K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz BUNUN ÇÖZÜMÜ YOK MUDUR

Kulaklığa alışır başka çare yok gibi bende gürültülü ortamlarda otuyormus sanırım belirli zamanlarda ayar yapılması gerekiyor şuanda hala çalışıyorsa sesten çınlama yapiyordur belki bazı insanlar takmaktan utanıyor oda olabilir Dr gidene kadar en azından gürültülü ortamda koruyucu kulak tipasi var sanırım ondan kullansin geçmiş olsun

Kulaklığa alışır başka çare yok gibi bende gürültülü ortamlarda otuyormus sanırım belirli zamanlarda ayar yapılması gerekiyor şuanda hala çalışıyorsa sesten çınlama yapiyordur belki bazı insanlar takmaktan utanıyor oda olabilir Dr gidene kadar en azından gürültülü ortamda koruyucu kulak tipasi var sanırım ondan kullansin geçmiş olsun
bir süre kullandı ama sonra bıraktı istikrar yok babamda

Arkadaşlar benim babam elli yaşında yıllardır çok gürültülü ortamda çalışıyor işitme kaybı var doktora gittik tek çare cihaz takılıcak dedi cihaz aldık babam başımı ağrıtıyor deyip takmadı ısrarlarıma rağmen işitme kaybı gittikçe artıyor sanki hiç denediğiniz bir yol var mı ya da çevrenizden duyduğunuz kulak için çay falan babama yardımcı olmak istiyorum çok da yoruluyor çalışmaktan
Cihaza sabrwdip biraz taksa alışır baş ağrısı gider aslında. Gözlük gibidir bu

Arkadaşlar benim babam elli yaşında yıllardır çok gürültülü ortamda çalışıyor işitme kaybı var doktora gittik tek çare cihaz takılıcak dedi cihaz aldık babam başımı ağrıtıyor deyip takmadı ısrarlarıma rağmen işitme kaybı gittikçe artıyor sanki hiç denediğiniz bir yol var mı ya da çevrenizden duyduğunuz kulak için çay falan babama yardımcı olmak istiyorum çok da yoruluyor çalışmaktan
Zamanla alışacaktır babaniz. Sağlığını ihmal etmesin diyeceğim de baba yüreği işte. O cihazi kullanmali. Zaten kullanmadigi anlarda kayiplar yaşıyor. Israr edin siz hem dr a görünsün hem de cihazini yenilesin.

Facebooktan sifaolsun cahit isimli sayfayi inceleyin gumus solusyon kullanip fayda goren insanlar var.benim babamin da senelerdir gozunden sikintisi var ben siparis vermeyi dusunuyorum kafama yatti baya.

Sürekli olarak gürültülü yerde çalışınca isitme kaybi olmasi çok normal ama malesef yapilacak bir şey yok. Belki erken emeklilik için basvurabilirsiniz bu durumda sınır kismindaysa

X