Burnum dik

Kesinlikle öyle. Sabır işi bi de. Ben çok sabırsızım mesela bunu hiç hesaba katmamışım. Hala sabırsızım bi an önce burnum otursun son şeklini alsın istiyorum😅 temizlerken masaj yaparken bile sıkılıyorum. Eski burun gibisi yokmuş yaa cidden kıymetini bilmemişim🥲 şimdi yastığa gömüle gömüle uyumak vardı. Sabah uyanınca sümkürmek içini dışını bi güzel temizlemek😂 ama yapcak bişey yok bunu ben istedim diyorum ve katlanıyorum. İnşallah şu şişlikler bi an önce iner ve ben yeni burnuma alışırım 😇

Giden gelen domuz gibi olmussn söyledikçe çok kötü oldum ya biraz içimi rahtladdnz
Bu arada çok sinir oldum ne demek gelen giden domuz gibi olmuşsun diyo ne kadar ayıp. Cidden şaşıyorum böylelerine. Valla size bişy diyim mi o salaklar bi boktan anlamıyo. O ameliyat süreci sonrası vs tüm yaşadıklarınıza biraz saygı duysalar böyle kötü yorumlar yapmazlar. Hele bi de psikolojinizi düşünmüyolar. Valla size şöyle sölim size bu tarz kötü yorum yapanlara kalplerinin kötü ve haset olduğundan bahsedin bakın bi daha diyolarmı. Bana biri böle bi yorum yapsa afedrsin atın g..tüne sokarım. Kıskanç insan çok malesef sorsan onlarda bi yerlerinden memnun değillerdir ama ne yaptıracak cesaretleri ne de oaraları vardır. Takılma o yüzden. Ben de şuan kendimi hiç beğenmiyorum ama alışacağız o sırada da iyileşecek burnumuz. Sonuç olarak eskisini de beğenmiyoduk öyle değil mi o yüzden olduk bu ameliyatı 😇 bu arada sizin dudaklar da ince dolgu düşünün belki daha güzel durabilir.

Son düzenleme:
Bu arada çok sinir oldum ne demek gelen giden domuz gibi olmuşsun diyo ne kadar ayıp. Cidden şaşıyorum böylelerine. Valla size bişy diyim mi o salaklar bi boktan anlamıyo. O ameliyat süreci sonrası vs tüm yaşadıklarınıza biraz saygı duysalar böyle kötü yorumlar yapmazlar. Hele bi de psikolojinizi düşünmüyolar. Valla size şöyle sölim size bu tarz kötü yorum yapanlara kalplerinin kötü ve haset olduğundan bahsedin bakın bi daha diyolarmı. Bana biri böle bi yorum yapsa afedrsin atın g..tüne sokarım. Kıskanç insan çok malesef sorsan onlarda bi yerlerinden memnun değillerdir ama ne yaptıracak cesaretleri ne de oaraları vardır. Takılma o yüzden. Ben de şuan kendimi hiç beğenmiyorum ama alışacağız o sırada da iyileşecek burnumuz. Sonuç olarak eskisini de beğenmiyoduk öyle değil mi o yüzden olduk bu ameliyatı 😇 bu arada sizin dudaklar da ince dolgu düşünün belki daha güzel durabilirhrpsi

Hepsi ayni huy ve karaktere sahip olduğu için onlar yüzünden dışarı çıkmak Bile istemiyorum 9 günüm bugün psikoloji olarak çok kötüyüm burnum inşallah istediğim boyutta inerde dudak üst dudak burundan sonra baya inceldi. Teşekkür ederim desteğiniz için 🥰

Bende pişmanlık yasiyrm yeri gelince inşallah ilerde ilerki zamanlar da iner yoksa psikoloji olarak çok kötüyüm dışarı çıkmak istemiyorum

X