Burun estetiği pişmanlığı

orange2402

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
168
45
27
Sürekli konu açıyorum ama dayanamıyorum. Burun estetiğinden sonra kendimi hiç güzel hissetmiyorum hep diğerleriyle kıyaslıyorum kendimi. Ben neden istediğim gibi olamadım diyorum. Suratımın tam ortasında beğenmediğim bir şey. Unutmaya çalışıyorum yolda bir dükkan camında yansımamı gördüm mü yine direkt aşağıya düşüyorum. Bu takıntı ne zaman geçer? 2 ay olacak tek saniye aklımdan çıkaramıyorum burnumu. Yeni kendime alışamıyorum insanların önüne gururla çıkamıyorum. Sanki bir kabusta gibiyim eski kendimin yasını tutuyormuş gibi hissediyorum

Sürekli konu açıyorum ama dayanamıyorum. Burun estetiğinden sonra kendimi hiç güzel hissetmiyorum hep diğerleriyle kıyaslıyorum kendimi. Ben neden istediğim gibi olamadım diyorum. Suratımın tam ortasında beğenmediğim bir şey. Unutmaya çalışıyorum yolda bir dükkan camında yansımamı gördüm mü yine direkt aşağıya düşüyorum. Bu takıntı ne zaman geçer? 2 ay olacak tek saniye aklımdan çıkaramıyorum burnumu. Yeni kendime alışamıyorum insanların önüne gururla çıkamıyorum. Sanki bir kabusta gibiyim eski kendimin yasını tutuyormuş gibi hissediyorum
Özelden bi fotoğraf atarmısın ? Benımde 1. Ayım

Burnunuzu görmeden yorum yapmak anlamsız olur ama insanın yeni haline alışması zaman alıyor. Ben de sabahları aynı düşüncedeyim. Burnum 1 ay olmasına rağmen ödem olarak hala üst seviyede. Özellikle sabah uyandığımda kocaman bi burun yüzümde ve kendimi çok yadırgıyorum. 1. Ayda küçücük, sıfır ödemli burunları görünce acaba benimki böyle kalacak mı diyorum. Bu düşünceler 6 ay tamamlanmadan bitmez sanıyorum

Burnunuzu görmeden yorum yapmak anlamsız olur ama insanın yeni haline alışması zaman alıyor. Ben de sabahları aynı düşüncedeyim. Burnum 1 ay olmasına rağmen ödem olarak hala üst seviyede. Özellikle sabah uyandığımda kocaman bi burun yüzümde ve kendimi çok yadırgıyorum. 1. Ayda küçücük, sıfır ödemli burunları görünce acaba benimki böyle kalacak mı diyorum. Bu düşünceler 6 ay tamamlanmadan bitmez sanıyorum
Sizin burununuz inanılmaz güzel bence, lütfen böyle sıkmayın canınınızı. Doktorunuzun eline sağlık, yazık bizler domuz burunla geziyoruz. Eski neşem falan gitti hep inan moralimi bozmamaya çalışıyorum ama olmuyor. Geziyorum dolaşıyorum ama sadece aynada kendimi görmeye bakıyor. 3 gündür ağlıyorum. Araştırmakla da mı olmuyor anlamıyorum. Çok salağım. Çok pişmanım.

Sizin burununuz inanılmaz güzel bence, lütfen böyle sıkmayın canınınızı. Doktorunuzun eline sağlık, yazık bizler domuz burunla geziyoruz. Eski neşem falan gitti hep inan moralimi bozmamaya çalışıyorum ama olmuyor. Geziyorum dolaşıyorum ama sadece aynada kendimi görmeye bakıyor. 3 gündür ağlıyorum. Araştırmakla da mı olmuyor anlamıyorum. Çok salağım. Çok pişmanım.
Canım benim çok teşekkür ederim 💐 Belki alışık olmadığın için yakıştırmıyorsundur sen de burnunu ama inan bana yüzüne çok yakışmış farklı bir hava katmış. O burun herkese gitmez mesela ama senin yüzün kaldırmış. İnşallah zamanla alışırız severiz burnumuzu

burun estetiği istediğiniz gibi gitmedi mi? fotoğraf atarsanız yardımcı olabilirim eminim siz fazla kafaya takıyorsunuz.

Çok teşekkür ederim. Aynı şeyi ben de sizin için düşünüyorum ama sadece burunları paylaşıp tüm yüzle uyumu paylaşmadıgımız için iyi mi kötü mü anlaşılmıyor. Bakınca sizin burun tipiniz de kötü değil ama yüz şeklini incelediğimde ağız ve çene kısmınız daha önde gözükmüş ameliyattan sonra. Burun kısalınca o bölüm ön plana çıkmış profilden, tabi ameliyat öncesi fotoğrafınıza göre yorumda bulunuyorum. Tipplasti ile burun ucu kaldırılıp indirilebiliyor. Kolumella açısını biraz aşağıya çekerek burun uzatılabiliyor. Bununla ilgili video izlemiştim. Çok zor bir işlem de değildi. Umarım alışırsınız yeni görüntünüze ama alışmazsanız da her şeyin bi çözümü var

Çok teşekkür ederim. Aynı şeyi ben de sizin için düşünüyorum ama sadece burunları paylaşıp tüm yüzle uyumu paylaşmadıgımız için iyi mi kötü mü anlaşılmıyor. Bakınca sizin burun tipiniz de kötü değil ama yüz şeklini incelediğimde ağız ve çene kısmınız daha önde gözükmüş ameliyattan sonra. Burun kısalınca o bölüm ön plana çıkmış profilden, tabi ameliyat öncesi fotoğrafınıza göre yorumda bulunuyorum. Tipplasti ile burun ucu kaldırılıp indirilebiliyor. Kolumella açısını biraz aşağıya çekerek burun uzatılabiliyor. Bununla ilgili video izlemiştim. Çok zor bir işlem de değildi. Umarım alışırsınız yeni görüntünüze ama alışmazsanız da her şeyin bi çözümü

Sadece onla kalsa tüm yüzüm çöktü ameliyattan sonra. Kilo almama rağmen anlamadım.

aynı şekilde 3.5 ay oldu ama ya benim beklentilerim yüksekti ya da doktor seçimim yanlıştı bilmiyorum. şiş, kaba, delikleri asimetrik bi burnum oldu. ödemlerin var ondan öyle geliyo sana deniyo da ödemlerin gitmesi neyi ne kadar değiştirecek orası da meçhul.. moralim düşük. canım sıkkın maalesef. seni çok iyi anlıyorum o yüzden.

Aaa kızlar çok üzüldüm neden öyle oldu? Başta şekil olarak anlaşmadınız mı? Gözüm korkmuyor değil hafif bende ucunu kaldırmak istiyorum biraz da.

Sadece onla kalsa tüm yüzüm çöktü ameliyattan sonra. Kilo almama rağmen anlamadım.
Yüz çökmesi bende de oldu. Özellikle yandan aynaya baktığımda yanak kısmım resmen aşağıya doğru. Düzeleceğini umuyorum zamanla. Ama sizin şanslı olduğunuz konu nerdeyse burunda hiç ödem kalmamış. Tüm hatları belli. Biz 6. Ayda hatta belki 1 senede nasıl olacağını göreceğiz sanırım. Hala aşırı bi ödem var.

Siz hiç burun estetiği yaptıran doktor gördünüz mü
Kocaman burunlarla geziyorlar
Estetik kaygıyla yapılan burun ameliyatını çok doğru bulmuyorum ki ben de burnumu yaptırdım ama ben yüzüstü düşmeyi başaran bir tipim
Düştükten sonra yüzüm çok kötü oldu başta da burnum
Burun yüzde büyümeye devam eden organ
Velhasılı çok ihtiyacınız yoksa ve tıbbi olarak gerekmedikçe yaptırmayın derim ben
Ama herkes kendi bilir elbette karşı da değilim

Daha çok Yeni ama benimde öyleydi 1. Ayda davul gibiydi burnum 6 ay sonra küçülür merak etmeyin

ben trafik kazası geçirdim. kazada burnuma darbe aldım yastıktan ve çok kötü oldu eski burnum da iyi değildi ama idare ediyordu pek estetik düşünmüyordum. sonra ameliyat oldum Kalkık burun günlerce ağladım alışamadım görüntüye. insan aynaya baktıkça alışıyor ama

Yüz çökmesi bende de oldu. Özellikle yandan aynaya baktığımda yanak kısmım resmen aşağıya doğru. Düzeleceğini umuyorum zamanla. Ama sizin şanslı olduğunuz konu nerdeyse burunda hiç ödem kalmamış. Tüm hatları belli. Biz 6. Ayda hatta belki 1 senede nasıl olacağını göreceğiz sanırım. Hala aşırı bi ödem var.
Burnum normal derili olduğu için size öyle geliyor. Hala ödemli bir burnum var. 1 ayda kimsenin ödemi tamamen geçmez ki. Endişe etmeyin bence ödem en son üzüleceğiniz şey olsun

Acaba çok mu kafaya takıyorusunuz? Benim 1 hafta oldu ameliyatıma. Evet yeni görüntü çok güzel değil ama şişlikler inince ve aynaya baka baka alışacağız. Bana özelden atar mısınız fotonuzu? Acaba siz mü abartıyorsunuz merak ettim:)

Daha çok Yeni ama benimde öyleydi 1. Ayda davul gibiydi burnum 6 ay sonra küçülür merak etmeyin
inşallah öyle olur gerçekten, tek umudum bu bilseydim böyle olacak hiç yanaşmazdım ama sanki son zamanlarda da kemerli burunlara yapılan zorbalıklar da beni buna itti.

Doktorunuza doğal bir burun istediğinizi soylemis miydiniz ?

X