Makyaj Ürünleri Bugday tenlilere koyu ruj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pirimses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
154
46
26
Kizlar malum bayram indirimi var watsons ve gratisler de ben oyle far allik fontoden kullanan biri degilim maskara ruj yetiyo bana gelelim soruma bugday tenli oldugum icin hic bi zaman koyu renk ruj denemedim nude aldim sadece kk da olan bugday tenli bayanlar siz hangi koyu renk rujlar kullaniyosunuz swvdiginiz markalari renklerini yazarsiniz iyi olur hangisi iyi kotu anlayamiyorum malumunuz sonbahar oyle cafcafli ruj surmek istemiyorum bi yardim ederseniz iyi olur

Bende buğday tenli olduğum için özellikle açık renkler kullanamıyorum hele pembeler falan hiç yakıştıramıyorum hatta baya sırıtıyor. Vişne çürüğü, koyu kahve, gül kurusu tonları en çok kullandığım renkler

Koyu nude diyorum ben kahve çok yakışıyor. Rossmandan flormarın karamelli lipstiğini aldım doğal durur diye ama biraz açık geldi rengi tam karamel

Bende buğday tenli olduğum için özellikle açık renkler kullanamıyorum hele pembeler falan hiç yakıştıramıyorum hatta baya sırıtıyor. Vişne çürüğü, koyu kahve, gül kurusu tonları en çok kullandığım renkler
Bende pembe kullanamam cartlak bisey oluyo gul kurusu kullaniyorum hep visne curugu koyu kahve hangi ruju kullaniyosun marka numara yazarsan bi bakiyim ben

Wet n wild megalast kullandım öyle bir problem yaşamadım.
Ek olarak loreal riche matte serisi güzel.
Revlona da bakmanı öneririm :)

Canım buğday tene koyu renkler gidiyor zaten, neden bulmakta sıkıntı çektin anlayamadım?
Gül kurusu, bordo, kiremit kırmızısı. Şiddetle tavsiye edilir.
Ha bir de vişne tonları :)

Makyaj dair tüm teknikler için inceleyin

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım buğday tene koyu renkler gidiyor zaten, neden bulmakta sıkıntı çektin anlayamadım?
Gül kurusu, bordo, kiremit kırmızısı. Şiddetle tavsiye edilir.
Ha bir de vişne tonları :)
Gul kurusu aldim bir tane cok yakisti ama kirmizi bana gitmedi anlamadim bordo denemedim ama koyu kahve denedim yakisti kiremit kirmizisi bordo visne tonun da uc renkten marka soylermisin disari ciktigim da kafa karisikligim olmasin direk aliyim bosa aramiyim o mu bu mu diye yazarsan iyi olur :)

Gul kurusu aldim bir tane cok yakisti ama kirmizi bana gitmedi anlamadim bordo denemedim ama koyu kahve denedim yakisti kiremit kirmizisi bordo visne tonun da uc renkten marka soylermisin disari ciktigim da kafa karisikligim olmasin direk aliyim bosa aramiyim o mu bu mu diye yazarsan iyi olur :)

Canım direkt söylüyorum :)

Bordo : Goldon rose velvet madde 23 numara
Kiramit kırmızısı (bu benim favorim) : Golden rose velvet madde 16 numara..
16yı zaten dene, üzerinden dakikalar geçtikçe daha da güzel duruyo bekledikçe tam rengini alıyo :) gratiste bir sür çık onla dolan bir gün ne demek istediğimi anlayacaksın :)

Canım direkt söylüyorum :)

Bordo : Goldon rose velvet madde 23 numara
Kiramit kırmızısı (bu benim favorim) : Golden rose velvet madde 16 numara..
16yı zaten dene, üzerinden dakikalar geçtikçe daha da güzel duruyo bekledikçe tam rengini alıyo :) gratiste bir sür çık onla dolan bir gün ne demek istediğimi anlayacaksın :)
Cok sagol canim gittigim de ilk isim bunlari almak olucak :)

Konunu sabote ediyorum ama bana neler önerirsin :) hehehe kaynattım valla kusura bakma :KK70:
Yok canim ne kaynatmasi yardimim dokunursa ne mutlu ben sadece rimmel london transparan pudrasi var onu kullaniyorum karma cildim var cok iyi dengeliyo watsons da satiliyo fiyati 19 lira filan di heralde pahali markalara nazaran etkisi cok guzel internette blogerlerin yorumlarina bakabilirsin onlarda begenmisti tavsiye ederim:)

The balm charming.
Flormar dudak kalemi 202
Flormar ruj milk chocolate
Golden rose 02-12 numaraları rujları.:süslü:

X