Çatlaklar çatlakları %50 azaltalım mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Sevindim walla senin adına inş 3. de tamamen gider darısı bizim gibilerin başına
Canım sen sormuştun yaaa beyaz çatlaklar için onlarda farklı bir tedavi yapıyoruz demişler sonuç Nasıl oluyormuş peki yüzde kaç etkiliymiş rica etsem sorar mısın

Onu sordum canım. Deriyi tamamen kanatıyoruz, yakıyoruz ve kendi kendine iyileşmesini bekliyoruz dedi. Biraz daha acili ve kanlı bir yontemmis. Bir de mesela benimki 3 seansta bitecekse beyaz çatlak 5 seansta bitiyormuş ve en az %50 oranda iyileşme oluyormuş.

İnşallah hayırlısıyla hepimiz kurtuluruz bu illetten ya, emeklerimiz bosa gitmesin...

Onu sordum canım. Deriyi tamamen kanatıyoruz, yakıyoruz ve kendi kendine iyileşmesini bekliyoruz dedi. Biraz daha acili ve kanlı bir yontemmis. Bir de mesela benimki 3 seansta bitecekse beyaz çatlak 5 seansta bitiyormuş ve en az %50 oranda iyileşme oluyormuş.

İnşallah hayırlısıyla hepimiz kurtuluruz bu illetten ya, emeklerimiz bosa gitmesin...
Saol canım tekrar soruyor olabilirim kusura bakma ama tedavinin adı neydi unuttum

Canım 2defa seans yaptırma şansım oldu. 2 hafta içinde 3.seansa gireceğim, inşallah son olur :) gözle gorulur derecede duzelme var. Çukur gibi görünmüyor artık. Sadece derimde kırmızı bir leke varmış gibi görünüyor. Hani sivilce olur da iyileşir sonra deride bir süre kırmızı bir renk kalır ya aynen öyle. O da zamanla geçer inşallah. Bu Hafta içi de eşimden uzaktaydım. Hafta sonu bir gördü vayy çatlaklar gitmiş dedi :) çok sevindim.
bi resmini koysaydın madem çatlakların gitmiş

Kızlar ben kalemlerden en çok revitol çatlak kremi ve lierac çatlak serumu etkili diye biliyorum bilenler paylasabilir mi?

Bitsin artik bu cilee. bende cok catlagim. vucudu fircalamak azda olsa ise yariyor kahve limon ise cildi guzellestirmeye yaradi sadece. her dustan sonra islakken bebek yagi suruyorum dahada catlamamak icin. vucudu fircalamayi deneyin derim haftada birde olsa yapin

Bende dermaroller kullanmaya başlıcam çatlaklar için..basenlerimde var malesef..Kendim yapmayı düşünüyorum ama Ankarada bu işlemi kısa sürede en azından azaltacak güvenilir merkezler varmı bildiğiniz?

Bende dermaroller kullanmaya başlıcam çatlaklar için..basenlerimde var malesef..Kendim yapmayı düşünüyorum ama Ankarada bu işlemi kısa sürede en azından azaltacak güvenilir merkezler varmı bildiğiniz?
Kardeş dermoller bende leke bıraktı sanırım deriyi ezdigim için

Bende onu denemek kendim yapmak istiyorum. becerebilir miyiz acaba?

Bende onu denemek kendim yapmak istiyorum. becerebilir miyiz acaba?
Benim tecrübem var kızlar normalde leke tedavisindede kullanılıyor benim cildim hassas çok üst üste yapınca korktum baya geç iyileşti ama leke kalmadı azar azar kendi yapınızı gözlemleyerek yapın bide mutlaka bir krem yada yağ kullanın

ben de dermarolleri kullanmayı başladım ,, ama çok bastıramıyorum çok acıyor ,, işte yavaş yavaş gidiyorum.

Merhaba hanımlar bebeğim iki aylık hamilelik çatlaklarından bende muzdaribim toplamda 15 kilo aldım 9 gitti 6 kaldı kilo verip sıkılaşınca tedavi ettirmeyi düşünüyordum ama konuyu görünce merak ettim. Dermoroler nasıl seçiyorsunuz nerden alıyorsunuz uç uzunluğuna nasıl karar verdiniz. Bende evde başlasam yardımı olur diye düşünüyorum

Merhaba hanımlar bebeğim iki aylık hamilelik çatlaklarından bende muzdaribim toplamda 15 kilo aldım 9 gitti 6 kaldı kilo verip sıkılaşınca tedavi ettirmeyi düşünüyordum ama konuyu görünce merak ettim. Dermoroler nasıl seçiyorsunuz nerden alıyorsunuz uç uzunluğuna nasıl karar verdiniz. Bende evde başlasam yardımı olur diye düşünüyorum
Bence siz doktora gidin zayıflamayı beklemeyin bir arkadaşta hamilelikten sonra kırmızıyken doktora gitti ve kırmızı olduğu için doktor %100 bile geçebilir demiş bence zaman kaybetmeyin

uzun vadede kabuklaşıp dökülmüyormu peki..yağ filan kullandınızmı
Yok yağ kullanmadım sanırım titanyum 100 mu 1000 ignelimi ne ondan almıştım o bölgede kararma yaptı dökülme olmadı sanırım bende ve çok yapmadım 10 kez denedim ve sonuç alamadım ben

Selam konuyu acan arkadas ne yaptı acaba degisim varmı catlaklarda?
canım merhaba.
konuyu açtım ama maalesef roller falan yapmaya başlayamadım.çünkü benim fazlaca bir kilo problemim var ve ilk derdim o oldu. biraz zayıflayıp sıkılaşınca ilk işim çatlaklar olacak ve güncelleme yapacağım :)
şimdilik konu pasif.
takipte ol:KK39:

X