Bumeranga Dönen Tuhaf Bir İlişki (?)

Haftada 3-4 defa seks yaptığı bir adama bağlanmayacak kadın yoktur. Kendinize işkence ediyorsunuz sadece. Adam istemiyor daha ilerisini, siz de kendinizi kullandırtmayın.

Evet yazamayanlarda biri benim siz karşı değilsiniz anlaşılan sanki çok, güzel bir şeymiş gibi anlatıyorlar ya bide duygu olmadan sadece seks yapanın neyini desteklicem
size zorla mi yaptirmaya calisiyolar ne bu siddet celal anlamadim???

millet sizin kocanizla hangi pozisyonda nasil sevistiginize karisiyo mu da siz insanlarin ozel hayatina karisiyosunuz??? sizin desteginizi isteyen de olmadi benim okudugum kadariyla.

size zorla mi yaptirmaya calisiyolar ne bu siddet celal anlamadim???

millet sizin kocanizla hangi pozisyonda nasil sevistiginize karisiyo mu da siz insanlarin ozel hayatina karisiyosunuz??? sizin desteginizi isteyen de olmadi benim okudugum kadariyla.
Bir önceki sayfada yanlış yazanda benim yanlış yazanlarlada sizde dalga geçemezsiniz

Bir önceki sayfada yanlış yazanda benim yanlış yazanlarlada sizde dalga geçemezsiniz
Daha yazmayı bilmediğiniz şeye iğrenç deme haddine sahip olmadığınızın farkına varın da insanların tercihleri ve yaşam tarzlarına hakaret etmeyin o zaman

Daha yazmayı bilmediğiniz şeye iğrenç deme haddine sahip olmadığınızın farkına varın da insanların tercihleri ve yaşam tarzlarına hakaret etmeyin o zaman
Ben kimseye hakaret etmedim sadece bana iğrenç geldiğini yazdım duygu olmadan cinsellik yaşamak,yoksa banane kim ne yaparsa yapsın, tabiki benim için duygu önemli, adını doğru yazmayı evet bilmiyorum belkide bana çok, tuaf geliyor böyle şeyler herkezin düşüncesi farklı size normal gelen şey bana normal gelmiyebilir

Ben kimseye hakaret etmedim sadece bana iğrenç geldiğini yazdım duygu olmadan cinsellik yaşamak,yoksa banane kim ne yaparsa yapsın, tabiki benim için duygu önemli, adını doğru yazmayı evet bilmiyorum belkide bana çok, tuaf geliyor böyle şeyler herkezin düşüncesi farklı size normal gelen şey bana normal gelmiyebilir
İnsanların hayatı ve tercihleri hakkında iğrenç demeniz de iğrenç o zaman
Ne desem boş 👋🏻

Karşı taraf da bu dediğinize uygun davranmıyor işte. Tanıştıkları gün kapısına çorba ile geliyor, bir müddet seks bile yapmıyorlar, buluşup bi kahve içiyorlar bir yerlere gidiyorlar , beraber bir şeyler paylaşıyorlar falan.. Seks için olan tanışıklıkta seks en son oluyor. Ama adı seks için tanıştık olunca bir karmaşa çıkıyor. Sorun bu yani, ilişkiye ad konulamaması.
aslinda bunun bi tanimi var, lovebuddy diyorlar kendilerine:) Sevgili gibi takilalim, sex disinda da sevgili gibi paylasimlarda, aktivitelerde bulunalim ama duygusal bag kurmayalim mantigindalar.

aslinda bunun bi tanimi var, lovebuddy diyorlar kendilerine:) Sevgili gibi takilalim, sex disinda da sevgili gibi paylasimlarda, aktivitelerde bulunalim ama duygusal bag kurmayalim mantigindalar.
Ee adına sevgili denince noluyo ki fatura falan mı kesiyorlar :)

Sizi sevmiyor, cinsellik için arıyor. Seven, değer veren biri, ben ilişki istemiyorum deyip sizi kaybetmeyi göze alabilir mi hiç?

Doğru. Ben bu lovebuddy olayına özetle sevgili olalım ama adı sevgililik olmasındı diyorum haha.

sorumluluk almamis, duygusal bag kurmadiklari icin duygusal olarak yipranmamis ama hem cinsel hem duygusal tatmin saglamis oluyorlar, fuckbuddy ligin daha soft versiyonu gibi😬
teoride güzelmiş ama pratikte aşka hudut çizilmiyor mihriban durumları oluyor maalesef konu sahibinde olduğu gibi :)

Hanımlar uzun bir aradan sonra tekrar merhaba,
Biraz uzun olacak kusura bakmayın. Önceki konularımı bilenler vardır, birlikte yaşadığım 5 yıllık sevgilimden ayrılıp ailemin yanına başka bi şehre taşınmıştım. Taşındıktan kısa bir süre sonra şans yüzüme güldü, adeta bahtım döndü ve eski sevgilimle yaşadığım şehirde iş bulup geri döndüm. Tek başıma evimi tuttum, kendime tek kişilik bi hayat kurdum, çalışıp kıt kanaat de olsa kendi ayaklarimin üstünde duruyorum.

Bu süreçte yalnızlığa, yıllarca iki kişi yaşamaya alismisken birden akşam geldiğim evde benden başka kimsenin olmamasına alışmam çok zor oldu. Tam o noktada hayatıma giren biriyle değişti bu durum. Tinder'dan tanıştık (tinder diye on yargiya kapılmayın lütfen), daha tanıştığımız ilk gün hastayım diye elinde bi tencere corbayla geldi kapıma. Hatta bi süre aramızda cinsel hiçbisey yaşanmadı. Başlarda çok güzeldi, evlerimiz yakındı, haftanın 3-4 günü buluşup kah dışarda kahve içip, yürüyüş yapıp, akşam yemeklerine gidip kah birbirimizin evinde kalarak vakit geçiriyorduk. İş çıkışlarında beni almaya geliyordu. Birden hayatımın bi parçası oldu ve ben hayalimdeki gibi bi flört yaşamaya başladım. Cok geçmeden karşıma önceki konumda da bahsettiğim bir duvar çıktı, "ben ilişki düşünmüyorum". "Kusura bakma ben düşünüyorum, o yüzden artık seninle görüşmek istemiyorum" dedim ve iletişimi kopardım. Ancak bi süre sonra yaşadığım başka bi konudaki duygusal kırılma sonucunda esasında düzenli bi ilişkiye hazır olmadığımı farkettim ve "ben neden keyfime bakmıyorum ki, hiç değilse tek bir partnerle düzenli bi seks hayatım olur" diye düşünerek onunla tekrar iletişime geçtim. Aramızdaki bu nerdeyse 6 aydır devam eden git-gel, küs-barışlı sarmalın ilk civisini çakmış oldum böylece.

Bu noktada belirtmeliyim ki kendisinin kötü kalpli biri olduğunu asla düşünmüyorum, iyidir, başım sikissa, gecenin bi vakti onu "şurdayim başım belada gel beni al" diye arasam geleceğini, bir problemim varsa ona çözüm bulmak için uğraşacağını, onunla dertlesebilecegimi ve akılcı çözümler sunacağını biliyorum. Bana, kendince de olsa değer verdiğinden şüphem yok.

Fakat durum şu ki, biz aylarca haftada 3-4 gün "takılıyoruz ya dalgamiza bakıyoruz" diye görüşe görüşe, benim bu adama karşı duygularım oluşmaya başladı. O kadar zaman bu kadar sık vakit geçirirken, birlikte bi sosyal hayatımız da varken onda da aynı durumun olacağını düşünmüştüm açıkçası. Böyle düşünmemde, benim "nasılsa takılıyoruz" rahatlığıyla ondan başka biriyle yemeğe çıkıp, onun buna çok kıskanç bi tavırla yaklaşması da etkili oldu tabii. Ama oyle olmadı. Ona açıldığımda aldığım cevap olumsuzdu. Ama olumsuz bi cevabı göze alarak açılmıştım zaten. Sonuçta aramızda bi anlaşma vardı, o anlaşmayı bozan taraf da bendim. O noktadan sonra görüşmeye devam ettik ama artık eskisi kadar sık aramiyodu beni. Sürekli görüşürken görüşme sikliklarimiz haftada, iki haftada bire dusmeye başladı.

Bu süreçte tavırları değişti, daha rahat, daha bencil, beni kolayca kirabilen bi adama dönüştü ama ben de susmadım tabii. Büyük büyük kavgalar ettik sürekli. İnanın iki sevgili olsak daha az kavga ederdik. O beni incitti ben onun canını yaktım, o benim canımı yaktı ben bile isteye gururunu kırdım. Hemen hemen her kavgadan sonra "bitti, bi daha gorusmycez' diye ayırdık yolları. Max bi iki hafta sonra hep aradı, ben de kendime "ararsa da acmiycam" diye defalarca soz vermeme rağmen o telefonu hep açtım. Benim hayatıma birileri girdi (ilişki değil flört yalnızca) artık soğurum diye düşündüm sogumadim. Onun hayatına birileri girdi artık beni aramaz diye düşündüm hep ama hep aradı. Sanki bi labirentin içinde gibiyiz, farklı yönlere yöneldikce bi şekilde yolumuz hep birbirimize çıkıyor.

En son artık ciddi ciddi konuştum. Bu durumun bi takıntı halini aldığını, beni aramaması, ararsam da açmaması gerektiğini söyledim. "Anlıyorum, saygı duyuyorum. Seni, senin için aramiycam bundan sonra" dedi. Yanaklarımdan öptü, üstümü örttü, kendine iyi bak dedi ve gitti. Artık gerçekten aramaz diye düşünüp alışmaya, toparlanmaya başlamıştım ki tekrar aradı. Bu kez tersledim, hani anlasmistik dedim ama yine dayanamadım ve tekrar görüştüm dün. İşin kötüsü normal şartlarda beni bu adama çeken hiçbisey olamaz. Tamam iyi bi arkadaş, işin içinde duygularım olmasa hayatımda olmasından memnunum aslında, görüşmediğimizde sohbetini çok özlüyorum. Ama ne mizaç ne de cinsel performans olarak beni mutlu edebilecek bi adam asla değil. O da benimle mutlu olmaz eminim. Ama o zaman neden, birbirimizi o kadar incitmemize, yipratmamiza rağmen bu toksik döngünün içinden çıkamıyoruz?

Bana karşı arkadaşlıktan öte bi duygusu olduğunu düşünmüyorum. Ama kim, bi arkadaşı için ya da hadi sadece seks için olsun ya, bu kadar baş ağrısına katlanır? Doğum günümde elinde muhabbet kuşuyla kapımda beliren, "hadi gel lunaparka gidelim, hadi rakı sofrası kuralım, hadi haftasonu kahvaltı edelim" diye istediğim zaman arayip vakit gecirebildigim, "akşam bulusucagin adamla istemediğin bişey olursa beni mutlaka ara, buzdolabin mi bozuk ben benimkini değiştiricem elimdekini sana veririm" vs gibi daha aklıma gelmeyen bi çok konuda beni koklayıp destek olan bi adama bu kadar bağlanmam tuhaf mi, yoksa çok mu normal? Ve sizce bu durum onun açısından nasıl? Aramızda onur, gurur diye bişey kalmadı ki kendisi çok gururlu ve hatta kibirli diyebileceğiniz bi insandır. O neden katlaniyor aramızdaki bu saçma sapan şeye?

Ben bu işin içinden çıkamıyorum. Eskisi kadar güçlü değil ona karşı duygularım hatta onunla arkadaş olmayı daha çok seviyorum ama bi türlü de ne o benden, ne ben ondan kopamıyorum. Şaşırdım kaldım.
Sexs için nelere katlancaklarini bir bilseniz aynı durumu arkadsim yaşadı adam ayrılık yasiyo bir dönem sonra yara bandı olarak arkadaşımı seciyo aynı evde kalmalr gezmeler kahvaltilar arkadas gibi ama cinsellik olan arkadaşlık ve kız bunu çok seviyo cocugun eski manitasi gelince bizimkini sepetledi sonra ondan da kusunce yine bizimkine donuyo bir zmanlar eski sevgilisiyle birlikteyken geceleri işten çıkıp arkadaşımın evine gelip onunla birlikte oluyor seviyorum vazgeçemiyorum alıştım sana gibi yalan sıkıyor bu da saf seviyo tabi gurur falan hak getire kız bu dünyadan değil o adam olsun yeter derken yolları ayrıldı şimdi kim nerede napiyo belli değil o yüzden sexs için kendi benliginizden ödün vermeyin adam sexs için arkadaşıma geliyor vakit geçirmek içmek için de sevgilisinin yanına yani erkekler bukadar işte👌

Ayy korkunç bişey bu. Hakikaten geçmişte yaşadığım kaygıları bana tekrar tekrar yaşatıyor. Ben de biliyorum onunla mutlu olamayacağımı, biraz da hırs yaptım galiba, senin de bildiğin "olması gerekenler" takıntım yüzünden. İki insan bu kadar uzun süre vakit geciriyosa sevgili olmalı diye düşünüyorum, yaşadığım şehirde insanlar bizi o kadar çok yan yana gördü ki herkes bizi sevgili sanıyor, sorduklarında "yoo arkadaşım" deyip gecistiriyorum ama arkadaş da değiliz ki. Canımı sıkıyor bu durum.
En kötüsü de o onun gölgesi altında yan yana yürürken millet sizi sevgili sanıp belkide gerçekten seni hak eden kisiyide bu şekilde engelliyordur ki o bile önemli degil kendin için güzel bişi yap sil engelle basın derde mi girdi kendin hallet o bu şekilde senin üstünde bir algı yaratmış ben her işine koşuyorum ama arkadsim evinde kalıyorum ama arkadsim bunlar yargılanacak şeyler değil herkes yaşayabilir bazen mantigimiz kalbimizin ötesinde duruyo bunun için dediğim gibi kendine bir iyilik yap hayatından çöpleri at 💖

Merhaba, konuyu yeni gördüm. Son durum nedir merak ettim, nasılsınız?

Bir de son bir aydır şema terapisini araştırıyorum. Hayatınıza hep aynı insanlar almanız şemanızdan dolayı olabiliyormuş.

Merhaba, konuyu yeni gördüm. Son durum nedir merak ettim, nasılsınız?

Bir de son bir aydır şema terapisini araştırıyorum. Hayatınıza hep aynı insanlar almanız şemanızdan dolayı olabiliyormuş.
Merhaba, teşekkür ederim. Son durumda görüşmeye devam ediyoruz. Diyaloğumuz daha saygılı, daha arkadaşça ve görüşme sıklığımız eskisi gibi değil. Tabii o benim sürekli aklımda ama eskisi gibi aşırı takıntılı hissetmiyorum kendimi. Madem ki vazgeçemiyorum, olumsuz yönlerini kabullenip bunlardan en az şekilde etkilenecek kadar mesafeli yaklaşıyorum. Sanırım benim bu şekilde rahatlamamdan dolayı olacak ki kendisi de bu yönlerini yavaş yavaş, kendi isteğiyle torpulemeye başladı. Eskiden çok tepkili ve talepkar yaklasirdim, bu durum onu itiyodu sanırım.

Esasında hayatıma aldığım insanlar birbirinden çok farklı yani bu kişi dışında, ama niye o diğer insanlara değil de bu kişiye bu kadar takıldım orası asıl mevzu tabii

X