ÇATLATMA İĞNESİ 10. GÜN

Bu arada klonmeni hepsini bitirmeden yumurta 20 milim e ulaşır mı yani ilacın hepsini bitirmeden yumurtası olgunlaşan var mı? Olabilir mi?

Tabi canım kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap💚
Canım bugün bende böyle çıktı 11.gün negatife dönmüştü sabah kaset test yaptım onda da negatif ama burda böyle kafam karıştı sanki silik çizgi var

Eklentiler

• IMG_4458.jpeg
    IMG_4458.jpeg
    277,1 KB · Görüntüleme: 277
Canım bu çizgi hemen mi belirdi bekledikten sonra mı
sabah kaset test yaptım hiçbir şey göremedim ama içimde bi his vardı erken gebelik aldım hemen çizgi belirdik 3 dk içinde. Gerçekten her an adet olacakmışım gibi ağrı var bakalım hayırlısı bide dün belim ağrımıştı hatta eşime çiğnettim 😂

sabah kaset test yaptım hiçbir şey göremedim ama içimde bi his vardı erken gebelik aldım hemen çizgi belirdik 3 dk içinde. Gerçekten her an adet olacakmışım gibi ağrı var bakalım hayırlısı bide dün belim ağrımıştı hatta eşime çiğnettim 😂
Benimde belimde batma gibi bir şeyler olmuştu dün, bugün de adet ağrısı gibi ağrılar giriyor göğüs uçlarım normalde yok (🤭) bu sabah aşırı belirginlerdi göğüs ağrım yok ama şişlik hissediyorum bilmiyorum kendi kendime mi uyduruyorum bunları ama kendimde fark ettiğim değişiklikler bunlar

Benimde belimde batma gibi bir şeyler olmuştu dün, bugün de adet ağrısı gibi ağrılar giriyor göğüs uçlarım normalde yok (🤭) bu sabah aşırı belirginlerdi göğüs ağrım yok ama şişlik hissediyorum bilmiyorum kendi kendime mi uyduruyorum bunları ama kendimde fark ettiğim değişiklikler bunlar
Bence bi test yap canım aynı belirtileri yasıyoruz

X