Burun estetiği pişmanlığı

Bir fotoğraf paylaşın görelim, ben de ilk ay hiç beğenmedim. 10. Ayım ve çok beğeniyorum

2,5 aydır bir kez olsun iyi ki demedim. Beklentimin dışında saçma sapan asimetrik küçük bir burun oldu zaten. Doğal görüntüm gitti. Bebek gibi olsam neye yarar? Aynada gördüğüm kişi ben değilim ki. Beni ben yapan bütün kusurların gittiğini hissediyorum meğer en havalısıymış kusurlu olmak. Canım öyle acıyor ki. Çok zor süreçlerden geçtim ama hiçbiri bu kadar acıtmadı canımı. Bazen aynaya baktığımda eski yüzümü göreceğimi sanıyorum gayriihtiyari. Çok çok özledim eski yüzümü. Geri gelmeyeceğini bilmek beni her saniye ateşlere atıyor. Belki bu işe kalkışmayı düşünen varsa vazgeçsin diye yazıyorum bunları. Çok büyük bir sorununuz yoksa inanın değmez. İçimde kendimin cenazesiyle yaşıyorum sanki. Bu ihaneti yaptığım için asla affetmeyeceğim kendimi

Son düzenleme:
Ben sizin burnunuzu merak ediyorum
2,5 aydır bir kez olsun iyi ki demedim. Beklentimin dışında saçma sapan asimetrik küçük bir burun oldu zaten. Doğal görüntüm gitti. Bebek gibi olsam neye yarar? Aynada gördüğüm kişi ben değilim ki. Beni ben yapan bütün kusurların gittiğini hissediyorum meğer en havalısıymış kusurlu olmak. Canım öyle acıyor ki. Çok zor süreçlerden geçtim ama hiçbiri bu kadar acıtmadı canımı. Bazen aynaya baktığımda eski yüzümü göreceğimi sanıyorum gayriihtiyari. Çok çok özledim eski yüzümü. Geri gelmeyeceğini bilmek beni her saniye ateşlere atıyor. Belki bu işe kalkışmayı düşünen varsa vazgeçsin diye yazıyorum bunları. Çok büyük bir sorununuz yoksa inanın değmez. İçimde kendimin cenazesiyle yaşıyorum sanki. Bu ihaneti yaptığım için asla affetmeyeceğim kend
Ben sizin burnunuzu baya merak ediyorum sürekli forum açıyorsunuz atar mısınız

Ben sizin burnunuzu merak ediyorum
2,5 aydır bir kez olsun iyi ki demedim. Beklentimin dışında saçma sapan asimetrik küçük bir burun oldu zaten. Doğal görüntüm gitti. Bebek gibi olsam neye yarar? Aynada gördüğüm kişi ben değilim ki. Beni ben yapan bütün kusurların gittiğini hissediyorum meğer en havalısıymış kusurlu olmak. Canım öyle acıyor ki. Çok zor süreçlerden geçtim ama hiçbiri bu kadar acıtmadı canımı. Bazen aynaya baktığımda eski yüzümü göreceğimi sanıyorum gayriihtiyari. Çok çok özledim eski yüzümü. Geri gelmeyeceğini bilmek beni her saniye ateşlere atıyor. Belki bu işe kalkışmayı düşünen varsa vazgeçsin diye yazıyorum bunları. Çok büyük bir sorununuz yoksa inanın değmez. İçimde kendimin cenazesiyle yaşıyorum sanki. Bu ihaneti yaptığım için asla affetmeyeceğim kend
Ben sizin burnunuzu baya merak ediyorum sürekli forum açıyorsunuz atar mısınız

2,5 aydır bir kez olsun iyi ki demedim. Beklentimin dışında saçma sapan asimetrik küçük bir burun oldu zaten. Doğal görüntüm gitti. Bebek gibi olsam neye yarar? Aynada gördüğüm kişi ben değilim ki. Beni ben yapan bütün kusurların gittiğini hissediyorum meğer en havalısıymış kusurlu olmak. Canım öyle acıyor ki. Çok zor süreçlerden geçtim ama hiçbiri bu kadar acıtmadı canımı. Bazen aynaya baktığımda eski yüzümü göreceğimi sanıyorum gayriihtiyari. Çok çok özledim eski yüzümü. Geri gelmeyeceğini bilmek beni her saniye ateşlere atıyor. Belki bu işe kalkışmayı düşünen varsa vazgeçsin diye yazıyorum bunları. Çok büyük bir sorununuz yoksa inanın değmez. İçimde kendimin cenazesiyle yaşıyorum sanki. Bu ihaneti yaptığım için asla affetmeyeceğim kendimi
Ben de çok merak ediyorum, size bu kadar kötü hissettiren bir burun nasıl görünüyor? Mahsuru yoksa fotoğraf paylaşabilir misiniz?

Mesele güzel olup olmaması değil aslında benim istemediğim gibi bir burun olması. Ben düz inen ve küçültülmemiş bir burun istemiştim şimdi önden asimetrik delikleri görünen küçük kalkık bir burnum oldu. Yüzüme asla yakıştırmıyorum

Sürekli konu açıyorum ama dayanamıyorum. Burun estetiğinden sonra kendimi hiç güzel hissetmiyorum hep diğerleriyle kıyaslıyorum kendimi. Ben neden istediğim gibi olamadım diyorum. Suratımın tam ortasında beğenmediğim bir şey. Unutmaya çalışıyorum yolda bir dükkan camında yansımamı gördüm mü yine direkt aşağıya düşüyorum. Bu takıntı ne zaman geçer? 2 ay olacak tek saniye aklımdan çıkaramıyorum burnumu. Yeni kendime alışamıyorum insanların önüne gururla çıkamıyorum. Sanki bir kabusta gibiyim eski kendimin yasını tutuyormuş gibi hissediyorum
Şu an ne durumdasın benim de 2.hafta hiç memnun değilim :KK43:

Sürekli konu açıyorum ama dayanamıyorum. Burun estetiğinden sonra kendimi hiç güzel hissetmiyorum hep diğerleriyle kıyaslıyorum kendimi. Ben neden istediğim gibi olamadım diyorum. Suratımın tam ortasında beğenmediğim bir şey. Unutmaya çalışıyorum yolda bir dükkan camında yansımamı gördüm mü yine direkt aşağıya düşüyorum. Bu takıntı ne zaman geçer? 2 ay olacak tek saniye aklımdan çıkaramıyorum burnumu. Yeni kendime alışamıyorum insanların önüne gururla çıkamıyorum. Sanki bir kabusta gibiyim eski kendimin yasını tutuyormuş gibi hissediyorum
her gün buralara girip okuyorum keşke diyorum keşkeee amelıyat öncesi girip okusaydım da o amelıyata girmeseydim cevrem de çok amelıyat olan insanlar var , kimse de böyle şikayet görmedim, ee tabi sosyal medyada da bütün tıktokcular estetıklı kimsenin de şikayetine denk gelmedim ya da detaylı araştırmadım🥲 ben o dükkan yansımalarına, aynalara vs hiç bişeye 2 yıldır bakamıyorum, ne sosyal hayatım kaldı ne iş hayatım 🥹 yüz çökmesi malesef benim öylece kaldı, onuda kendimce şöyle yorumluyorum buyuk bir burnum vardı belkı de bütün kusurlarımı kapatıyordu düz radiksi yüksekti şimdi ki minicik burun sırtı bile yok radiksi yok etmiş oymalı derin bir kavis , bu sebeple diyorum, ee tabi aylarca ağladığım için de stres içinde olduğum için de ekstra çökmüştür.

her gün buralara girip okuyorum keşke diyorum keşkeee amelıyat öncesi girip okusaydım da o amelıyata girmeseydim cevrem de çok amelıyat olan insanlar var , kimse de böyle şikayet görmedim, ee tabi sosyal medyada da bütün tıktokcular estetıklı kimsenin de şikayetine denk gelmedim ya da detaylı araştırmadım🥲 ben o dükkan yansımalarına, aynalara vs hiç bişeye 2 yıldır bakamıyorum, ne sosyal hayatım kaldı ne iş hayatım 🥹 yüz çökmesi malesef benim öylece kaldı, onuda kendimce şöyle yorumluyorum buyuk bir burnum vardı belkı de bütün kusurlarımı kapatıyordu düz radiksi yüksekti şimdi ki minicik burun sırtı bile yok radiksi yok etmiş oymalı derin bir kavis , bu sebeple diyorum, ee tabi aylarca ağladığım için de
burun deliklerim yukarı doğru çekti Koç boynuzu gibi oldu bu nasıl inecek ki
İner mutlaka ıner
Seninki ınan daha çok yenı
Ödemli ödem geçtikçe burun oturacak
inan ben okadar pişmanımkı burnumu doğal istediğim için ,benimkıde çok düz ve uzun
Keşke dıyorum bıraz olsun kalkık olsaydı

İner mutlaka ıner
Seninki ınan daha çok yenı
Ödemli ödem geçtikçe burun oturacak
inan ben okadar pişmanımkı burnumu doğal istediğim için ,benimkıde çok düz ve uzun
Keşke dıyorum bıraz olsun kalkık olsaydı
Benim doktorun hiç böyle olayı yok burun delikleri gözüken vakası yok adamın gel gör ki benim görünüyor ameliyat masasındaki hali de kalkık iner mi bilmiyorum diyorum ki yaşanması gerekiyormuş böyle işe başlayacağım pazartesi herkes merakla beni bekliyor nasıl oldu acaba diye çok üzgünüm hayata karşı yaşama sevincimi kaybettim keşke benim de sizin gibi olsa dikkat çekmez en azından

Benim doktorun hiç böyle olayı yok burun delikleri gözüken vakası yok adamın gel gör ki benim görünüyor ameliyat masasındaki hali de kalkık iner mi bilmiyorum diyorum ki yaşanması gerekiyormuş böyle işe başlayacağım pazartesi herkes merakla beni bekliyor nasıl oldu acaba diye çok üzgünüm hayata karşı yaşama sevincimi kaybettim keşke benim de sizin gibi olsa dikkat çekmez en azından
Bana özelden burnun resimını atarmısın?

X