Lazer Epilasyon Buz Lazer Epilasyon Yaptıranlar ?

bayanlar ben daha önce koltuk altı için alexendrite yaptırmıştım ve tamamen ordaki tüylerden kurtuldum.Fakat sonrasında sanırım ter bezlerimi bozdu, kışın bile koltuk altım terlemeye başladı.
Şimdi genital & bikini & kollarım & bacaklarım için düşünüyorum ama soprano buz lazer mi yoksa alexdrite mi yaptırmalıyım ? Bir de yan etkisini gören oldu mu acaba genitalde ya da başka bölgelerde ?
Ben alexandrite yaptırdım kollarımda sarı tüyler kaldı gözükmüyor diğer yerlerde genitalde ayva tüylerim kaldı özel clnc medilifa gittim muhakkak kliniğe veya hastaneye git önceden bir güzellik merkezine milyarlar yatırdım ve bütün emeğim çöp oldu buz lazeri bilmiyorum ben alexandrite ile kurtuldum hormon sorunlarım olmasına rağmen şuanlık bir tekrarlama yok .

Ben 2 yıldır Gaziantep' te buz lazer yaptırıyorum. Hiçbir sonuc alamadım. Ağrısı cok az ama ise yaramadıktan sonra ne onemi var. Kimseye Tavsiye edemem. Cihaz da soprano ice idi.

Ben alexandrite yaptırdım kollarımda sarı tüyler kaldı gözükmüyor diğer yerlerde genitalde ayva tüylerim kaldı özel clnc medilifa gittim muhakkak kliniğe veya hastaneye git önceden bir güzellik merkezine milyarlar yatırdım ve bütün emeğim çöp oldu buz lazeri bilmiyorum ben alexandrite ile kurtuldum hormon sorunlarım olmasına rağmen şuanlık bir tekrarlama yok .
bacaklarında veya lazer yaptırdığın diğer bölgelerinde cildinde kuruluk oldu mu peki ? Bir arkadaşım kuruttuğunu söyledi.

bıyık için peki buz lazer yaptırdın mı ? faydası olmaz mı acaba ?
Buz lazer SOPRANO PLATİNUM cihazı inçe kıllarda çok etkin diye biliyorum bıd doktordan dinlemiştim, onu deneyin iğneli mi kaldı yıl2018. Ama ucuz taklit cihaz çok ortalıkta orijinal olanı bulun.

Merhabalar bende başlamayı düşünüyorum da. Her zaman gittiğim güzellik merkezinde ağda yaptırıyordum buz lazer aleti getirmişler. Sitede ismi yok ama 1.200 kadar istediler Sizce uygun mu yoksa sitede ismi yok diye gitmemeli miyim?

Not: Başka bir yer 2.300 istedi sitede ismi var ama bana biraz tuzlu geldi ne dersiniz?
Orijinal olmayan cihaza gidip kazıklanma. Uzak dur.

Ben 2 yıldır Gaziantep' te buz lazer yaptırıyorum. Hiçbir sonuc alamadım. Ağrısı cok az ama ise yaramadıktan sonra ne onemi var. Kimseye Tavsiye edemem. Cihaz da soprano ice idi.
Canım Alya'da mi yaptiriyorsun soprano ice bir tek orda varmış bende gitmeyi düşünüyorum

bayanlar ben daha önce koltuk altı için alexendrite yaptırmıştım ve tamamen ordaki tüylerden kurtuldum.Fakat sonrasında sanırım ter bezlerimi bozdu, kışın bile koltuk altım terlemeye başladı.
Şimdi genital & bikini & kollarım & bacaklarım için düşünüyorum ama soprano buz lazer mi yoksa alexdrite mi yaptırmalıyım ? Bir de yan etkisini gören oldu mu acaba genitalde ya da başka bölgelerde ?
ben buz lazere gidiyorum tüm vücut 5.seansım bitti ve gerçekten çok memnunum bacaklarım çok az kaldı çıkanlarda beni rahatsız etmiyor çok belli de olmuyor kollarda bacak kadar etkili sonuç görmedi bikini bölgesi de çok iyi sonuç verdi

merhaba ben daha önce alex lazer oldum gerçekten çok iyiyidi fakat il dışında olduğu için bi daha gidemedim sonra yaşadığım yerde diod lazer için anlaştım ilk seansımı yaptırdım ilk önce özel bölgeyi traş ettiler iyice tüyler görünmeyene kadar sonra işlemi yaptılar.bi gün sonra tüyler çıkmaya başladı belirgin bir şekilde alex ile incelmişti şimdi ise sanki traş bıçağı ile yapmışsın gibi bir de lazer makinesinin üstünde adı falan yazmıyordu sanki ters giden bi şey var bırakıcam daha yaptıranlar yazr mısınız sizin de böyle mi oldu azalan tüylerim çoğalmasın

Bende ozel klinik medilifea gitmeyi dusunuyorum suan bittimi durumunuz nedir? Buz lazer denediniz mi hic?

ben buz lazere gidiyorum tüm vücut 5.seansım bitti ve gerçekten çok memnunum bacaklarım çok az kaldı çıkanlarda beni rahatsız etmiyor çok belli de olmuyor kollarda bacak kadar etkili sonuç görmedi bikini bölgesi de çok iyi sonuç verdi
Burda hep olumsuz yorumlar var markasi neydi cihazin?

Bende ozel klinik medilifea gitmeyi dusunuyorum suan bittimi durumunuz nedir? Buz lazer denediniz mi hic?
Hayır alexandrite ile sonuçladık buz lazer nasıl bilmiyoreum çevremde şuan yaptıran biri olmadığı için size yardımcı olamayacağım.Deneme atışı uygulaması var gidip sorsanıza sizin için faydalı olcağını düşünüyorum.

Alexandrite veya buz lazerde uzaktan mi atis yapiliyor acaba yoksa teninize degiyor mu hijyenik mi yani

İzmirde gittiği yerden memnun olan var mı? Bir yer buldum buzlazer.comdan ama fiyatları ucuz olduğu için kafam karıştı. Cihaz orjinal ama fiyatın bu kadar ucuz olması beni düşündürüyor :110:

X