Çatlatma iğnesi olanlar toplanabilir mi

Az önce bir yorum okudum doktorla yaptığı olmamış ilaç ve iğne fazladan kalınca diğer ay kendisi takip ederek evde yapmış ve hamileymiş
onu ben de gördüm ya 😂😂 esime söyledim kızdı ama😂 kötü bir sey olur diye korkuyor. 🥲🥲

yaa ne güzel 🥲🥲 inşallah biz de yasarız bu güzel tecrübeyi 🥲🥲
İnşallah 2 yıldır istiyoruz eşimle ama bende troid var prolactin falan yükseliyor falan bir türlü olmuyor 2-3 ay önce kimyasal geçirdim doktor stres yapma diyor ama olmuyor eşim 5-6 ay falan bekleyelim olmazsa doktora tekrar gideriz diyordu ama benim iyice psikolojim bozuluyor o yüzden bekleyemedim denemek istedim

İnşallah 2 yıldır istiyoruz eşimle ama bende troid var prolactin falan yükseliyor falan bir türlü olmuyor 2-3 ay önce kimyasal geçirdim doktor stres yapma diyor ama olmuyor eşim 5-6 ay falan bekleyelim olmazsa doktora tekrar gideriz diyordu ama benim iyice psikolojim bozuluyor o yüzden bekleyemedim denemek istedim
inşallah güzel sonuc alırsınız siz de 🥲 çok zor bir süreç. Allah hepimize sabır versin bu süreçte 🙏🏻

Aynen stres yapmamak ta önemli tabi bi şu test yapma işlerini yapsak zihnimizi başka yerlere yönlendirsek herşey düzelicek ama insan isteyince sabırsızlıktan ne yapacağını şaşırıyor
aynen öyle. tüm süreçte ne oluyor acaba şu an diye merak ediyorum. o yüzden de sürekli test yapmak istiyorum

Merhaba bende çatlatma iğnesi oldum ve bugün 16. Günüm. 13. Günde kanamam oldu. 2 gün sürdü. Dün test yaptığımda ise 2. Çizgi silik çıktı. Hamile miyim sizce? İğnenin etkisiyle pozitif çıkabileceğini okudum ama bugün 16. Gün. Acil yardım!!!!!!
Canım ben 12. Günde net çizgiyi gördüm iğne etkisi sandım ama değilmiş hamileyim şu an bence sen de hamilesin görünüşe göre 16 gün olmuş iğne miğne kalmamıştır🥹

Normalde bende 10.gün çok silik çıkar 11. gün tamamen negatif olurdu bu sefer 12.günde hemen çıkınca çok heyecanlandım ilk kanda 45 çıktı beta iki gün sonra verdiğimde 159 çıktı doktorum evet hamilesin dedi çok şükür bugünümüze şu an 5 haftalığız 🥰 6 mayısta kontrole gideceğim bakalım kalp atışını duyabilcekmiyiz🥹 Burayı sürekli okurdum herkesten kendime bi pay çıkarmaya çalışırdım bunları yazmak ta nasip oldu çok şükür Rabbim isteyen herkese nasip etsin en kısa zamanda ❤️❤️
Merhaba, öncelikle çok sevindim, sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim. Benim de bugün 14. Günüm, regli günüm aslında ama bazen 26 bazen 27 günde bir olduğum için yarın da regli olabilirim. Ama hiç bir regli belirtim yok . Ama başka belirti de yok. Sadece göğüslerim şişti büyüdü ve ağrıyor. Ama bu ilaçlardan da olabilir. Sizin var mıydı belirti acaba?

çok teşekkür ederim canımm amin inşallah 🥰🙏
Şimdi ben sürekli klomen ve ovitrelle kullandığım için benimde göğüslerim acıyordu her seferinde hamilelik belirtisi sanıyordum ama sonra regl oluyordum bu seferkinde göğüslerimde daha değişik bi acı var sadece uç kısımlarında sızı şeklinde bi de büyüdüğünü hissediyorum ve kasık ağrılarım çok oldu hala bulantım falan yok çok şükür başka bi belirtim yok henüz

çok teşekkür ederim canımm amin inşallah 🥰🙏
Şimdi ben sürekli klomen ve ovitrelle kullandığım için benimde göğüslerim acıyordu her seferinde hamilelik belirtisi sanıyordum ama sonra regl oluyordum bu seferkinde göğüslerimde daha değişik bi acı var sadece uç kısımlarında sızı şeklinde bi de büyüdüğünü hissediyorum ve kasık ağrılarım çok oldu hala bulantım falan yok çok şükür başka bi belirtim yok henüz
Benim de ilaçlardan olmuş ve malesef bugün regli oldum. Dilerim sağlıklı bir hamilelik geçirir ve sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucağınıza, bana da dua edersiniz tabi bu arada 🥰

Benim de ilaçlardan olmuş ve malesef bugün regli oldum. Dilerim sağlıklı bir hamilelik geçirir ve sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucağınıza, bana da dua edersiniz tabi bu arada 🥰
Amin canımm çoook teşekkür ederim dua da ederim tabiki de canım benim sakın ümidini kaybetme vazgeçme eninde sonunda sizi bulacak o mucize sadece zamanı var daha demek ki ❤️ Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻🤲🏻🥰🥰

X