Burç,ten rengi ve imza parfümümüzü paylaşalım

minseo

𝑬.🌾🤍
Pro Üye
5 Mart 2013
23.375
44.434
Ben;
İkizler burcuyum
Esmer tenliyim
İmza parfümüm Paco Rabanne 212 Sexy Hoppa

Sizin karakterinizle özleştirdiğiniz parfümler hangileri ?

Akrep burcuyum
Açık buğday tenliyim
En sevdiğim senelerdir vazgeçemedim koku Dior Pure Poison oldu 4.şişeyi alarak rekor kırdım. Ama JPG Scandal By Night’ı da listeye ekleyebiliriz çünkü o da kısa sürede favorim oldu ve bittikçe alırım diye düşünüyorum.

Akrep burcuyum
Açık buğday tenliyim
En sevdiğim senelerdir vazgeçemedim koku Dior Pure Poison oldu 4.şişeyi alarak rekor kırdım. Ama JPG Scandal By Night’ı da listeye ekleyebiliriz çünkü o da kısa sürede favorim oldu ve bittikçe alırım diye düşünüyorum.
açık tene pure poison misss :KK51: scandal by night ı hiç denemedim en kısa sürede deniyim :KK28:

Açık tenliyim doğuştan kızılım ( turuncu degil bordo kahve karışımı) yengeç burcuyum bu aralar günlük favorim chloe signature
Ama tabi yanına biraz daha özel ve özenli gunlerim icin bvlgari jasmin noir ve D&G the one da ekleyebilirim :)

Son düzenleme:
Akrep burcuyum
Beyaz tenliyim
Henüz işte bu benim kokum diyeceğim bir koku olmadı :KK43:
Chanel chance, Armani si, Victoria secret sürekli değişiyorum :KK48:

Açık tenliyim doğuştan kızılım ( turuncu degil bordo kahve karışımı) yengeç burcuyum bu aralar günlük favorim chloe signature
Ama tabi yanına biraz daha özel ve özenli gunlerim icin bvlgari jasmin noir ve D&G the one da ekleyebilirim :)
yazdığınızı okuyunca aklıma ilk gelen parfüm estee lauder senusous nude oldu :)

Akrep burcuyum
Beyaz tenliyim
Henüz işte bu benim kokum diyeceğim bir koku olmadı :KK43:
Chanel chance, Armani si, Victoria secret sürekli değişiyorum :KK48:

estee lauder da bronze goddess adında bi parfüm var denemenizi öneririm çok sık rastlanmayan bir koku :) onun dışında narciso rodriguez for her beğenmeyeni görmedim daha :)

terazi burcuyum
beyaz tenliyim
9 senedir tom ford black orchid'den başka parfüm kullanmadım. sıkmasam da onun gibi kokuyorum artık.
seni çok iyi anlıyorum, biz hava grubu burçlar taktık mı takıyoruz bi de bize değişken derler :KK48: ben de 212 sexy ile o kadar bütünleştim ki çevremde bu koku ile tanınıyorum :KK24:

seni çok iyi anlıyorum, biz hava grubu burçlar taktık mı takıyoruz bi de bize değişken derler :KK48: ben de 212 sexy ile o kadar bütünleştim ki çevremde bu koku ile tanınıyorum :KK24:

benim yükselenim oğlak, inat ediyorum sevdiğim şeylerde :)
bi de parfümü çok sık değiştirmemek lazım bence.. uzun süre kullanınca tenine de gerçekten siniyor ayrıca, hoşuma gidiyo..

X