayı anlamadım

Ayrıca benim ilaç klomen değil. Şimdi tekrar başladım Letu 2.5 mg diye bi ilaç( meme kanseri tedavisinde) kullanılıyormuş normalde. Gebelikte de kullanılıyormuş

X