Burun ameliyatı revizyon için tavsiye

Aynen zaten operasyon uzun ve riskli birde kaburgadan kıkırdak alinması 🤔bari bu eziyete degse rahat nefes alsak sonucunda Allahim dogru doktora denk getir bizi lütfen🙏Adana da hangi doktora gitmeli emin degilim yorumlardan yola çikarak plastik cerrah dr.niyazi şimdivar ve süheyl haytaoglu (kbb)bilemiyorum bilenler emin olanlar yazssin lutfennn🙏🙏????
Adana Ali Evlice ve Diyarbakır'da bir Dr var instada takip ediyorum araştırın 💜☘️💜

Mehmet yazarda 20 binden yapıyor ama nerdeyse hic şikayet yok. Zaten revizyon doktoru gibi birsey olmus. Nerdeyse tum amaliyatları revizyon. Umit hardal bide saban çelebi var onlarda revizyonda iyi. Fiyatlarida uygun. Ben 30 a yakın doktorla görüştüm. Fiyat ve tarz olarak ahmet arslanogly ve muzafer inan arasinda kaldim. Muzafere gıttım cok tatlu kibar bir adam 10 bin dedi bana..fiyata göre baya iyi. Ahmet arsalanoglunada gidecem cok iyi oda. Bakalim
Mehmet yazar revizyon 40 binden başlıyor dedi bana bir kaç gün önce sordum . Belki burada ismini görüp fiyat soranlar artınca talep dolayısı ile fiyattta sisirme yapmış olabilir bilemiyorum cidden . Revizyon yapanlar fiyat konusunda yarışa girmiş gibiler özellikle istanbuldakiler

Mehmet yazarda 20 binden yapıyor ama nerdeyse hic şikayet yok. Zaten revizyon doktoru gibi birsey olmus. Nerdeyse tum amaliyatları revizyon. Umit hardal bide saban çelebi var onlarda revizyonda iyi. Fiyatlarida uygun. Ben 30 a yakın doktorla görüştüm. Fiyat ve tarz olarak ahmet arslanogly ve muzafer inan arasinda kaldim. Muzafere gıttım cok tatlu kibar bir adam 10 bin dedi bana..fiyata göre baya iyi. Ahmet arsalanoglunada gidecem cok iyi oda. Bakalim
Merhaba Muzaffer İnan ile ilgili aynı hastanede hemşire bir arkadaşım çok iyi bir Dr olduğu ve hastalarının çok mennun oldugunu söyledi.Gorusmeye. gittiğimde daha detaylı yazarim.Lutfen birbirimize fikir verelim ki doğru Dr u bulalim👍💙🖤💪

Ne tatlısınız araştırıp paylaşıyorsunuz :) revizyon olmak istiyorum Mehmet Yazar harika işler çıkarmış ama maddi açıdan zorlar beni sizi takipteyim... Antalyada yaşıyorum burda seçenek bulamadım açıkcası. ❤️🍀
Antalya Dr Hüseyin Balıkçı 👍💙🖤💪 araştırın lutfen

3 isim daha ulaştı elad azizli, hüseyin baki yılmaz ve Şaban Çelebi. Bir doktor tanıdığımız hüseyin ve Şaban beyi söyledi, bunlardan birine operasyon olan var mıdır?

Merhaba cem inan Bektaş burun ameliyatı olan var mı? Araştırmanız nasıl gidiyor. Bir doktorla görüştüm o şu an artı da ama daha 10 gün var bir kaç görüşme daha yapacağım

Merhaba cem inan Bektaş burun ameliyatı olan var mı? Araştırmanız nasıl gidiyor. Bir doktorla görüştüm o şu an artı da ama daha 10 gün var bir kaç görüşme daha yapacağım
Ben de hala araştırıyorum Ahmet Arslanoğlu var estetik olduğu belli olan burunlar yapıyor ama benim hoşuma gitti... Aşı sonrası gidip görüşücem o zamana kadar birkaç isim daha ekliycem. İnan bektaş fiyat verdi mi baktım güzel burunlar yapmış...

Ben de hala araştırıyorum Ahmet Arslanoğlu var estetik olduğu belli olan burunlar yapıyor ama benim hoşuma gitti... Aşı sonrası gidip görüşücem o zamana kadar birkaç isim daha ekliycem. İnan bektaş fiyat verdi mi baktım güzel burunlar yapmış...
Daha görüşmeye gitmedim haftaya giderim yüksek ihtimalle ,yorucu bir süreç araştırma işi.
Hüseyin baki yılmaz var ona da bakacağım

Ayrıca teşekkür ederim sayenizde yeni doktorlar keşfettim

Ayrıca teşekkür ederim sayenizde yeni doktorlar keşfettim 🙏🏻😊🍀
Ne demek rica ederim, bilgi paylaşımı güzeldir, hele ki konu sağlıksa, inşallah iyi doktorlara denk geliriz.🙏🙏🙏
Hüseyin baki yılmaz araştıracağım kafama yattı gibi ama yine de insan kararsız kalıyor.
Birde ilk ameliyat olmayınca insan daha da çekimser oluyor, kendi gibi revizyon olan birilerinden onay istiyor o doktora karşı 🥰

Ne demek rica ederim, bilgi paylaşımı güzeldir, hele ki konu sağlıksa, inşallah iyi doktorlara denk geliriz.🙏🙏🙏
Hüseyin baki yılmaz araştıracağım kafama yattı gibi ama yine de insan kararsız kalıyor.
Birde ilk ameliyat olmayınca insan daha da çekimser oluyor, kendi gibi revizyon olan birilerinden onay istiyor o doktora karşı 🥰
Evet revizyon korkusu aynı şeyleri yaşamak inşallah kendimizi iyi hissettirecek sağlıklı burunlarımız olur 🙏🏻 dr Hüseyin Baki gerçekten başarılı görünüyor 💜

Evet revizyon korkusu aynı şeyleri yaşamak inşallah kendimizi iyi hissettirecek sağlıklı burunlarımız olur 🙏🏻 dr Hüseyin Baki gerçekten başarılı görünüyor 💜
İnşallah revizyon olan biri çıkarda yazar içim rahatlar 🤭🤭🥰🥰 birde Elad azizli var onunla da görüşmeye gideceğim. Yine haberleşiriz sizinle. Görüştüklerini yazarım

X