Çapa’nın Gururu Sendromu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşın savcılığa şikayet ettiği kişiler olursa ( ki takipsizlik çıkar ) konu sahibinin kimliğini bi bana da çıtlatsan bakalım da baba bu evleri niye kızının üstüne yapıyormuş? ne kadar vergi ödemiş ? Ne beyanname vermiş ? Bu evler sürekli kızının üstüneyse bankaya ne teminat veriyormuş bir incelensin bakalım. Belki sonra olası alacaklılarından tasarrufun iptali açmak isteyen olur.
Evi çoluğunun çocuğunun üstüne yapan müteahhit tabiki de mal kaçırmak için yapmıyordur ya siz ne kötü kalpli insanlarsınız böyle düşünen varsa da kınıyorum
Ben kendisini bana yazdığı uslupsuz mesaj için şikayet etsem yine takipsizlik çıkar mı?

Arkadaşın savcılığa şikayet ettiği kişiler olursa ( ki takipsizlik çıkar ) konu sahibinin kimliğini bi bana da çıtlatsan bakalım da baba bu evleri niye kızının üstüne yapıyormuş? ne kadar vergi ödemiş ? Ne beyanname vermiş ? Bu evler sürekli kızının üstüneyse bankaya ne teminat veriyormuş bir incelensin bakalım. Belki sonra olası alacaklılarından tasarrufun iptali açmak isteyen olur.
Evi çoluğunun çocuğunun üstüne yapan müteahhit tabiki de mal kaçırmak için yapmıyordur ya siz ne kötü kalpli insanlarsınız böyle düşünen varsa da kınıyorum
Ohhh birisi içimdekileri söyledi.

Haklısınız ben derdimi anlattım, hesabı kapatıp gideceğim. Takıldığım nokta sahte doktorluk, baba parası yemem ve paragöz olmakla suçlanmamdı. Gerçekten vaktim yok ama söylemesem içim rahat etmeyecekti. Seviyesini koruyan ve yorumlarıyla yardımcı olmaya çalışan tüm kadınlara teşekkür ederim. Hayatındaki eksiklikleri bu forum üzerinden saldırarak gidermeye çalışanlara da şifa dilerim. İyi akşamlar 💕
Hesabı kapatınca is bitiyor sanıyorsun degil mi 🤣🤣🤣

O değil de dermatologsanız benim bebeğimin derdini de bir dinleseniz. Çarenin nereden bulunacağı belli olmaz. Ankara’da 100 dermatolog varsa 50’sini gezdik çare olmadı.

2022 mezunuyum bizde öyle deniyordu ve sizin dediğiniz ilk tusta 75+ alan arkadaşım olmadı, 70-75 arası alan oldu ancak plastik cerrahi ve dermatoloji yazan olmadı, büyük şehirlerin puanları 75+ ve plastik-dermatoloji isteyen arkadaşlarım ve ben şubatta yerleştik neden takıldınız

50. Dönem/ 51. Dönem mezunuyum gibi bir şey söylemeniz gerekiyordu. Lise mezuniyeti gibi 2022 mezunuyum değil. Sizin polarlarınızda bir sayı yazar. O döneminiz demek. 75+ alan zibilyon tane arkadaşım var. Hatta birisi etlik dermatolojide.

Söylediğiniz şeyler birbiri ile tutmuyor ona takılmış olabilir miyiz? Sizinle aynı sene mezun olmuşuz. Biz Eylülün ikisinde atandık doktor hanım. Tusumuzda atamamızdan bir hafta sonrasıydı. Bu ne demek biliyor musunuz? Altı ay zorunlu görev yapamazsınız demek. Çünkü diğer tustan önce görev yerinize başlamanız gerekirdi. Tus da malum senede iki kere yapılıyor.

İnternler şubat/mart tusuna giremez. Girse de tercih yapamaz diplomaları olmadığı için. Girdikleri ilk tus Eylül tusudur. Eylül tusunda her zaman daha fazla kadro açılır birkaç istisna dışında. Bizim girdiğimiz hiçbir tusta da bu istisna olmadı. Siz ilkbahar tusunda dermatolojiye yerleşirken ben aile hekimliğine başladım. O yüzden bana bilmiyormuşum gibi akıl vermeye kalkmayın. Aynı dönem mezunuyuz. Ben size sonuç belgelerimi atabilirim? Siz benimle paylaşabilir misiniz?

Kesin bizizdir bacım :KK53: Niloya bacım bizimle de yapamıyor bizsiz de
Kuzum ben sana seçim öncesi diyorum ki iktidarı tutmuyorum bu enflasyonda nasıl tutayım diyorum ne çıkarın kesildi diyordunuz beni suçluyordunuz bak seçimlerde birçok insan benim gibi düşündü harita değişti uzaktan yakından partiden bana gelen hiçbir şey iken suçladınız neyse gerçek hayatta tanımadığınız için reelde beni tanısan objektif olduğumu bilirdin

Ben babama güvenmediğim için hepsinin vergisini tek tek ödeyip kontrol ettiriyorum merak etmeyin. Kullanmamayı seçtiğim paranın vergisini kaçıracal değilim. Devletimi sevmesem çoğu yeni mezun gibi yurtdışına giderdim

Ben de seviyesizlik yaptığım için özür dilerim ancak bir tane yapıcı mesajınız yoktu sadece negatif söylemleriniz oldu normal olduğunuzu mu düşünüyorsunuz
Yazdığınız aşırı çirkindi ama kadınlardan nefret etmenizi anlıyorum ama çok ağırdı. Size önerim psikanalizden geçmeniz, kadın düşmanlığı baba ile olan bağ vs anne ortada hiç yok bunlarn değerlendirilse çok daha mutlu olursunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X